Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mu Xpolse [Season 3 Plus + Helper| 50x | 40% | Balanced PVP|Castle Siege]


noys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie Jestem administratorem serwera  lecz posiadam zgodę na jego publikację. Serwer wystartował 03.12.2016 jednakze brak jakiegokolwiek webshopa - sprawiedliwa i oldshoolowa rozgrywka bez summonerki czy rage fightera a np z nowymi skillami jak  multishot czy gigantic storm. Zapraszam chętnych

 

Mu Xpolse SLOW (x50 - %40)
FILES PREIUM Season 3 PLUS + helper (BK-SM-ELF-MG-DL)
/attack - /offatack Al 100%
!!!!!!!!!!!NO IP RESTRICTIONS !!!!!!!!!
SIN VENTA DE ITEM
Command /attack y /offattack 100%
Web: News - MU Xpolse
Exp:50x
Drops:40%
spots: 5 (hot spot 7)
Auto-reconnect: 100%
Mu Helper: Lvl 50
Elf Buffer: 220
Create Guild: LvL 180
Quest in party: Yes
Delete Quest: No
Bless Bug: NO
Zen Bug: No
Items Full: No
items Semi Full:No
PVP: Balanced 100%
RESET:
Lvl reset: 400
Zen : 40.000.000
Limit: 15
Quita Puntos: Si
Points: 400
COMBINATIONS:
Mix+10: 75%
Mix+11: 70%
Mix+12: 65%
Mix+13: 60%
Mix+14: 55%
Mix+15: 45%
Wing S1: 100%
Wing S2: 60%
Wing S3: 25%
Crow & Horse: 60%
Fenrir: 30%
Options 380: 70%
Refine: 60% (Exito)


Level create MG: 220.
Level create DL: 250.

538fa35ee7331445022c3d02b1db5da4o.jpg

ea905c410ab4f8a2e0e08b1b7c231cbco.jpg

bf02b1dbdfeb22553d7985709cecd1feo.jpg

754418d2fcf0d493452baa13e8666d24o.jpg

Opublikowano

Dobry serwer, fajnie się gra exp idealny, drop słaby (co mnie cieszy).

Nic tylko wbijać.

Nick: Buffy

Opublikowano

spróbuj uruchomić jako administrator maina, bądź w trybie zgodności. Jeżeli wciąż nie będziesz mogl to napisz do admina na www; tam jest dzial aby w razie problemów kontaktować się z nim.

Opublikowano

mutli acc jest, coz musisz sam się przekonać czy warto - jak dla mnie super serwer, jutro powstanie Polska guild wiec chętnych zapraszamy

Opublikowano

ze są to wiem, chodziło Mi bardziej o to czy dużo osób gra multi, bo online 174. Właśnie zassysam maina, rozesłałem serwer po znajomych. Co do Guild to spoko, ale zakładam Swoją :D

Opublikowano

Potestowalem server troche nabilem 300+ ------spoty slupkowe  pralka  dwa razy spalila na 100% a wiec zbugowana pralka (blad %) pisalem na posta z 20 razy zaden pl sie nieodzywa ogulnie gra sie spokojnie gracze chodza z aa stafami inni bidoki :)  niema problemu ze skilami dla kazdej rasy qest itemy leca szybciutko klopot z DC od serva niewiem o co kaman ale wywala

 

to na tyle  ------ jesli ktos z pl sie odezwie to moze pogram jeszce bo niema gdzie zabardzo      

Opublikowano

Polecam serwer, naprawdę dobrze się zapowiada, gra wymaga od graczy zaangażowania. To nie jest kolejny serwer na którym włącza się helpera i nabija kolejne resy

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...