Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką dywizje dostaliście po placementach?


horzel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

jak narazie, trolluje w lobby i jak ktos pyta jaka dywizja to mowie bronz 1 ; i trolle mi troluja gre bo mówią ze nie bd dawac bronzowi kierować, gry przegrywam wszystkie.

iiii banuje swoim kolegom z druzyny tych champow ktorymi chcą grać, gdyż juz taki lvl kk***a wkurwienia mam że jak oni mogą mi k***a psuć grę to ja też mogę i tym i następnym. jak narazie 1 win / 5 llose

Mentalność przegrywa, właśnie przez takich, jak ty jest płacz na community, nigdy k***a nie rozumiałem marnować swój cenny czas na to, by strollować grę 4 osobom których nigdy nie widziałeś, i zapewne nigdy nie zobaczysz w życiu, ale najwidoczniej nie masz ciekawego życia skoro największym wyładowaniem emocji jest strollowanie 4 obcych Ci typów. 

 

 

Poprzedni sezon platyna 4, 9 wygranych 1 przegrana i srebro 2 xD

 

Musiałeś mieć bardzo niskie mmr, normalnie powinno cie wywalić w okolice g3

 

Odkryłeś mój sekret, po robocie nie mam nic do roboty..

 

po ugraniu 10 rankedów > silver 4 z platyny xD

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

W poprzednim gold 5 po wygraniu 7/10 z bardzo dobrym kda dostałem bronze 1 k***a.Oczywiście wszystkie grałem solo na goldy/platyny i mmr na różnych stronach pokazuje że mam porównywalne do gold2 :D

Opublikowano

Trochę lipa, najgorsze placementy w moim życiu. 
Poprzedni sezon P1, teraz P5.
Wynik 5:5

maybenow.png

Opublikowano

Najlepsze jest to, że będąc g2 w ostatnim sezonie, teraz mam s4, a gram na ludzi którzy mieli platyny. 

Czyżby dzisiejszy silver to poprzednie platyny?

W sumie, może w tym sezonie platyna bedzie coś znaczyć ;3 

Opublikowano

Póki co zdążyłem zagrać flexy, z G3 do G3, dosyć niespodziewanie właściwie po 8 zwycięstwach.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Flex:

Byłem Silver 1 w przedsezonie - dostałem Silver 3 4W/6L

 

SoloQ:

Byłem Gold 1 - dostałem Silver 1  5W/5L

Opublikowano

Rozstawiające: 7:3

Sezon 6: Silver III

Sezon 7: Brąz 5 0 LP

Swoją drogą, pierwszy raz przegrałem rankeda w 15 minut. (10 placement tak wyglądał ;))

Chętnie sprzedam haha

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...