Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

iAnty

Aktualna sytuacja w Aion Online

20 postów w tym temacie

Witam, chciałbym poznać Waszą opinię nt. aktualnego stanu rzeczy w tej grze. Opłaca się zaczynać? To znaczy, czy przyjemnie się gra samemu oraz czy odkąd jest związek z Gameforge nie stała się ona P2W? Ile będę się uczyć mechanizmów gry> (tak około).

czy odkąd jest związek z Gameforge nie stała się ona P2W?

Hasłem przewodnim gameforge jest p2w, tak było zawsze i zawsze będzie. Znam wielu wydawców, prowadzących podobną politykę, tylko w odróżnieniu od gameforge, oni przynajmniej oferują coś graczom.

Te nowe update'sy ( od usunięcia katalam ) są dla mnie tandetne i żałosne. Ta gra nie ma już takiego klimatu jak kiedyś. Liczba graczy wciąż jest wysoka, szczególnie na serwerach rookie, więc śmiało można zaczynać.

czy przyjemnie się gra samemu

Przyjemnie, ale gra solo ma pewne ograniczenia. To jest jak dla mnie największy minus tej gry, zero możliwości wybicia się dla grających solo. Nie masz gildii, nie masz nic do gadania w end game.

Mechanika nie jest trudna, ewentualnie możesz mieć problemy z używaniem i przypisaniem na klawiaturze ponad 40 skilli.

Edytowano przez Pies Zbigniew
2 osoby lubią to

Ale to nie Game Forge tworzy Update'y tylko NC Soft...NC Soft producent, twórcy gry / Game Forge wydawca na europe...

1 osoba lubi to

Witam, chciałbym poznać Waszą opinię nt. aktualnego stanu rzeczy w tej grze. Opłaca się zaczynać? To znaczy, czy przyjemnie się gra samemu oraz czy odkąd jest związek z Gameforge nie stała się ona P2W? Ile będę się uczyć mechanizmów gry> (tak około).

1. GameForge niszczy AIONA.

Od 4.0 rozpoczęła się najgorsza era tej gry, bo zaczęli powoli modyfikować EU Aiona na swoją korzyść.

Wersja 5.0 gry była zapowiedzią tragedii, a 5.1 jedynie utwierdza ludzi w przekonaniu, iż EU Aion skazany jest skazany na porażkę.

Co tutaj dużo mówić?

Początkowo zmiany uzupełniały braki 5.0 - kontent PvP.

Normalna aktualizacja, jako aktualizacja, jest w porządku. Nie popieram osobiście tego, że gra co raz bardziej przypomina Koreańskie warunki typowego mmorpg charakterystycznego dla tamtego obszaru, ale no... to jest właśnie typowe Koreańskie mmorpg :)

GameForge CHAMSKO modyfikuje sobie grę.

Wprowadzają różne utrudnienia typu: 

- zmniejszenie expa za instancje

- odcinanie graczy od zarobku(blokują możliwości zbierania kinahów tak, aby jedyną opcją, która zapewni solidny zarobek, było kupowanie Aion Coinów i sprzedawanie ich innym graczom. Aktualnie nie ma lepszego sposobu na zarobek, bo wszystkie inne, DOBRE, drogi zarobku nam odcięli)

Do ItemShopu dodają więcej przedmiotów, które ułatwiają grę.

ISTNE P2W.

Rozmawiałem z wieloma topowymi graczami oraz ludźmi, których poznałem w ciągu swojej, prawie 7 letniej, zabawy w Aiona i ich wypowiedzi wyglądały mniej więcej tak:

- Większa cześć z nich twierdzi, że Aion za czasów abonamentu 

- Ostatni normalny okres Aiona to wersja 3.8

- W 5.3 skończą grać, gdyż wchodzi nowy AP Gear, który będzie kosztować 8-10kk AP(sam set), i którego nikt normalny nie będzie chciał wbijać na +15 - +20, bo nikogo nie będzie na to stać.

Aktualnie kamyk ulepszający typu "Noble" kosztuje około 250 - 300kk na moim serwerze. 

Mamy 5 elementów pancerza + włóż tam jeszcze najnowsze kamyki +7(cena 200-250kk sztuka), albo +10, bo to już będzie "ostateczny" set, więc ludzie będą chcieli mieć perfekcyjny ekwipunek...

Nie ma opcji, aby to zrobić.

Rozmawiałem z Koreańskim graczem, który, szczerze mówiąc, był "nieco" zdziwiony, gdy dowiedział się, jak u nas wyglądają eventy.

Nie jest sekretem to, że w Korei eventy są DLA GRACZY. Otrzymują tam różne przedmioty, czasem ciekawe elementy ekwipunku, a ceny serumek i kamieni "Noble" to u nich grosze patrząc na ich warunki.

OSOBIŚCIE odradzam grać w Aiona.

Gdy patch 5.3 wejdzie, to ta gra odejdzie w zapomnienie.

Już teraz to jest p2w, a wtedy? Lepiej nie mówić.

Jeszcze kilka miesięcy temu bym Ci powiedział tak - Graj i baw się dobrze. Chętnie służę pomocą.

Co do gry solo - Nie, nie gra się przyjemnie.

Znam wielu ludzi tzw "one man army" + sam byłem "one man army", gdy jeszcze byłem topowym SM na telemachusie przed aktualizacją 4.0, ALE PvP 1vs1 nie jest zbalansowane.

Prawdziwy balans masz na grupowym PvP + większość end game instancji robisz w grupie, komunikując się na tsie. Wtedy masz prawdziwą zabawę i prawdziwy fun.

Polecam.

Rekomenduję grę solo tylko, gdy expisz ;)

Ale to nie Game Forge tworzy Update'y tylko NC Soft...NC Soft producent, twórcy gry / Game Forge wydawca na europe...

Aktualizacje zawierające kontent, przeliczniki i zmiany u bohaterów.

Pomniejsze "udogodnienia" i eventy = GameForge

3 osoby lubią to

@up

W sumie też się zastanawiałem czy nie zacząć (Grałem jakoś 5-7 lat temu) ale po twoim wpisie to chyba nie będę wracać. Przyłączam się do tematu i mam pytanie czy jest jakiś prywatny serwer aion? Mam na myśli czy jest jakiś serwer 4fun czy chociaż taki aion jak był "Kiedyś"? Najlepiej na którym zacząć żeby samemu pograć? Może gdzie jest najwięcej naszych rodaków na jakim prywatnym serwerze?

Graj w NotAIona. Najlepszy PvP serwer + najlepszy aktualnie prywatny serwer do Aiona pod względem grywalności, aktualizacji, community, administracji :)

2 osoby lubią to

Aktualny global to p2w, a po 5.3 będzie to już 100% p2w.

NotAion stoi już DŁUGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO i DŁUGOOOOOOOOOOOOO stać będzie :) 

Edytowano przez Velkoz21
1 osoba lubi to

Aktualny global to p2w, a po 5.3 będzie to już 100% p2w.

NotAion stoi już DŁUGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO i DŁUGOOOOOOOOOOOOO stać będzie :)

Wydaje mi sie, że nigdy nie grałeś w gre p2w. Shaiya to jest gra p2w, wszystko co jest potrzebne do pvp jest za hajs, nawet potek nie wydropisz, bo sie nie da. A jak jeszcze wydasz trochę więcej niż inni to GMi będą robić gorączki pod ciebie. 

1 osoba lubi to

Wystarczy mi, że akcesoria kupujesz za walutę grową,  a potem wydajesz euro na itemshop, aby w jeden wieczór podbić wszystko na +5 - +7 i outdmg'ować na PvP tak, że to głowa mała.
Wystarczy mi także fakt, że sprzedając itemshop wyciągasz w jeden wieczór więcej niż przez dwa tygodnie dropienia.

Wybacz, ale GameForge pozbawił graczy zarobku wewnątrzgrowego. Wszystkie solidne dropy zostały pozmieniane na niekorzyść graczy. Teraz większość wydaje hajs na itemshop, aby cokolwiek na tej swojej postaci ulepszyć + aby mieć pieniądze w grze. Na niektórych serwerach ceny gold packów skoczył o 40 - 60kk, a ile czasu na to było trzeba? W Sierpniu dostaliśmy aktualizację, po tygodniu ludzie już znali sposoby na zarobki, więc liczmy, że od Września :) Zaledwie kilka miesięcy wystarczyło, aby zepsuć grę. Nie byłem jedyną osobą, która przewidywała, że od 5.0 zacznie się po prostu tragedia. Poczekaj na 5.3 :) 

Jeśli zechcesz mi zaraz mówić, że nowe AP eq w 5.3 idzie zrobić SPOKOJNIE za kinahy, to życzę szczęścia. 
Nikogo nie będzie na to stać, a osoby, które wydadzą tysiące na itemshop będą w tym latać i będą właściwie przekozaczone.

GameForge rucha na hajs i to ładnie.
Rok temu także był event z kartami. Kto otrzymał wtedy pióro na +12? Osoby, które znały GM'ów osobiście.
To jest sytuacja potwierdzona akurat. 
Jeden gość wydał na streamie 7,5k euro na karty z item shopu i nie udało mu się trafić całego zestawu, który gwarantowałby mu najlepszą nagrodę, a "znajomi" GM'ów, o których wspólnej znajomości wiedział właściwie każdy, mieli wszystko.

Proszę Cię...
Jak pijesz wódkę z GM'em to na EU dokonasz wszystkiego. Nie bez powodu wykresy graczy są ostatnimi czasy ujemne. Ludzie odchodzą, bo sięgnęli po rozum do głowy i odechciało im się być dymanymi przez GameForge.

Historia kołem się toczy - Aion kończy się tak, jak kończył się Metin.
Prywatne serwery już zyskują. Wystarczy popatrzeć na zainteresowanie i wykresy, które są rosnące.

Troszkę odszedłem od głównego tematu, ale pewne rzeczy trzeba zrozumieć, aby zacząć je zauważać.
Plany na odcięcie graczy od zarobku w grze? Jest ich masa i już widać, jak powolutku wchodzą do gry.
Baaa... są nawet zmiany, o których nie piszą w patchnotes.

Mam Ci powiedzieć, jakie oni ponieśli straty, jak wprowadzili nową instancję - Oblivion? Ludzie na 71 lvlu generowali po 6-8% "just like that". Celowo obniżyli expa do tego stopnia, że jak zdobędziesz tam 0,8 - 1% to będzie sukces.
Szybko się pokapowali, szybko zainterweniowali i szybko zostali zbluzgani przez graczy.
Eventy? W żaden sposób nie są realizowane DLA GRACZY. 

Sprawdź sobie KR Aiona :)
Ceny serumek i innych "ulepszaczy" to istne grosze, jak na ich warunki, w samej grze oczywiście.
Eventy? Gracze zdobywają tam całkiem silne przedmioty, elementy ekwipunku i inne "wynalazki".
Komunikacja z GM'ami? Przyzwoita. Oni są tam dla ludzi i troszczą się o community w jakimś stopniu.

EU?
Ceny są ogromne ze względu na chorą politykę GF, itemshop, eventy i ogólne zarządzanie grą.
Eventy? W żaden sposób nie nagradzają ludzi. Są robione dla hajsu. Niektóre są konstruowane po to, aby ruchać ludzi i aby ci się jeszcze z tego cieszyli :3
Komunikacja z GM'ami? Mają wyjebane w graczy. Troszczą się o własne tyłki i ludzi, z którymi utrzymują realny kontakt. 

Główne aktualizacje fabularne, nerfy/bufy etc idą od głównego dewelopera, ale to GameForge zajmuje się polityką na EU, gospodarką i innymi takimi.
Sztuczki mają niezłe, grają na niewiedzy ludzi, bo przecież nie każdego obchodzi NA i KR... 
Poczekaj na 5.3, potwierdzisz moje słowa.

Rozmawiałem z paroma starymi GM'ami i coś się jeszcze orientuję. 

4 osoby lubią to

Nic się nie zmieniło i się nie zmieni.
Wystarczy zobaczyć, co planują w 5.5 + dodatnie wykresy graczy na NotAion.
Wszystko tutaj podtrzymuję, może za wyjątkiem paru detali, bo była aktualizacja, to co nieco pozmieniali i serwery żyją ciut inaczej, ale sens mojej wypowiedzi i główny cel zostały zachowane.

No niestety p2w in progress :/ Gameforge psuje wszystkie gry.

A jak ktoś nie wierzy w p2w, to niech się umówi na solówę np. z Warrkingiem czy jego kolega Theknight.

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Wcześniej nie grałem w aion. O tej grze usłyszałem właśnie na tej stronie. Robie tam przy okazji zadania zdobywając punkty. Gra wydaje mi się całkiem spoko. Jak tak będzie dalej to zostanę stałym jej graczem. 

Edytowano przez moriano

Ma dojść jakiśdodatek z zimowymi lokacjami czy myślicie że to coś zmieni i przyciągnie  graczy ? teżaion mnie kusi w jakiś sposób

Nic tej gry nie zmieni, chyba że GameForge skończy ze swoją nierozsądną polityką, ale w to oczywiście wątpię :)
Najlepsze czasy Aiona to jego początkowy okres oraz wszystkie aktualizacje oznaczone numerem '3'.

Jeśli chodzi o aktualizacje z oznaczeniami '4' to fajną sprawą były Katalamy, a tak to... gra szła w gorszym i gorszym kierunku.

Co mogę powiedzieć więcej?
Wystarczy spojrzeć na to, jakie godstone wejdą w najnowszych aktualizacjach, aby wiedzieć, że ta gra umrze :P

Co raz bardziej narastające p2w, ustawiane i nie warte brania udziału eventy, wszystko nastawione na item shop, 80% community które buguje makro i stosuje cheaty, exploity które nie są w 100% łatane...
Mogę wymieniać cały wieczór, ale po co? Ta gra cały czas notuje ujemne wykresy jeśli chodzi o aktywności graczy, patrząc oczywiście na konkretne daty i okresy, ale no... to samo mówi za siebie.
Pogadaj z weteranami Aiona, którzy jeszcze w to grają -  Większość zapowiada, że odejdzie przy kolejnej aktualizacji.

Nie warto sobie zawracać głowy EU/NA/KR Aionem.
Czekam tylko na to, jak jakaś grupa pasjonatów stworzy ogromny server PvPvE na starych aktualizacjach. 
Póki co, jedynym sprawdzonym i świetnie sprawującym się prywatnym serwerem do Aiona jest NotAion.

Az się specjalnie zalogowałem bo mam juz dosc tych bredni...

Velkoz robisz sie juz nudny z odradzaniem gry Aion, nie wiem kim byles w tej grze ale chyba zerem ktore popalilo wszystko i teraz odradza kazdemu owy tytul i wylewasz zale w kazdym watku, w ktorym ktos by nie spytal czy warto zagrac. Dla takich jak ty to chyba tworcy powinni sie zatrzymac w miejscu i nie rozwijac gry, zadnych nowych map, fabuly, ekwipunku bo zaraz placz ze "musze nowy sprzet robić". 

Polecam samemu zagrac i zobaczyc czy to faktycznie jest tak jak lamentuje Velkoz. Sam gram w ten tytuł dla przyjemnosci i nie zgadzam sie z tym co on wypisuje w kazdym poscie...

Edytowano przez Guli
1 osoba lubi to

Zaśmiałem się xDDDD

Jestem weteranem Aiona, mam do czynienia z grą odkąd był abonament, a nie tak jak 90% polskich graczy - od 4.0 jak youtubowe ścierwo promowało Aiona, bo za każdą pojedynczą rejestrację dostawali pieniądze i wmawiali ludziom, że po zrobieniu refa dostaną przedmioty warte w grze 'w ciul', podczas gdy to były scrolle, mount na 30 dni i jakieś poty xD

Coś o mnie?
Swego czasu jeden z lepszych SMów z Polski na serwerze za czasów starego Aiona(nie, nie na Dramusie :) (stara elitka wie o kogo chodzi, a już na tym forum mnie jedna osoba rozpoznała :) ) ; znałem kilku byłych GMów, w tym jednego polskiego GM'a, który grał na KR ; właściwie na 90% patchy w tej grze ZAWSZE miałem jedną postać w MINIMUM pierwszej 30stce + drugą w top100:)
Jeśli chodzi o skilla w PvP to także nie mogę narzekać :)

Zgarnąłem, w przeliczeniu na złotówki, kilka tysięcy za konto z Sorcem, to były czasy 3.5 bodajże :)
Podczas całej swojej 'kariery' miałem w ciul kont, doświadczyłem właściwie wszystkiego, co było najlepsze w tej grze w różnych aktualizacjach, więc mam porównanie.

Za czasów, gdy max lvl był 60, ludzie mieli po kilka kont z postaciami na 30lvl, aby farmić AP ; w topce były legiony graczy z 55lvl, którzy napieprzali dredgiony ze względu na to, że po nabiciu 56lvla zmienial się system dobierania(56-60), a na 60 byli wygearowani weterani(w tym ja). 
Kontent był elastyczny, każdy mógł znaleźć coś dla siebie i się pod to dostosować. 

Polecam przejrzeć tematy, w których się udzielałem na tym forum, bo moja opinia na temat tej gry się po prostu zmieniła.
Kiedyś polecałem KAŻDEMU sprawdzić, pobawić się, znaleźć ekipę + dawałem porady.
Nie wiem nawet, z iloma osobami tutaj rozmawiałem na tsie i ilu osobom dawałem porady, ale no... mniejsza...

Jak się nie ma porównania, to się potem gada głupoty :)
Aion zmierza w złym kierunku, opinie mówią same za siebie, liczby/wykresy także to jasno pokazują + komentarze na forach, a nawet te pod filmikami na youtube także mówią same za siebie.

Podoba Ci się gra?
To sobie graj, ale to i tak nie zmienia faktu, że na globalu NIE OPŁACA SIĘ GRAĆ, ponieważ różnego rodzaju eventy i inne growe 'aktywności' nie są 'nagradzające'.
Gracz czuje się nienagradzany za to, co robi...
Kiedyś było inaczej.
Nie wypowiadam się teraz o tym, co NcSoft wkłada do gry. Chodzi mi o politykę GameForge, ich eventy, ukryte patche, zmiany w gospodarce i obniżanie drop rate'u...
Przecież to, co odwalili w trakcie 5.0 to komedia... 
Pisałem nawet o tym w niektórych wątkach na forum, jak chcesz to szukaj.

Sorry, Kolego, ale jeśli chodzi o doświadczenie związane z tą grą, to wydaje mi się, że spośród wszystkich forumowiczów tutaj dysponuję największą wiedzą + mam porównania. 
Z resztą.,.. głównie ja prowadzę ten dział.

2 osoby lubią to

Wg mnie masz tylko ból dupy ze teraz Twoje konto by bylo wielkie G warte.

Powiadasz eventy? a co ty myslisz ze jak zabulisz to masz od razu wszystko najlepsze z eventu ?! za dobrze by było...

W innym mmo bylem GM wiec wiem jak to wygląda od środka.

Tak czytałem twoje tematy/posty i dlatego w końcu się wypowiedziałem. podchodzisz bardzo negatywnie do tej gry w każdym swoim poście.

1 osoba lubi to

Kolego, ja się na Aionie dorobiłem tyle, że mi jeszcze starcza, a już sporo czasu nie bawię się w handle xD
Jako ciekawostkę podam Ci, że jeden z najlepiej ubranych aktualnie sinów EU(grek) potrafił przelewać na paypal po 400-  2.000 euro za konkretne przedmioty, ale to jest przykład osoby, która sra hajsem i płaciła za absolutnie wszystko, mniejsza.
O nic nie mam bólu dupy.

Odniose się osobno do tej wypowiedzi: " Wg mnie masz tylko ból dupy ze teraz Twoje konto by bylo wielkie G warte."
Podkreślmy sobie słowo "TERAZ" - Co mnie obchodzi, ile TERAZ moje konto byłoby warte? Uwierz mi, że ja jestem na tyle inteligentnym człowiekiem, że +/- wiedziałem w jakim okresie sprzedawać konta, czy inne przedmioty w grze, aby mieć na tym największy dochód.  
Jako ciekawostkę podam Ci fakt, iż za czasów 'starego' Aiona, nawet czasów aktualizacji z oznaczeniem ''3' konta w grze miały największe wartości, ale było to także spowodowane samą trudnością gry. Przypominam, że kiedyś marny 40lvl niektórzy dobiijali nawet 3 tygodne, Ci sprytniejsi mieli to szybciej,  a misja 'fragment of memory 3' śniła się nowym graczom po nocach + już od 26lvla szło dostawać w dupę, a instancje na 30-40lvl robiło się w zorganizowanych grupach, bo nie raz z randomami ludziom nie wychodziło, a niektózy w międzyczasie dostawali nerwicy i kończyli przygodę z grą xD 
Kiedyś konta były naprawdę sporo warte, bo ludzie dawali nawet kilka tysięcy za postać.

A jak już masz zamiar ze mną rozmawiać o wartości moich kont w dzisiejszym Aionie to powiem Ci, że 3 miesiące temu pozbyłem się swoich dwóch OSTATNICH  kont - jedno z mainem na Thor, drugie na Deyla i za jedno zarobiłem 450 euro, za drugie już mniej, bo oddałem je  za 280 :)
Uważam, że to całkiem znośna stawka jeśli chodzi o same konta z postaciami, bo na itemach zgarnąłem drugie tyle, co za postacie ;p

Po prostu jeśli gra się stacza to otwarcie o tym mówię.
Po co ktoś ma marnować czas?
Czas jest cenny, a jak ludzie zakładają tutaj tematy, pytają się czy warto, albo piszą do mnie na priw z różnymi pytaniami, to dlaczego mam im rzetelnie nie odpowiedzieć?
Gra się stoczyła, GF nie robi tego co powinien, eventy oraz gear to aktualnie 'p2w', chyba że masz czas farmić po 10h dziennie to spoko. Inaczej niczego nie osiągniesz.

Nie mam zamiaru toczyć dalej z Tobą dyskusji, ponieważ swoimi wypowiedziami oraz  tekstem: "Powiadasz eventy? a co ty myslisz ze jak zabulisz to masz od razu wszystko najlepsze z eventu ?! za dobrze by było..."  pokazujesz, że kompletnie nie rozumiesz tego, co ja piszę.

Co do bycia GM  w innych mmo - Na prywatnym serwerze w Tibii oraz u kolegi w Metin2 się nie liczy :)

Rola GM na serwerach NA/KR/EU w Aionie wygląda zupełnie inaczej :) 

Gdybyś pracował dla tego typu 'organizacji' i miałbyś jakiekolwiek doświadczenie w tej materii, to nie wyjeżdżałbyś z tak dennym tekstem, wybacz.

Pozwolę sobie podsumować teraz moje wywody na temat AKTUALNEGO Aiona. Sądzę, że to podsumuje post w jakimś stopniu i da ludziom do myślenia.
Z Tobą kończę dyskusję.

:

Aktualny Aion, nie tylko Europejski, to gra, w której to gracz jest dla gry, a nie gra dla gracza.
Tutaj wchodzisz o konkretnych godzinach, wykonujesz konkretne aktywności(głównie PvP, areny, Siege), które zabierają Ci kilka godzin, a resztę 'dziur' zastępujesz własnymi aktywnościami typu: instancje, instancje premade z określoną ilością osób(chyba, że Twoja postać jest cienka, a Ty nie potrafisz nawiązać znajomości, które będą dla Ciebie korzystne i dadzą możliwość szybkiego wygearowania postaci to sorry... nic z tego) podbijanie lvla, powolne troszczenie się o gear, craft(jeśli robisz), aktywności legionowe(tego nie ma zbyt wiele jeśli nowy gracz dochodzi do jakiejś masówki, a przynajmniej w większości sytuacji tak jest) etc
Jak się tak wypisuje to wszystko to wychodzi na to, że tego jest sporo, ale czy tak faktycznie jest?
Niestety, ale nie,..
Każdy wykonuje KONKRETNE aktywności, legiony robią to samo, chyba że mają naprawdę mocnych graczy, którzy mają wiedzę, są ograni, mają gear, to wtedy działają "coś więcej", ale zazwyczaj są to zamknięte grona osób.
Wszystko staje się monotonią, a Ty nie nie czujesz się w żadnym stopniu nagradzany za to, co robisz, bo robota jest po prostu... szkoda gadać, dokończcie sobie sami.
Jako weteran powiem po prostu, że kiedyś tak nie było, ale najlepsze czasy tej gry na serwerach typu global odeszły, tak jak wszystko z czasem musi odejść.

Co tu dużo mówić?
Aion ma swój 'grafik' i jeśli go przestrzegasz regularnie + wykładasz kilka godzin dziennie dodatkowo, poza tym grafikiem, to masz szansę coś podziałać dalej, ale jeśli nie stać Cię czasowo, to nawet nie masz na co liczyć.
Dlatego odradzam tą grę nowym ludziom, którzy szukają rozrywki, dobrej zabawy i 'growej przygody'.
Szanujcie swój czas, nie bądźcie niewolnikami jakiegoś growego grafika :P
Podejrzewam, że zaraz jakiś 'żartowniśc' wyśmieje mnie za ten growy grafik w Aionie, ale rozpisałem się już tyle na temat tej gry w XYZ wątkach na forum, że szczerze? Nawet nie chce mi się rozpisywać tego, co w Aionie robi aktualnie PRZECIĘTNY gracz na poziomie np. 70-72, a co robią gracze ubrani na 75 i w jakich godzinach xD i ile +/- na to schodzi ;d 
Znajdźcie coś ciekawszego i się bawcie.

Od siebie polecam sprawdzić GW2, a jeśli ktoś faktycznie zakochał się w AIonie i np. pomimo wielu lat zabawy, nie chce odpuścić przygody z tym tytułem, to bawcie się lepiej np. na NotAionie, czyli najlepszym prywatnym serwerze do gry AION :) Serwer stworzony przez pasjonatów, którzy troszczą się o wszystko i nie swędzą ich kieszenie :)

Wgl ten temat to straszny odkop, ale co tam ;d

Edytowano przez Velkoz21
1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0