Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po wejściu na FTP nic nie ma?


snarx.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, kupiłem parę dni temu VPS, założyłem konto FTP (docelowy folder root), zainstalowałem serwer Teamspeak.

Dzisiaj chciałem zainstalować bot'a, wchodzę na FTP a tam niczego nie ma.

Co jest nie tak?

Opublikowano

Moze zainstalowes serwer ts w innym folderze niz root?

Podczas instalacja Teamspeaka, nic nie zmieniałem - nie wchodziłem do żadnych folderów, oczywiście tylko do teamspeak3-server_linux-amd64 - bo musiałem jakoś zainstalować.

 

 

Skontaktuj się z supportem i opisz im sytuację. Na 100% wchodzisz na root'a ?

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Tak, na 100% - ścieżką jest "/"

Specjalista
Opublikowano

Jesteś pewny, że domyślna ścieżka w ftp to folder root?

Spróbuj zalogować się do putty wejść do folderu z root'a i wywołać komende

ls -l

Wyniki komendy podaj nam tutaj

Opublikowano

Jesteś pewny, że domyślna ścieżka w ftp to folder root?

Spróbuj zalogować się do putty wejść do folderu z root'a i wywołać komende

ls -l

Wyniki komendy podaj nam tutaj

 

Po wpisaniu komendy, wyskoczył taki błąd: -bash: 1s: command not found

Opublikowano

Nie dałes przypadkiem sobie

rm -r *

w głównym folderze? Nie widze innego wytłumaczenia

Nic nie dawałem, tylko zainstalowałem serwer Teamspeak - tylko to.

Specjalista
Opublikowano

Teraz tak patrzę i wpisałeś komende 

 

1s

 

A ma być 

 

ls -l

 

spróbuj raz jeszcze i następnym razem wpisuj dobrze komedny albo je kopiuj

Opublikowano

Teraz tak patrzę i wpisałeś komende 

 

1s

 

A ma być 

 

ls -l

 

spróbuj raz jeszcze i następnym razem wpisuj dobrze komedny albo je kopiuj

 

Dlatego nienawidzę domyślnych czcionek na tym forum! :D

 

Wynik: total 0

Opublikowano

Czyli ten folder jest pusty. Musiałeś zainstalować serwer gdzieś indziej. Sprawdź w jakimś katalogu w /home

w /home wynik był: template

 

a gdy wszedłem w to template to nic się nie wyświetliło.

Specjalista
Opublikowano

No to nie mam pojęcia gdzie mogłeś to zainstalować w każdym razie w folderze root faktycznie nic nie ma. 

Przeszukaj jakieś jeszcze inne foldery za pomocą sftp jak nie bedzie zainstaluj raz jeszcze

Opublikowano

find / -name "ts3server"
Jeżeli pliki istnieją na serwerze, to dostaniesz ścieżkę do skryptu startowego.

 

Jeżeli skrypt nic nie zwróci, to znaczy, że plików nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...