Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o projekcie servera survival+działki?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plugin na działki to stanowczo preciousstones. Wystarczy odpowiednio skonfigurować i spolszczyć, a wszystko będzie śmigać. Gwarantuję, że działa nawet na najnowszej wersji. Co do samej idei, to jestem całkowicie za. Sam miałem kiedyś taki serwer, ale z winy hostingu się rozpadł.

MOIM OSOBISTYM ZDANIEM, taki serwer powinien posiadać:
- Losowy teleport,

- Stragany (Polecam plugin AShops, chociaż występują problemy z jego instalacją,

IP: mcity.com.pl | 1.16.3

https://mcity.com.pl > Strona serwera MCity

logo.png

Opublikowano

Ja tam bym raczej wolał drop z kamienia. Jeżeli byłby tam drop z rud i grałoby 50+ osób, to trudno byłoby znaleźć jakiekolwiek diamenty. Plus jeszcze to, że musiałbyś pilnować x-ray'ów. Sam kiedyś miałem taki serwer z pluginem Precious Stones i grało tam około 20 osób. Myślę, że jeżeli dobrze byś go zareklamował, to wyrósłby jakiś fajny serwerek.

Opublikowano

Wieeeeeeeeelkie TAK!

 

Takich serwerów już prawie nie ma, a takie najbardziej ja np. lubie i z chęcią bym sobie pograł, bo nie ma gdzie, tylko te zryte EasyHC itd..

 

Powodzonka!


Wieeeeeeeeelkie TAK!

 

Takich serwerów już prawie nie ma, a takie najbardziej ja np. lubie i z chęcią bym sobie pograł, bo nie ma gdzie, tylko te zryte EasyHC itd..

 

Powodzonka!

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Plugin na działki to stanowczo preciousstones. Wystarczy odpowiednio skonfigurować i spolszczyć, a wszystko będzie śmigać. Gwarantuję, że działa nawet na najnowszej wersji. Co do samej idei, to jestem całkowicie za. Sam miałem kiedyś taki serwer, ale z winy hostingu się rozpadł.

MOIM OSOBISTYM ZDANIEM, taki serwer powinien posiadać:

- Losowy teleport,

- Stragany (Polecam plugin AShops, chociaż występują problemy z jego instalacją,

 

@adamdino123 Losowy TP będzie oczywiście. Cod od Straganow nie chce obciążać severa pluginami. Co do działek chce miec autorski bo niektórzy sa wybredni na to ze server nie ma autorskich plg.

 

Ja tam bym raczej wolał drop z kamienia. Jeżeli byłby tam drop z rud i grałoby 50+ osób, to trudno byłoby znaleźć jakiekolwiek diamenty. Plus jeszcze to, że musiałbyś pilnować x-ray'ów. Sam kiedyś miałem taki serwer z pluginem Precious Stones i grało tam około 20 osób. Myślę, że jeżeli dobrze byś go zareklamował, to wyrósłby jakiś fajny serwerek.

@TheAdamekPL Drop wogole wylaczymy nawet z rud i teraz obmyslalmy spob na kupno diaxow u villagerow.

 

Wieeeeeeeeelkie TAK!

 

Takich serwerów już prawie nie ma, a takie najbardziej ja np. lubie i z chęcią bym sobie pograł, bo nie ma gdzie, tylko te zryte EasyHC itd..

 

Powodzonka!

Wieeeeeeeeelkie TAK!

 

Takich serwerów już prawie nie ma, a takie najbardziej ja np. lubie i z chęcią bym sobie pograł, bo nie ma gdzie, tylko te zryte EasyHC itd..

 

Powodzonka!

@ Woxer dziekuje

 

Wrocimy chyba do opcji 1.8-1.10 bo viaVersion ma problemy dla 1.11 bo nie moga chodzic i cos jest nie tak knockbackiem

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Ja na Twoim miejscu skupiłbym się na wersji 1.11 patrząc na to, że dodaje ona całkiem ciekawe rzeczy. Jeżeli miałby być działki to tak jak ktoś wspomniał przy użyciu pluginu podobnego do PreciousStones a by gracze sami decydowali gdzie chcą je mieć, do tego jakiś inny system zabezpieczeń skrzyń np. podczas obecności właściciela działki można je normalnie okradać, a po jego zniknięciu już nie albo skrzynie na klucz i każdy przy użyciu odpowiedniego będzie mógł ją otworzyć.

Opublikowano

@Mavai wiem że dodaje i rownież próbowałem robic pod 1.10/ 1.11 lecz jak wbijam na server wywala mi internet tak samo moim znajomym po wejsciu mamy lagi po 30 sek. Są to błędy silnika. Moze na 2 edycje zmienimy na 1.11-1.11.1 (lub 1.1x). co do dzialek sam decydujesz gdzie chcesz dać itd. Moj dev aktualnie robi wspracie na silnik 1.8 bo pisal pod 1.9+ lecz sam widzial ze server zbyt mocno laguje wiec wiesz. moze dzisiaj zaczne robic odnowa pod 1.11 i spr jak tam sie wszytsko sprawuje

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

@up

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Proponuje dodanie kopalnie ktora sie odnawia co jakies 30minut no i oczywiscie drop z rudy. 

Nie chce robic co ma Teamcraft24(GC2) i MC4U  z tymi kopalniamy . Co do rud mysle zrobic ze jest wylaczony calkowicie i u wiesniakow bedzie do wymiany surowce itd.

 

Wysle screeny wybudowaej czesci spawnu

 

 

06807067294065212221.png

70248151986150186552.png

94652104195938104545.png

07177056449212815473.png

52439114161521539230.png

72979813260069103520.png

47197524077001891169.png

74099699657964495084.png

 

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Bardzo fajny spawn :)

Dzięki spawn jest jeszcze niedokończony i mam taki problem z armorstandami ze jak wpisze /killall all usuwa je procz tych 2 rycerzy kolo spawnu

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Up

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

@ref dodamy również moby neutralne takie jak owca/swinia/krowa oraz inne moga atakować nas

 

@Edit narazie mamy male problemy z nim

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

Obecnie z serwerow polskich gracze graja w wiekszosci na 1.7/1.8 .

Jak dla mnie tryb surivial+dzialki jest zly bo nie mozna podbijac terenu innych graczy i zdobywac eq.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...