Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączająca się konsola


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To server hamachi, tam jest wlaśnie z niego ip 

Miał być przeznaczony dla 2-3 osób, no ale widzisz sam coś nie pyka mi 

Na pewno bierzesz IPv4?

Opublikowano

tak, typ ma problem ze znalezieniem IP a ten mu podaje kod startowy, pls xD

 

#topic sprawdź, czy hamachi ma połączenie, czy u twoich znajomych przy twoim nicku nie pokazuje się wykrzyknik

przy okazji, lepiej użyj Evolve, zamiast hamachi.

 

sygnatura.png

Opublikowano

To pomoże.

java -Xms512m -Xmx1024M -jar NazwaSilnika.jar -o false

PAUSE

 

 

 

 

@spuken94

 

Spróbuj tak;

@ECHO OFF
java -Xmx1G -jar minecraft_server.1.11.jar

 

 

Ile masz ramu na kompie...

i na c**j nabijacie posty ? to nawet nie ma zwiazku z ramem 

 

@top

 

zamknij wszystkie procesy javy i zmien port serwera 

Opublikowano

tak, typ ma problem ze znalezieniem IP a ten mu podaje kod startowy, pls xD

 

#topic sprawdź, czy hamachi ma połączenie, czy u twoich znajomych przy twoim nicku nie pokazuje się wykrzyknik

przy okazji, lepiej użyj Evolve, zamiast hamachi.

W sumie pojawia się jeden wykrzyknik. W mojej sieci jest tylko jedna osoba i własnie przy niej jest ten wykrzyknik.

 

 


- zamknij wszystkie procesy javy i zmien port serwera 

 

 

 

Na jakie porty mam to zmienić?

 

 

 

 

 

Sorry ale w dziedzinie minecrafta jestem zielony

Opublikowano
@echo off

:restart
java -Xms512M -Xmx1G -XX:MaxPermSize=128M -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar minecraft_server.1.11.jar

goto restart

 

 

Konsola włącza się i wyłącza. I tak w kółko

 

 

polpitefp_anwqhss.png

Opublikowano

Ludzie czy wy oszaleliście?

Cannot assign requested adress: bind
Perhaps a server is already running on that port?

Zawiesił Ci się jakiś proces, musisz go zamknąć, żeby zwolnić port. Z poziomu Microsoft Windows to pozdrawiam, walcz. Jak nie znajdziesz to restart kompa załatwi sprawę

Komenda:

java -jar spigot.jar

działa prawidłowo w 100% przypadków.

P.S. Spigot bardziej Ci się przyda niż NMS

Dodaj mój nick do posta jeśli potrzebujesz pomocy | Piszę pluginy na zlecenie | Pomagam z Linuxem

newlogo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...