Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HellentryMU | PREMIUM SEASON X | 220x | NO WEBSHOP + CUSTOM | START 01.12.2016


nerav

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

brak spotow, 50zena za moba...

Powaznie? :D

 

tak i te 500kont to chyba admin robil xD bo licznik online jest tragiczny xD

 

P.S nerav co tak placzesz na sb? xD to mialbyc server na dlugo pamietasz?;p

Opublikowano

przeciez to jest jakas kpina a nie serwer, w sklepach nic niema  na serwerze x1000, nova dropi w lt7 questy pobugowane, spotow nie dodali zadnych, administracji w ogole nie widac, wypierdolcie ta publikacje z mpc bo szkoda czasu na ten syf... to co napisali a co jest w grze to dwa rozne swiaty ^_^ kpina 

 

 

p.s. scrolle orby dropia pieknie, ale przez 10 resow moze JEDEN itemek z luck zlapiecie, a o chaosach blessach soulach mozecie zapomniec :D , piekna sprawa, na testach innych serwerow jest ciekawiej niz w tej dziurze :D, pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich Mumaniakow . Mysle ze kolega topas przesadzil . GMowie pojawiaja sie na serverach . W sklepach czego oczekujesz ? kamieni? quest itemow? . Z questami problemow niema , dlugo sie dropi (strasznie dlugo) niema nudno . Spotow bardzo duzo , ale nie sa to typowe Polskie Spoty . Kazdy daje PT bo przy podexpianiu low rr/low lvl mamy extra expa. Kamienie dropia jak glupie. Serwer przynajmniej jeszcze nie jest wysypany graczymi w pelnych setach i wingach 3rd itp .

 

Zapraszam na x1000 .

 

Fajnie sie gra , graczy pelno z wielu zakontkow swiata , bardzo pomieszane .

 

Szukajac servera na zime , nie znalazlem dobrej alternatywy .

 

pozdro Winko

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...