Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś na PandoraMT2 po aktualizacji


Cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Arek2468 jestem tego świadom. Wiesz co to sarkazm? Wiesz po co zastosowałem cudzysłów w swojej wypowiedzi?

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Arek2468 jestem tego świadom. Wiesz co to sarkazm? Wiesz po co zastosowałem cudzysłów w swojej wypowiedzi?

Rzeczywiście to sarkazm. Nie wiedziałem, że cudzysłowie w internecie oznacza sarkazm ;) Z drugiej strony wcale bym się nie zdziwił jeśli ktoś tak myśli na poważnie, a raczej sporo osób się znajdzie.

 

 

 

 

 

Czas żeby się czegoś nauczyć i przestać liczyć na innych. Większość oczekuje gotowców, ludzie tylko żerują, nie starają się niczego nauczyć. Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę do przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

 

 

Twoja wypowiedź w kontekście miejsca, w którym się znajdujemy jest zwyczajnie śmieszna. To tak jak na jakimś forum mechaniki samochodowej na pytanie - "które świece będą lepsze do mojego auta", odpowiedzieć "popróbuj, sprawdź, zobaczysz, naucz się czegoś". Ale tam nie będzie takich odpowiedzi bo tam siedzą dorośli ludzie a nie banda gówniaków. Jestem parę lat po studiach, mam pracę i mnóstwo zajęć. Nie mam czasu uczyć się pythona. Dlatego jak pisałem wcześniej, przychodzę na forum o hackach szukać pomocy w sprawie hacka (logiczne, nie?) ale widzę tylko jakiegoś gościa, który go ma, ale jest obrażony i paru jego obrońców. Żałosne

 

PS. Podczas tej gównoburzy poradziłem sobie sam jak na amatora przystało. Zrobiłem sobie makro i wyexpiłem spokojnie do 150. Teraz na tym makro zostawiam na noc i spokojnie expi zbierając to co mam pod nogami. Co prawda połowa nie zbierze, ale i tak jestem do przodu bez żadnego wysiłku.

Opublikowano

 

@Arek2468 jestem tego świadom. Wiesz co to sarkazm? Wiesz po co zastosowałem cudzysłów w swojej wypowiedzi?

Rzeczywiście to sarkazm. Nie wiedziałem, że cudzysłowie w internecie oznacza sarkazm ;) Z drugiej strony wcale bym się nie zdziwił jeśli ktoś tak myśli na poważnie, a raczej sporo osób się znajdzie.

 

 

 

 

 

Czas żeby się czegoś nauczyć i przestać liczyć na innych. Większość oczekuje gotowców, ludzie tylko żerują, nie starają się niczego nauczyć. Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę do przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

 

 

Twoja wypowiedź w kontekście miejsca, w którym się znajdujemy jest zwyczajnie śmieszna. To tak jak na jakimś forum mechaniki samochodowej na pytanie - "które świece będą lepsze do mojego auta", odpowiedzieć "popróbuj, sprawdź, zobaczysz, naucz się czegoś". Ale tam nie będzie takich odpowiedzi bo tam siedzą dorośli ludzie a nie banda gówniaków. Jestem parę lat po studiach, mam pracę i mnóstwo zajęć. Nie mam czasu uczyć się pythona. Dlatego jak pisałem wcześniej, przychodzę na forum o hackach szukać pomocy w sprawie hacka (logiczne, nie?) ale widzę tylko jakiegoś gościa, który go ma, ale jest obrażony i paru jego obrońców. Żałosne

 

PS. Podczas tej gównoburzy poradziłem sobie sam jak na amatora przystało. Zrobiłem sobie makro i wyexpiłem spokojnie do 150. Teraz na tym makro zostawiam na noc i spokojnie expi zbierając to co mam pod nogami. Co prawda połowa nie zbierze, ale i tak jestem do przodu bez żadnego wysiłku.

 

Nie masz czasu na naukę ale na grę tak?XDDD Wyzywasz ludzi od gówniaków a z prostymi rzeczami nie możesz sobie poradzić. Właśnie przez takich ludzi jak Ty nic nie jest udostępniane.

 

PS. Koncept mpc się zmienił ", przychodzę na forum o hackach" wystarczy spojrzeć na logo

 

To był mój ostatni post w tym temacie, więcej się nie wypowiem. ELO

Opublikowano

Nie masz czasu na naukę ale na grę tak?XDDD Wyzywasz ludzi od gówniaków a z prostymi rzeczami nie możesz sobie poradzić. Właśnie przez takich ludzi jak Ty nic nie jest udostępniane.

 

PS. Koncept mpc się zmienił ", przychodzę na forum o hackach" wystarczy spojrzeć na logo

 

To był mój ostatni post w tym temacie, więcej się nie wypowiem. ELO

 

Dokładnie przez mentalnych gówniaków "XDDD". Będziesz w moim wieku to zrozumiesz (masz 22 lata, więc może jeszcze się uczysz). Dla mnie po wszystkich zajęciach gierka to odpoczynek, więc chcę ją sobie ułatwić. Myślałem, że w dziale "hacki,bugi" znajdę hacki i bugi, no cóż... Masz rację nie wypowiadaj się więcej bo nic nie wnosisz do tematu.

Opublikowano

 

Nie masz czasu na naukę ale na grę tak?XDDD Wyzywasz ludzi od gówniaków a z prostymi rzeczami nie możesz sobie poradzić. Właśnie przez takich ludzi jak Ty nic nie jest udostępniane.

 

PS. Koncept mpc się zmienił ", przychodzę na forum o hackach" wystarczy spojrzeć na logo

 

To był mój ostatni post w tym temacie, więcej się nie wypowiem. ELO

 

Dokładnie przez mentalnych gówniaków "XDDD". Będziesz w moim wieku to zrozumiesz (masz 22 lata, więc może jeszcze się uczysz). Dla mnie po wszystkich zajęciach gierka to odpoczynek, więc chcę ją sobie ułatwić. Myślałem, że w dziale "hacki,bugi" znajdę hacki i bugi, no cóż... Masz rację nie wypowiadaj się więcej bo nic nie wnosisz do tematu.

 

Jak będę w Twoim wieku raczej nie będą mnie już gry interesować, twierdzisz że ja nic wnoszę do tematu a Ty co robisz? Nazywasz ludzi którzy posiadają większą wiedzę od Ciebie w danych tematach "gówniakami". Nadal twierdzę że przez takich ludzi jak Ty nie opłaca się nic udostępniać. Miałem wrzucić multihacka z itemfilterem na autopickupa na większość serwerów ale widzę że nie ma sensu. 

Opublikowano

to miał być ostatni post ? to po co piszesz i zaśmiecasz ? ja też miałem kupić lambo ale nie ma sensu,

tematy dla chwalących się wiedzą i umiejętnościami a nie pokazujące tego to nie te fora, w pracy też mówisz że umiesz a nie robisz ? hehe no cóż.

Ja też mogę na 2 min odpalić PhotoShopa i wkleić że działa i zgrywać ważniaka, obserwuje MPC ok kilku lat i to formu schodzi na psy coraz więcej gimbazy umysłowej, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem a umieszcza bezwartościowe posty nic nie wnoszące nie w tym temacie.

Opublikowano

zbytnio nie rozumiem takich wypocin. Jezeli nie masz ochoty wrzuccac to po co spamujesz w tym dziale ? nie rozumiem Cie gosciu. Ludzie tu przychodza o pomoc jak takiej pomocy nie oferujesz to bierz swojego hacka ( niby napisanego a sadze ze to tylko edycja i inna ramka wstawiona ) i idz sie chwal przed w klasie. Forum jest od pomocy jezeli nie umiesz jej udzielic i jedyny argument to naucz sie to wcisni krzyzyk na gorze po prrawej stronie i wypierdalaj . Boze takie trudne ? 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

zbytnio nie rozumiem takich wypocin. Jezeli nie masz ochoty wrzuccac to po co spamujesz w tym dziale ? nie rozumiem Cie gosciu. Ludzie tu przychodza o pomoc jak takiej pomocy nie oferujesz to bierz swojego hacka ( niby napisanego a sadze ze to tylko edycja i inna ramka wstawiona ) i idz sie chwal przed w klasie. Forum jest od pomocy jezeli nie umiesz jej udzielic i jedyny argument to naucz sie to wcisni krzyzyk na gorze po prrawej stronie i wypierdalaj . Boze takie trudne ? 

 

to miał być ostatni post ? to po co piszesz i zaśmiecasz ? ja też miałem kupić lambo ale nie ma sensu,

tematy dla chwalących się wiedzą i umiejętnościami a nie pokazujące tego to nie te fora, w pracy też mówisz że umiesz a nie robisz ? hehe no cóż.

Ja też mogę na 2 min odpalić PhotoShopa i wkleić że działa i zgrywać ważniaka, obserwuje MPC ok kilku lat i to formu schodzi na psy coraz więcej gimbazy umysłowej, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem a umieszcza bezwartościowe posty nic nie wnoszące nie w tym temacie.

Specjalnie musiałeś z dwóch kont napisać? xD Mogę się wypowiadać gdzie mi się podoba, takie mam prawo. Sielu napisał że wystarczą podstawy pythona i to jest prawda. To nie jest dział download więc czego tutaj oczekujesz? Została Ci udzielona pomoc " wystarczą podstawy pythona". Napisz jeszcze z trzech konto to sobie posty nabije :D

Opublikowano

 

zbytnio nie rozumiem takich wypocin. Jezeli nie masz ochoty wrzuccac to po co spamujesz w tym dziale ? nie rozumiem Cie gosciu. Ludzie tu przychodza o pomoc jak takiej pomocy nie oferujesz to bierz swojego hacka ( niby napisanego a sadze ze to tylko edycja i inna ramka wstawiona ) i idz sie chwal przed w klasie. Forum jest od pomocy jezeli nie umiesz jej udzielic i jedyny argument to naucz sie to wcisni krzyzyk na gorze po prrawej stronie i wypierdalaj . Boze takie trudne ? 

 

to miał być ostatni post ? to po co piszesz i zaśmiecasz ? ja też miałem kupić lambo ale nie ma sensu,

tematy dla chwalących się wiedzą i umiejętnościami a nie pokazujące tego to nie te fora, w pracy też mówisz że umiesz a nie robisz ? hehe no cóż.

Ja też mogę na 2 min odpalić PhotoShopa i wkleić że działa i zgrywać ważniaka, obserwuje MPC ok kilku lat i to formu schodzi na psy coraz więcej gimbazy umysłowej, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem a umieszcza bezwartościowe posty nic nie wnoszące nie w tym temacie.

Specjalnie musiałeś z dwóch kont napisać? xD Mogę się wypowiadać gdzie mi się podoba, takie mam prawo. Sielu napisał że wystarczą podstawy pythona i to jest prawda. To nie jest dział download więc czego tutaj oczekujesz? Została Ci udzielona pomoc " wystarczą podstawy pythona". Napisz jeszcze z trzech konto to sobie posty nabije :D

 

Wiesz co w sumie inni maja racje :) w koncu ten temat powstal, aby pomoc w znalezieniu jakies modyfikacji do clienta, a nie do chwalenia sie tym, iz masz moda ale nie udostepnisz :) to po co dajesz ss :) ss to nie dowod ze dziala.

Opublikowano

No dobra tak więc czy jest ktoś w stanie udostepnic byle jakie mh dzialające na pandorze albo wh/mobber ?

Opublikowano

Z racji że w temacie zrobił się straszny syf, zamykam go i wyrzucam do kosza.

Jest wiele tematów w poszukiwaniu cheatów na pandorkę, a to nie są tematy od dyskusji, kto czego powinien się nauczyć i innych tematów.

Close.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...