Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś na PandoraMT2 po aktualizacji


Cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podmiana item_proto i item_list w locale_pl nic nie daje, nawet patcher nie podmienia zmodyfikowanych plików w pack, jeśli któryś usunę to już go nie pobierze :/ Poza tym przeszukałem całego klienta i chyba item_proto z którego korzysta klient znajduje się w bince, zresztą co widać po rozmiarze (przedtem 3.06 MB - teraz 6.71 MB), tutaj nikt jej nie rozpakuje.

W sumie jestem pod wrażeniem tego pomysłu :) Aryman na przykład zapakował eix'y do binki.

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

 

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

 

Wejdzie aktualizacja m2boba i będzie można bocić ;)

Opublikowano

 

 

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

 

Wejdzie aktualizacja m2boba i będzie można bocić ;)

 

po co? tam wszystko działa. jak wy słuchacie takich osób co się tu wypowiadają to powodzenia w życiu, ludzie którzy mają 0 pojęcie a pierdolą aż głowa mała xD

ahpnhpng_axwnxnh.png

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

 

 

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

 

Wejdzie aktualizacja m2boba i będzie można bocić ;)

 

po co? tam wszystko działa. jak wy słuchacie takich osób co się tu wypowiadają to powodzenia w życiu, ludzie którzy mają 0 pojęcie a pierdolą aż głowa mała xD

ahpnhpng_axwnxnh.png

 

Sielu czy napiszesz jak dokładnie to zrobić? 

Albo odpiszesz na PW?

Opublikowano

Wystarczy mieć nawet małą wiedzę w pythonie żeby zrobić żeby zadziałał np sielu.
Przed chwilą jechaliście po @Sielu a teraz jak wam udowodnił że się da to prosicie go żeby wam to dał.......

Opublikowano

Nikt po nim nie jechał, tylko się pytał jak to zrobić, a on jak typowy gimbus - "daj, pokaż, spier...alajcie". Czyli "wiem, ale nie powiem".

"Mała wiedza o pythonie" - Właśnie od tego jest to forum, od hacków i pomocy. Wchodzę tutaj bo nie mam podstawowej wiedzy o pythonie, a liczę, że ktoś kto ją posiada i jest bardziej rozgarnięty mi tutaj pomoże jeśli mam jakiś problem.

Opublikowano

Nikt po nim nie jechał, tylko się pytał jak to zrobić, a on jak typowy gimbus - "daj, pokaż, spier...alajcie". Czyli "wiem, ale nie powiem".

"Mała wiedza o pythonie" - Właśnie od tego jest to forum, od hacków i pomocy. Wchodzę tutaj bo nie mam podstawowej wiedzy o pythonie, a liczę, że ktoś kto ją posiada i jest bardziej rozgarnięty mi tutaj pomoże jeśli mam jakiś problem.

No w sumie niby tak :p

Opublikowano

 

 

 

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

 

Wejdzie aktualizacja m2boba i będzie można bocić ;)

 

po co? tam wszystko działa. jak wy słuchacie takich osób co się tu wypowiadają to powodzenia w życiu, ludzie którzy mają 0 pojęcie a pierdolą aż głowa mała xD

ahpnhpng_axwnxnh.png

 

Dobra dobra to że mh da się zainjectować wiele mi nie da, skoro takiego bota trzeba pilnować. W m2bobie Jest menedżer klientów który automatycznie loguje postacie do gry. do tego jest tam świetny autopickup z filtrowaniem itemów działający na ZASIĘG, bez tego nie ma mowy na dropieniu bez przypału(inna opcja to waithack i itemproto ale to bardzo przypałowe). W m2bobie są też takie opcje jak zmiana ch gdy gracz jest w pobliżu, auto odpisywanie, ogólem to jest pełen luksus moim zdaniem. Nie wiem po co wstawisz te ss że mh działa gdy się go dobrze zainjectuje i kusisz graczy, pewnie liczysz że kilka osób napisze ci na pw i zaproponuje zapłatę za instrukcje jak to zrobić (Itarius upada to trzeba dorobić :p). Dobrze wam radzę, poczekajcie na aktualizacje do m2boba i wtedy kupcie sobie klucz, zamiast wydawać kasę na jakieś mh które będzie kilka razy mniej efektywne w dropieniu sztabek :)

Opublikowano

 

 

 

 

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

 

Wejdzie aktualizacja m2boba i będzie można bocić ;)

 

po co? tam wszystko działa. jak wy słuchacie takich osób co się tu wypowiadają to powodzenia w życiu, ludzie którzy mają 0 pojęcie a pierdolą aż głowa mała xD

ahpnhpng_axwnxnh.png

 

Dobra dobra to że mh da się zainjectować wiele mi nie da, skoro takiego bota trzeba pilnować. W m2bobie Jest menedżer klientów który automatycznie loguje postacie do gry. do tego jest tam świetny autopickup z filtrowaniem itemów działający na ZASIĘG, bez tego nie ma mowy na dropieniu bez przypału(inna opcja to waithack i itemproto ale to bardzo przypałowe). W m2bobie są też takie opcje jak zmiana ch gdy gracz jest w pobliżu, auto odpisywanie, ogólem to jest pełen luksus moim zdaniem. Nie wiem po co wstawisz te ss że mh działa gdy się go dobrze zainjectuje i kusisz graczy, pewnie liczysz że kilka osób napisze ci na pw i zaproponuje zapłatę za instrukcje jak to zrobić (Itarius upada to trzeba dorobić :p). Dobrze wam radzę, poczekajcie na aktualizacje do m2boba i wtedy kupcie sobie klucz, zamiast wydawać kasę na jakieś mh które będzie kilka razy mniej efektywne w dropieniu sztabek :)

 

Ale Ty ziomeg porównujesz płatnego bota do zwykłego multihacka, jeżeli potrafisz czytać Sielu po prostu pokazał że jego mh tam działa. 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

 

Wejdzie aktualizacja m2boba i będzie można bocić ;)

 

po co? tam wszystko działa. jak wy słuchacie takich osób co się tu wypowiadają to powodzenia w życiu, ludzie którzy mają 0 pojęcie a pierdolą aż głowa mała xD

ahpnhpng_axwnxnh.png

 

Dobra dobra to że mh da się zainjectować wiele mi nie da, skoro takiego bota trzeba pilnować. W m2bobie Jest menedżer klientów który automatycznie loguje postacie do gry. do tego jest tam świetny autopickup z filtrowaniem itemów działający na ZASIĘG, bez tego nie ma mowy na dropieniu bez przypału(inna opcja to waithack i itemproto ale to bardzo przypałowe). W m2bobie są też takie opcje jak zmiana ch gdy gracz jest w pobliżu, auto odpisywanie, ogólem to jest pełen luksus moim zdaniem. Nie wiem po co wstawisz te ss że mh działa gdy się go dobrze zainjectuje i kusisz graczy, pewnie liczysz że kilka osób napisze ci na pw i zaproponuje zapłatę za instrukcje jak to zrobić (Itarius upada to trzeba dorobić :p). Dobrze wam radzę, poczekajcie na aktualizacje do m2boba i wtedy kupcie sobie klucz, zamiast wydawać kasę na jakieś mh które będzie kilka razy mniej efektywne w dropieniu sztabek :)

 

Ale Ty ziomeg porównujesz płatnego bota do zwykłego multihacka, jeżeli potrafisz czytać Sielu po prostu pokazał że jego mh tam działa. 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Jak pokazał to niech da instrukcje jak go odpalić, przecież wiadomo o co chodzi Sielowi pokazując takie SS-y i pisząc takie rzeczy 

 

to powiedz, zrób, pokaż, daj itd itd, karitas do c***a czy co.

stwierdzam to po sobie, sam znam tylko podstawy pythona i jakoś nie mam problemu z żadnym klientem.

Sielu nie robi tego charytatywnie, pokaże jak odpalić mh tylko "wybranym". Chodzi mi o opłacalność, lepiej za te pieniądze kupić m2boba :)

I proszę, nie piszcie więcej że Sielu pokazuje że mh działa na pandorze żeby się tylko pochwalić itp. Sam napisał że karitas to on nie jest, reszta na PW u Siela.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Pliki locale są zawarte w lib\data.dll jest to niby biblioteka, ale przed uruchomieniem binki włącza się unpaker. Pliki root zostały dołączone do pliku exe, nie wiem czy jako zwykłe spakowane pliki, czy jako biblioteki, a reszta po staremu.

 

Skoro to jest src to binka jest 40k ? - to jest pytanie.

 

 

No cóż, tego się nie spodziewałem. To chyba będzie definitywny koniec bocenia na Pandorze, bo jak wiadomo na przykładzie Invorii binki nikt nie wypakuje :/

 

40k działa na python27 a ten klient chyba na python22?

 

Wejdzie aktualizacja m2boba i będzie można bocić ;)

 

po co? tam wszystko działa. jak wy słuchacie takich osób co się tu wypowiadają to powodzenia w życiu, ludzie którzy mają 0 pojęcie a pierdolą aż głowa mała xD

ahpnhpng_axwnxnh.png

 

Dobra dobra to że mh da się zainjectować wiele mi nie da, skoro takiego bota trzeba pilnować. W m2bobie Jest menedżer klientów który automatycznie loguje postacie do gry. do tego jest tam świetny autopickup z filtrowaniem itemów działający na ZASIĘG, bez tego nie ma mowy na dropieniu bez przypału(inna opcja to waithack i itemproto ale to bardzo przypałowe). W m2bobie są też takie opcje jak zmiana ch gdy gracz jest w pobliżu, auto odpisywanie, ogólem to jest pełen luksus moim zdaniem. Nie wiem po co wstawisz te ss że mh działa gdy się go dobrze zainjectuje i kusisz graczy, pewnie liczysz że kilka osób napisze ci na pw i zaproponuje zapłatę za instrukcje jak to zrobić (Itarius upada to trzeba dorobić :p). Dobrze wam radzę, poczekajcie na aktualizacje do m2boba i wtedy kupcie sobie klucz, zamiast wydawać kasę na jakieś mh które będzie kilka razy mniej efektywne w dropieniu sztabek :)

 

Ale Ty ziomeg porównujesz płatnego bota do zwykłego multihacka, jeżeli potrafisz czytać Sielu po prostu pokazał że jego mh tam działa. 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Jak pokazał to niech da instrukcje jak go odpalić, przecież wiadomo o co chodzi Sielowi pokazując takie SS-y i pisząc takie rzeczy 

 

to powiedz, zrób, pokaż, daj itd itd, karitas do c***a czy co.

stwierdzam to po sobie, sam znam tylko podstawy pythona i jakoś nie mam problemu z żadnym klientem.

Sielu nie robi tego charytatywnie, pokaże jak odpalić mh tylko "wybranym". Chodzi mi o opłacalność, lepiej za te pieniądze kupić m2boba :)

I proszę, nie piszcie więcej że Sielu pokazuje że mh działa na pandorze żeby się tylko pochwalić itp. Sam napisał że karitas to on nie jest, reszta na PW u Siela.

 

co ty pierdolisz za głupoty, jak ja od nikogo nawet 1zł nigdy nie wziąłem.

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Sielu nie robi tego charytatywnie, pokaże jak odpalić mh tylko "wybranym". Chodzi mi o opłacalność, lepiej za te pieniądze kupić m2boba :)

I proszę, nie piszcie więcej że Sielu pokazuje że mh działa na pandorze żeby się tylko pochwalić itp. Sam napisał że karitas to on nie jest, reszta na PW u Siela.

 

Ty chyba serwera od mh nie odróżniasz xD Siel powiedział, że mh nie będzie sprzedawać, ani nic. 

Opublikowano

Trochę dziwnie to wygląda, wszyscy pokazują że odpalili a żeby napisać w jaki sposób to zrobić to już nikt nie napisze ;/. Jeśli Sielu nie bierze nic za instrukcje jak odpalić MH na pandorce to czemu nie napisze tego po prostu w tym temacie?

Opublikowano

Trochę dziwnie to wygląda, wszyscy pokazują że odpalili a żeby napisać w jaki sposób to zrobić to już nikt nie napisze ;/. Jeśli Sielu nie bierze nic za instrukcje jak odpalić MH na pandorce to czemu nie napisze tego po prostu w tym temacie?

nie toleruje braku szacunku, pierw coś pierdolą na mnie a potem nagle jak włączyć czita na pandoramt2.. 

sami sobie teraz róbcie ;p

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

"Tak jak @Sielu napisał, podstawy pythona i nie będzie problemu z żadnym klientem. Ja już zacząłem naukę ale mam pewne wątpliwości, ponieważ odkąd różowe słuchawki dostały po kablach to nie wiem czy Pandora tyle wytrzyma zanim ogarnę TE podstawy gdzieś do czerwca/lipca."

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Trochę dziwnie to wygląda, wszyscy pokazują że odpalili a żeby napisać w jaki sposób to zrobić to już nikt nie napisze ;/. Jeśli Sielu nie bierze nic za instrukcje jak odpalić MH na pandorce to czemu nie napisze tego po prostu w tym temacie?

" Jeśli Sielu nie bierze nic za instrukcje jak odpalić MH na pandorce to czemu nie napisze tego po prostu w tym temacie?" A dlaczego ma to udostępniać? Przecież Sielu tylko pokazał że da się XDD

 

Ja od siebie mogę napisać że niedługo coś udostępnię, aktualnie zostało do zrobienia mi jeszcze GUI.

 

xUkxEqm.png

 

Jak na razie słabo to wygląda ale do wersji finalnej sporo się zmieni :D

Opublikowano

"Tak jak @Sielu napisał, podstawy pythona i nie będzie problemu z żadnym klientem. Ja już zacząłem naukę ale mam pewne wątpliwości, ponieważ odkąd różowe słuchawki dostały po kablach to nie wiem czy Pandora tyle wytrzyma zanim ogarnę TE podstawy gdzieś do czerwca/lipca."

Jak będę znał podstawy pythona to nie będę musiał siedzieć na tym forum, tak jak większość. Tutaj przychodzą ludzie, którzy nie mają podstaw, żeby skorzystać z wiedzy doświadczonych. A w tym temacie to zwyczajna dziecinada.

Opublikowano

 

"Tak jak @Sielu napisał, podstawy pythona i nie będzie problemu z żadnym klientem. Ja już zacząłem naukę ale mam pewne wątpliwości, ponieważ odkąd różowe słuchawki dostały po kablach to nie wiem czy Pandora tyle wytrzyma zanim ogarnę TE podstawy gdzieś do czerwca/lipca."

Jak będę znał podstawy pythona to nie będę musiał siedzieć na tym forum, tak jak większość. Tutaj przychodzą ludzie, którzy nie mają podstaw, żeby skorzystać z wiedzy doświadczonych. A w tym temacie to zwyczajna dziecinada.

 

Czas żeby się czegoś nauczyć i przestać liczyć na innych. Większość oczekuje gotowców, ludzie tylko żerują, nie starają się niczego nauczyć. Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę do przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

Opublikowano

Python python python... znam podstawy (może nawet i trochę więcej) ale co z tego jeśli nie wiem jak załadować hacka. Loadery skryptów wywala hackshield.  A paczka root jest w plikach gry dla zmyły. Ma ktoś jakiś pomysł?

Opublikowano

"Tak jak @Sielu napisał, podstawy pythona i nie będzie problemu z żadnym klientem. Ja już zacząłem naukę ale mam pewne wątpliwości, ponieważ odkąd różowe słuchawki dostały po kablach to nie wiem czy Pandora tyle wytrzyma zanim ogarnę TE podstawy gdzieś do czerwca/lipca."

Fajnie i co ci te podstawy dadza? Jak nie wiesz na jakiej zasadzie dziala metin2 bo nigdy nie widziales kodu w c++.Metin2 nie jest napisany tylko w pythonie

Ja podstawy ogarniam na tyle by napisac jakiegos bota i co mi to da? g*wno tyle ci powiem bo nie wiem jak jest napisany Metin2.A w sumie wlasciciel serwera mogl pozmieniac pewne rzeczy :).Wiec roznie to bywa na innych serwerach bedzie trzeba szukac innych obejsc zalezy od wlasciciela serwera czy namieszal troche w kodzie, moglby nawet zrobic tak ze wogole te skrypty pythona by nie dzialaly.Wszystko zalezy od wlasciciela.On ma open source on moze modyfikowac co mu sie chce.Najlepiej naucz sie reverse engineering wtedy bedziesz mogl nawet tworzyc cracki(usuwac zabezpieczenia z programow) itp zmieniac co ci sie podoba:P oczywisicie wypadaloby znac jakis jezyk programowania.Reverse engineering nie jest taka prosta sprawa, trzeba sie uczyc na biezaco, niektorzy zaciemniaja swoj kod by utrudnic crakowanie programu.

 

Chodzilo mi o zaladowanie skryptu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...