Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot do tworzenia i sprawdzania kanałów


neversayyes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje najprostszego bota tylko i wyłącznie do:

Tworzenia kanałów perm gdy uzytkownik o danej grupie wejdzie na dany kanał

- brak mozliwosci posiadania 2 kanałow przez jednego uzytkownika

- 3 pod kanały 

- automatyczne przydzielanie CHannel Admin

 

oraz do usuwania kanałów z datą starszą niż 3 dni

 

 

 

Da rade znaleźć takiego bota?

 

chodzi mi tylko o te funkcje zadne poke bot, automatyczna rejestracja czy cos w tym stylu. tylko to co wypisałem :/

 

pozdrawiam

Specjalista
Opublikowano

Szukali już takiego, ale nie znaleźli. Możesz uzyć ABota. Zostaw w folderze functions tylko te funkcje, które potrzebujesz. Masz wtedy samego bota z kanałami. Jak będę miał czas mogę napisać takiego. Teraz spróbuj ABota  :v

Opublikowano

Szukali już takiego, ale nie znaleźli. Możesz uzyć ABota. Zostaw w folderze functions tylko te funkcje, które potrzebujesz. Masz wtedy samego bota z kanałami. Jak będę miał czas mogę napisać takiego. Teraz spróbuj ABota  :v

ABot wogóle mi nie startuje :/ konfiguracja jest 100% dobra 

Ale spróbuje jeszcze tego iHelp 

 

pozdrawiam ;)

 

 

 

EDIT:

 

gdy uruchamia ABot ./bot.sh to nie włącza sesji screen a gdy uruchamiam php core.php

to wypluwa takie błedy:

 

 
PHP Warning:  require_once(functions/adminlist.php): failed to open stream: No such file or directory in /ABot/commands/check.php on line 14
PHP Fatal error:  require_once(): Failed opening required 'functions/adminlist.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /ABot/commands/check.php on line 14
root@vps32762:/ABot#
Specjalista
Opublikowano

Usuń z pliku startowego (.sh) włączanie komandera. 

Trzeba usunąć te linijki

screen -dmS commander php core.php -i 2
screen -S commander -X quit
Opublikowano

 

Usuń z pliku startowego (.sh) włączanie komandera. 

Trzeba usunąć te linijki

screen -dmS commander php core.php -i 2
screen -S commander -X quit

witam, problem został rozwiązany lecz jest nowy problem, gdy wpisuje ./bot.sh start pojawia sie informacja ze bot wystartował lecz po wpisaniu ./bot.sh stop pojawia sie ze bot zostął wyłączony a pod tą informacją:

 

no screen sesion found 

no screen sesion found 

 

oczywiscie po wpisaniu ./bot.sh start bot nie działa na ts 

łaczy sie przez 127.0.0.1 takze z whitelistą nie powinno byc problemów 

'

o co moze chodzi?

Opublikowano

 

 

Usuń z pliku startowego (.sh) włączanie komandera. 

Trzeba usunąć te linijki

screen -dmS commander php core.php -i 2
screen -S commander -X quit

witam, problem został rozwiązany lecz jest nowy problem, gdy wpisuje ./bot.sh start pojawia sie informacja ze bot wystartował lecz po wpisaniu ./bot.sh stop pojawia sie ze bot zostął wyłączony a pod tą informacją:

 

no screen sesion found 

no screen sesion found 

 

oczywiscie po wpisaniu ./bot.sh start bot nie działa na ts 

łaczy sie przez 127.0.0.1 takze z whitelistą nie powinno byc problemów 

'

o co moze chodzi?

 

bot nie startuje. 

Wpisz php core.php -i 1 i pokaż logi 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

 

 

 

Usuń z pliku startowego (.sh) włączanie komandera. 

Trzeba usunąć te linijki

screen -dmS commander php core.php -i 2
screen -S commander -X quit

witam, problem został rozwiązany lecz jest nowy problem, gdy wpisuje ./bot.sh start pojawia sie informacja ze bot wystartował lecz po wpisaniu ./bot.sh stop pojawia sie ze bot zostął wyłączony a pod tą informacją:

 

no screen sesion found 

no screen sesion found 

 

oczywiscie po wpisaniu ./bot.sh start bot nie działa na ts 

łaczy sie przez 127.0.0.1 takze z whitelistą nie powinno byc problemów 

'

o co moze chodzi?

 

bot nie startuje. 

Wpisz php core.php -i 1 i pokaż logi 

 

 

 

2qvzcs3.png

 

 

 

po zatrzymaniu bota:

no session found

no session foun i informacja ze abot został wyłączony jak sprawdzic czy serwer nie banuje bota ? ip bota to 127.0.0.1

Opublikowano

 

 

 

 

Usuń z pliku startowego (.sh) włączanie komandera. 

Trzeba usunąć te linijki

screen -dmS commander php core.php -i 2
screen -S commander -X quit

witam, problem został rozwiązany lecz jest nowy problem, gdy wpisuje ./bot.sh start pojawia sie informacja ze bot wystartował lecz po wpisaniu ./bot.sh stop pojawia sie ze bot zostął wyłączony a pod tą informacją:

 

no screen sesion found 

no screen sesion found 

 

oczywiscie po wpisaniu ./bot.sh start bot nie działa na ts 

łaczy sie przez 127.0.0.1 takze z whitelistą nie powinno byc problemów 

'

o co moze chodzi?

 

bot nie startuje. 

Wpisz php core.php -i 1 i pokaż logi 

 

 

 

2qvzcs3.png

 

 

 

po zatrzymaniu bota:

no session found

no session foun i informacja ze abot został wyłączony jak sprawdzic czy serwer nie banuje bota ? ip bota to 127.0.0.1

 

ip do whitelist dodane ? mysql zainstalowane ?

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

Usuń z pliku startowego (.sh) włączanie komandera. 

Trzeba usunąć te linijki

screen -dmS commander php core.php -i 2
screen -S commander -X quit

witam, problem został rozwiązany lecz jest nowy problem, gdy wpisuje ./bot.sh start pojawia sie informacja ze bot wystartował lecz po wpisaniu ./bot.sh stop pojawia sie ze bot zostął wyłączony a pod tą informacją:

 

no screen sesion found 

no screen sesion found 

 

oczywiscie po wpisaniu ./bot.sh start bot nie działa na ts 

łaczy sie przez 127.0.0.1 takze z whitelistą nie powinno byc problemów 

'

o co moze chodzi?

 

bot nie startuje. 

Wpisz php core.php -i 1 i pokaż logi 

 

 

 

2qvzcs3.png

 

 

 

po zatrzymaniu bota:

no session found

no session foun i informacja ze abot został wyłączony jak sprawdzic czy serwer nie banuje bota ? ip bota to 127.0.0.1

 

ip do whitelist dodane ? mysql zainstalowane ?

 

ip wpisane jest localne ( 127.0.0.1 ) ale mysql nie mam zainstalowanego juz instaluje

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Usuń z pliku startowego (.sh) włączanie komandera. 

Trzeba usunąć te linijki

screen -dmS commander php core.php -i 2
screen -S commander -X quit

witam, problem został rozwiązany lecz jest nowy problem, gdy wpisuje ./bot.sh start pojawia sie informacja ze bot wystartował lecz po wpisaniu ./bot.sh stop pojawia sie ze bot zostął wyłączony a pod tą informacją:

 

no screen sesion found 

no screen sesion found 

 

oczywiscie po wpisaniu ./bot.sh start bot nie działa na ts 

łaczy sie przez 127.0.0.1 takze z whitelistą nie powinno byc problemów 

'

o co moze chodzi?

 

bot nie startuje. 

Wpisz php core.php -i 1 i pokaż logi 

 

 

 

2qvzcs3.png

 

 

 

po zatrzymaniu bota:

no session found

no session foun i informacja ze abot został wyłączony jak sprawdzic czy serwer nie banuje bota ? ip bota to 127.0.0.1

 

ip do whitelist dodane ? mysql zainstalowane ?

 

ip wpisane jest localne ( 127.0.0.1 ) ale mysql nie mam zainstalowanego juz instaluje

 

apt-get install mysql-server

 

Powinno pomóc Jak nie to zapraszam na pw

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

@neversayyes

Jeżeli chcesz tylko sprawdzanie i tworzenie kanałów to wywal wszystkie inne pliki z folderu functions i commands, a potem w configu w wartosci function_list zostaw tylko channel_checker i get_channel


Pozdrawiam, ArrMeeR

Nowicjusz
Opublikowano

Zdecydowanie nie polecam abota w wersji darmowej nie jest już aktualizowana i ma mnóstwo błędów już lepszy jest ihelp ale również idealny nie jest

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Żadna maszyna nie zastąpi, człowieka! Znajdź kilku porządnych i sumiennych modów którzy będą to robic.

 

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...