Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] LeviathanGuilds - projekt unikalnych gildii wspierających wersje 1.8-1.11


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzialem ze update jakis byl na gicie, to ja pokrzycze 

(nie patrzalem na to co gotofinal krzyczal!)

  1. Jak juz starasz sie trzymac "api" i robisz interfejsy to staraj sie tez dorobic do gidlii, rankingu czy usera :)
  2. GuildManager, staraj sie nie powielac metod, w exsisttag zamiast napisac to samo co w getGuild, mogles po porstu zrobic getGuild != null
  3. Czy jestes pewny uzycia WeakHashMap w GuildManagerze?
  4. Zamiast robic tak dluga metode loadGuilds, moglbys po prostu zrobic dodaktowy konstuktor w Guild dzieki czemu nie bedziesz musial setowac wszystkiego.
  5. Dziwna metoda w RegionManager , #isNear  smiem powiedziec nawet ze jest w niej blad.
  6. UserManager, WeakHashMap to co w 2, loaduser to samo co w 4.
  7. Klase rank totalnie inaczej bym zbudowal, niestety rozwineles to "chaotycznie" przynajmniej moim zdaniem, po to masz interfejsy aby tym w miare zarzadzac :)
  8. Nie podoba mi sie caly WorkThread, nie zabierasz sie za synchro jesli tego nie potrafisz.
  9. Klasa Enchanemnts, mapka powinna byc finalna :)
  10. Klasa TPSMonitor calkowicie nie potrzebna, mozesz pobrac ze spigota tps.
  11. Klasa util, a dokladnie sendMessage, chcesz mi powiedziec ze za kazdym razem chcesz replacowac ten znaczek? Zaladuj te wiadomosci raz.

Koniec, wroce tutaj za tydzien i zobacze czy naprawione ! :D

 

Powodzenia w projekcie.

<18:17:02> "MarmarukHD" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Otek" (Teamspeak przeznaczony dla ludzi.)

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

POLECAM   PLUGIN,   KLASA   SAMA   W   SOBIE,   ALE   DODAJ   WSPARCIE   DLA   1.7   BO   MUJ   SERWER   ENDERHEST   NIE   MORZE   1.10 !!! A I PROSILBYM O DODANIE FREE SVIP

Opublikowano

A I HCIAŁBYM RUWNIERZ DODAĆ, ŻE JAK ZROBISZ ZAKLADANIE GILDII DOPIERO OD DANEJ GODZINY JAK W KGUILDS TO BEDZIEZS MISTŻEM !!

 

 

DODAM TAKRZE ,RZE UZYTKOWNIK @Oldis to FGSTEF NA MULTIACCOUNT

Opublikowano

Widzialem ze update jakis byl na gicie, to ja pokrzycze 

(nie patrzalem na to co gotofinal krzyczal!)

  1. Jak juz starasz sie trzymac "api" i robisz interfejsy to staraj sie tez dorobic do gidlii, rankingu czy usera :)
  2. GuildManager, staraj sie nie powielac metod, w exsisttag zamiast napisac to samo co w getGuild, mogles po porstu zrobic getGuild != null
  3. Czy jestes pewny uzycia WeakHashMap w GuildManagerze?
  4. Zamiast robic tak dluga metode loadGuilds, moglbys po prostu zrobic dodaktowy konstuktor w Guild dzieki czemu nie bedziesz musial setowac wszystkiego.
  5. Dziwna metoda w RegionManager , #isNear  smiem powiedziec nawet ze jest w niej blad.
  6. UserManager, WeakHashMap to co w 2, loaduser to samo co w 4.
  7. Klase rank totalnie inaczej bym zbudowal, niestety rozwineles to "chaotycznie" przynajmniej moim zdaniem, po to masz interfejsy aby tym w miare zarzadzac :)
  8. Nie podoba mi sie caly WorkThread, nie zabierasz sie za synchro jesli tego nie potrafisz.
  9. Klasa Enchanemnts, mapka powinna byc finalna :)
  10. Klasa TPSMonitor calkowicie nie potrzebna, mozesz pobrac ze spigota tps.
  11. Klasa util, a dokladnie sendMessage, chcesz mi powiedziec ze za kazdym razem chcesz replacowac ten znaczek? Zaladuj te wiadomosci raz.

Koniec, wroce tutaj za tydzien i zobacze czy naprawione ! :D

 

Powodzenia w projekcie.

1. Całkowicie zmieniamy teraz system, @mrkacperek niedługo commituje.

2. Jak wyżej

3. Jak wyżej.

4. Jak wyżej

5. Jak wyżej

6. Jak wyżej

7. Jak wyżej

8. "Nie piszę tego co GotoFinal" yup... poza tym, nawet nie umiesz powiedzieć dlaczego (goto jako tako to zrobił). Takie prześmiewki to naprawdę nie na miejscu.

9. Meh

10. Nie wszędzie to działa, chce aby plugin był wieloplatformowy na różne wersje.

11. S**t, najwyraźniej miałem pierdolca pisząc ten kod. W zamyśle chciałem zrobić 2 wersje, sendMessage do ogólnego użytku i sendMessageFixed z fixColorsem.

Jest to akurat kwestia paru nanosekund, ale dobrze juz dobrze.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

@AdamGrzegorz

 

Przeczytaj uwaznie, co napisalem apropo gotofinala.

 

1-7 Powodzenia.

8. Tak jak pierwsze zdanie w tym poscie.

9.Nie meh :)

10.Z tego co pamietam od 1.6 jest ta tablica z tpsami wiec... : )

11.No coz zdarza sie, i nie nanosekund a milisekund sam sobie sprawdz.

<18:17:02> "MarmarukHD" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Otek" (Teamspeak przeznaczony dla ludzi.)

Opublikowano

@AdamGrzegorz

 

Przeczytaj uwaznie, co napisalem apropo gotofinala.

 

1-7 Powodzenia.

8. Tak jak pierwsze zdanie w tym poscie.

9.Nie meh :)

10.Z tego co pamietam od 1.6 jest ta tablica z tpsami wiec... : )

11.No coz zdarza sie, i nie nanosekund a milisekund sam sobie sprawdz.

1-7. Dzięki

8. No dobra, masz mnie. Ale tak, już o tym wiem.

9. Meh, ponieważ to jest naprawdę takie przyjebywanie się na siłę. Zapomniałem, logiczne.

10. Nie chodzi o tablicę, jak chcesz tablicy używać jak ona działa z ostatniej minuty, pięciu i piętnastu? Ja potrzebuje mieć co sekundę nowe wyliczenie. A tpsy aktualizowane co sekundę nie są na każdej wersji.

11. Nie, nie milisekund. Sprawdzałem wielokrotnie, chyba że chodzi ci o ułamki milisekund. Szczególnie jeżeli włożę tam stringa już zamienionego, chyba że bukkita napisali debile którzy zamieniają to bez względu czy ten & tam jest czy jest już zamienione na paragraf ;)

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

zacznij odpisywac na gg a nie masz wyjebane wziales hajs i mnie znow ignorujesz.

a no i dodam ze zamiast naprawic plugin (na gildie) ktory powinienes naprawic mies temu to piszesz jakies free gildie.

Opublikowano

 

@Optisana, polecam sprawy załatwiać na pw :)

 

Możesz dodać:

- Chat globalny gildii (chat dla wszystkich gildii0

NIE ODPISUJE MI NA PW ŚLEPA PIZDO

 

Właśnie dlatego ci nie odpisuje. ;) Mam dużo kulturalniejszych klientów, btw. przeczytaj regulamin zleceń jeszcze raz.

 

 

  1. Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)

 

 

@topic

Teraz mam strasznie zawalony tydzień, więc raczej ode mnie na razie wszystko, czekam aż @mrkacperek wrzuci system obiektów i SQL by móc zacząć pracować ;)

 

@up myśle że fajny pomysł ;p albo lepiej - wiadomość do konkretnej gildii! np. "!!!TAG siemanko" z cooldownem na 10/20 sekund.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Opublikowano

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Z tego co się orientuje, to forum publiczne nie jest od takich spraw. Nawiasem mówiąc - jakim trzeba być idiotą, by na takie rzeczy umowy nie spisać? Przecież to jest normalny ludzki odruch.

 

@AdamGrzegorz w piątek mam małe zlecenie (konfiguracja VPS) i skończe tego SQL'a.

 

Ta? A do jakich spraw Twoim zdaniem jest "forum publiczne"?

Opublikowano

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;) 

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

4L0M4l0.png

Opublikowano

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;)

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

 

O cześć :D

Snippet jakiś? Słowa rzucone na wiatr :/

 

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Z tego co się orientuje, to forum publiczne nie jest od takich spraw. Nawiasem mówiąc - jakim trzeba być idiotą, by na takie rzeczy umowy nie spisać? Przecież to jest normalny ludzki odruch.

 

@AdamGrzegorz w piątek mam małe zlecenie (konfiguracja VPS) i skończe tego SQL'a.

 

Ta? A do jakich spraw Twoim zdaniem jest "forum publiczne"?

 

Na pewno nie do takich.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;)

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

 

O cześć :D

Snippet jakiś? Słowa rzucone na wiatr :/

 

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Z tego co się orientuje, to forum publiczne nie jest od takich spraw. Nawiasem mówiąc - jakim trzeba być idiotą, by na takie rzeczy umowy nie spisać? Przecież to jest normalny ludzki odruch.

 

@AdamGrzegorz w piątek mam małe zlecenie (konfiguracja VPS) i skończe tego SQL'a.

 

Ta? A do jakich spraw Twoim zdaniem jest "forum publiczne"?

 

Na pewno nie do takich.

 

Więc do ogłaszania swoich scamerskich usług?

Opublikowano

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;)

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

 

O cześć :D

Snippet jakiś? Słowa rzucone na wiatr :/

 

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Z tego co się orientuje, to forum publiczne nie jest od takich spraw. Nawiasem mówiąc - jakim trzeba być idiotą, by na takie rzeczy umowy nie spisać? Przecież to jest normalny ludzki odruch.

 

@AdamGrzegorz w piątek mam małe zlecenie (konfiguracja VPS) i skończe tego SQL'a.

 

Ta? A do jakich spraw Twoim zdaniem jest "forum publiczne"?

 

Na pewno nie do takich.

 

Więc do ogłaszania swoich scamerskich usług?

 

Ej k***a bo ten temat zamienia się w jakiś targ xD weź k***a przyjdź moderator jakiś i zrób porządek.

To że 1/30 klientów (tak, klientów Hammer się nie liczy!) powie że jestem oszustem, nie znaczy że nim jestem. ;)

 

Co do kolegi @Optisana, plugin został wysłany do Ciebie w pełni uczciwie. Naprawiłem 90% bugów które były krytyczne, ale że zacząłeś mnie wyzywać, poniżać, a teraz odpierdalać jakiś cyrk na forum nie mam zamiaru dłużej z Tobą współpracować. Nie było żadnej umowy, która by wskazywała na to że muszę Ci naprawiać błędy gdy ty będziesz mnie na dobre wyzywać. Osoby które zachowują się na trochę wyższym poziomie nie pożałowały moich usług, nawet wiele ludzi z zagranicy.

 

@topic 

Niedługo nowe commity, lecz mam teraz parę zleceń od Węgra to się będę na nich skupiać więc @mrkacperek na razie trochę przejmie. 

I skończyć mi ten cyrk bo to nie od tego temat.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;)

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

 

Czekam na odpowiedź Adama na "gadu-gadu" ostateczne zapytanie czy naprawi mi plugin lub kod gildii z tych toolsów zobaczymy czy jest oszustem, powoli się przekonuje do twojej wersji kto normalny ignoruje klienta 3 tygodnie który mu zapłacił z góry i miał jakiekolwiek zaufanie do niego.

Opublikowano

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;)

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

 

O cześć :D

Snippet jakiś? Słowa rzucone na wiatr :/

 

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Z tego co się orientuje, to forum publiczne nie jest od takich spraw. Nawiasem mówiąc - jakim trzeba być idiotą, by na takie rzeczy umowy nie spisać? Przecież to jest normalny ludzki odruch.

 

@AdamGrzegorz w piątek mam małe zlecenie (konfiguracja VPS) i skończe tego SQL'a.

 

Ta? A do jakich spraw Twoim zdaniem jest "forum publiczne"?

 

Na pewno nie do takich.

 

https://github.com/KaVzaQ/LeviathanGuilds/blob/da4429f935bb07dc981d86c8af4a6e4f8aa01bf2/src/main/java/me/khalit/projectleviathan/utils/reflection/PrefixManager.java

 

 

http://pastebin.com/XBudnJAv

 

Kod skradziony z wycieku tego pluginu (to tylko przykład, jest wiele wersji tego pluginu).

4L0M4l0.png

Opublikowano

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;)

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

 

O cześć :D

Snippet jakiś? Słowa rzucone na wiatr :/

 

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Z tego co się orientuje, to forum publiczne nie jest od takich spraw. Nawiasem mówiąc - jakim trzeba być idiotą, by na takie rzeczy umowy nie spisać? Przecież to jest normalny ludzki odruch.

 

@AdamGrzegorz w piątek mam małe zlecenie (konfiguracja VPS) i skończe tego SQL'a.

 

Ta? A do jakich spraw Twoim zdaniem jest "forum publiczne"?

 

Na pewno nie do takich.

 

https://github.com/KaVzaQ/LeviathanGuilds/blob/da4429f935bb07dc981d86c8af4a6e4f8aa01bf2/src/main/java/me/khalit/projectleviathan/utils/reflection/PrefixManager.java

 

 

http://pastebin.com/XBudnJAv

 

Kod skradziony z wycieku tego pluginu (to tylko przykład, jest wiele wersji tego pluginu).

 

Haha, kocham to!

Nie chcę nic, A NIC MÓWIĆ, ale to był mój stary kod z qGuildsów! Tak!

 

Ostatnio nawet bekę cisnąłem że randomowe gildie używają mojego kodu xD który i tak jest c*****y, ale działa

(oprócz sojuszy, one się bugowały i to na pierwszy rzut oka widać dlaczego)  :D

 

http://hastebin.com/jowapufotu.java

tutaj go skróciłem do jednej klasy i dodałem parse. Gratuluję, szukaj dalej.

 

Kradnę swój własny kod, NIESAMOWITE!

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Tak to jest jak płacisz oszustom. ;)

 

Dlaczego kod tych gildii jest kradziony z innych pluginów?

 

O cześć :D

Snippet jakiś? Słowa rzucone na wiatr :/

 

 

 

 

Nie po to robiłem przelew 700zł aby wysłuchiwać twoich hipokrytycznych wymówek. Nie dośc, że poniosłem przez Ciebie staraty materialne bo edycja startowała około 3 razy na zbugowanych pluginach to jeszcze robisz problemy z ich naprawą. Ignorujesz mnie na priv a jedyne na czym Ci zależy to MPCForum i tylko tutaj mogę się z tobą w łopatologiczny sposób skontaktować. Swoją drogą jestem ciekaw czy na mpc są bany za oszustwa.

Z tego co się orientuje, to forum publiczne nie jest od takich spraw. Nawiasem mówiąc - jakim trzeba być idiotą, by na takie rzeczy umowy nie spisać? Przecież to jest normalny ludzki odruch.

 

@AdamGrzegorz w piątek mam małe zlecenie (konfiguracja VPS) i skończe tego SQL'a.

 

Ta? A do jakich spraw Twoim zdaniem jest "forum publiczne"?

 

Na pewno nie do takich.

 

Więc do ogłaszania swoich scamerskich usług?

 

Ej k***a bo ten temat zamienia się w jakiś targ xD weź k***a przyjdź moderator jakiś i zrób porządek.

To że 1/30 klientów (tak, klientów Hammer się nie liczy!) powie że jestem oszustem, nie znaczy że nim jestem. ;)

 

Co do kolegi @Optisana, plugin został wysłany do Ciebie w pełni uczciwie. Naprawiłem 90% bugów które były krytyczne, ale że zacząłeś mnie wyzywać, poniżać, a teraz odpierdalać jakiś cyrk na forum nie mam zamiaru dłużej z Tobą współpracować. Nie było żadnej umowy, która by wskazywała na to że muszę Ci naprawiać błędy gdy ty będziesz mnie na dobre wyzywać. Osoby które zachowują się na trochę wyższym poziomie nie pożałowały moich usług, nawet wiele ludzi z zagranicy.

 

@topic 

Niedługo nowe commity, lecz mam teraz parę zleceń od Węgra to się będę na nich skupiać więc @mrkacperek na razie trochę przejmie. 

I skończyć mi ten cyrk bo to nie od tego temat.

 

"Moderator zrób porządek bo piszą o mnie prawdę", niedługo zrobię go ja skoro jesteś złodziejem i oszustem obrażałeś mnie też to działało w dwie strony nie używałeś kultury teraz nagle wielki figo fago jak uważasz. Cała prawda o tobie wyjdzie prędzej czy później archiwum na gg zapisuje rozmowy przelewy też się zapisują i twój plugin z niby "90% ogarnietych bugów" tez go mam na komputerze -> twoje NIE ogarnięte krytyczne bugi. http://pastebin.com/BWxX4NKL. miałeś to naprawić obiecywałeś najwidoczniej nie dotrzymujesz słowa w ostatnim czasie nie powiedziałem ani nie uraziłem Cię nie rozumiem dlaczego masz tak wyje*ane na osobę która Ci ufała i płaciła.

Opublikowano

@AdamGrzegorz To nie jest ten sam kod, a nawet jeśli to skradziony z MyHardów, nie na odwrót.  :yay:

Tępy jesteś czy co? Oczywiście że bardzo podobny. qGuildsy pisałem na dlugo przed tymi syfami. Pamiętam czasy kiedy qGuilds był jeszcze prywatny dla paru osób które zaczęły go rozdawać na lewo i prawo każdemu :D

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Chciałbym Wam przypomnieć, że ten temat służy do dyskutowania na temat tego projektu. Każde kolejne posty nie na temat, będą karane blokadą konta.

Opublikowano

Czekam aż ten plugin będzie dostępny. Może przebije funnyguild i mam pewną propozycje:

 

Aby po stworzeniu gildi dostać baner który nie może być pod ziemią i po jego postawieniu dopiero się region claimuje np 64x64 itp. Nad banerem tag lub nazwa gildi jako chologram

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...