Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile zarabiacie / jesteście w stanie zarobić na sf'ie ?


BonBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Macie jakiś triki , porady żeby zarobić na sf? Ja dobijając 100 lv na kilku kontach jestem w stanie zarobić kilka dyszek tylko :/ słabo opłacalne to. A chciałbym skroić trochę więcej kasy , oczywiście nie używając bota.

Opublikowano

Lool nie dość, że sprzedawanie kont jest nielegalne to jeszcze mało hajsu - nie, nie da sie zarobić na sf'ie legalnie 

Opublikowano

Kiedyś dawało się zarobić nawet 100 zł. Teraz już się nie opłaca.

 

Bardziej opłacalne jest Hero Zero a najbardziej to Margonem ewentualnie Dark Orbit. 

32b998e6fea0a0c163c3eff1ccb42959.gif

Opublikowano

Zakrywasz nick i pozycje w sali chwały na allegro i nie mają prawa się skapnąć.


W sumie to zależy na jakiego kupca się trafi.

ja raz sprzedałem :

85 lv - za 15 zł

81 lv - za 50 zł

Więc da się zarobić 

Opublikowano

Zakrywasz nick i pozycje w sali chwały na allegro i nie mają prawa się skapnąć.

W sumie to zależy na jakiego kupca się trafi.

ja raz sprzedałem :

85 lv - za 15 zł

81 lv - za 50 zł

Więc da się zarobić 

81 lvl - 50 zł ? chyba ktoś sra hajsem -  nie ma takiego konta na swiatach polskich żeby za tyle poszło [chyba, że na najnowszym w]

Opublikowano

@Damianallain no na nowym w , wtedy to było chyba w9 albo w8 , i jakiś dzieciak za 50 psc kupił ode mnie , a potem nie grał już bo sprawdzałem 

 

patrz na to : http://allegro.pl/shakes-fidget-45-wojownik-60-grzybkow-i6604683064.html#thumb/3

międzynarodowy serwer 33? co ćpałeś? 

zamazałeś lvl staty i nick a pozycji nie.. jesteś troche głupi - bo myślisz, że ktoś kupi konto nie widząć jego stat?

Opublikowano

jak widzę nie dorównujesz mi  poziomem inteligencji więc kończę te rozmowe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...