Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Puls-Speak "Publiczny serwer TeamSpeak3" |Darmowe kanały|


JaZbawiciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

15 slotow trochę mało jedna gildia trochę większa już się nie zmieści

W każdej chwili mógłbym zwiększyć ilość soltów, jakby jakaś gildia była chętna

44846483765510874491.png

Opublikowano

 

15 slotow trochę mało jedna gildia trochę większa już się nie zmieści

W każdej chwili mógłbym zwiększyć ilość soltów, jakby jakaś gildia była chętna

 

 

Fajne podejście. Jako Właściciel powinieneś coś zrobić dla ludzi ale i dla siebie. Czekasz na ludzi i dopiero zaczniesz zwiększać sloty? A co Ty liczysz, że ktoś Ci przyjdzie na serwer gdzie masz 15 miejsc? Ludzie szukają poważnych projektów gdzie mogliby się osiedlić na dłużej niż na kilka dni/ tygodni. 

Opublikowano

"Fajne podejście" sarkazm czy też nie ?

Nie pomyślałem o tym, jutro zwiększe

liczbę soltów, myślisz że 50 na początek starczy ?

44846483765510874491.png

Opublikowano

"Fajne podejście sarkazmem czy też nie ?

Nie pomyślałem o tym, jutro zwiększe

liczbę soltów, myślisz że 50 na początek starczy ?

 

Patrząc na serwery, które teraz istnieją i te, które powstają to raczej nikt nie weźmie na poważnie serwera z 50 miejscami ale z drugiej strony musisz mieć dobrą reklamę by ruszyć z większym serwerem.

Radziłabym Ci załatwić jakąś reklamę, a potem pomyśleć nad ilością slotów. Czasami spotykam się z opinią, że nawet "256" slotów to mało, a co dopiero "50". No nie wiem, jak wolisz. ;d

Opublikowano

Szczerze 15 miejsc na serwerze ? lepiej zwiększ i reklamę zrób taka żeby każda osoba miała ochotę wejść na serwer...

 

Plusy:

-jedyny plus to bot który nas wita ;3

 

Minusy:

-Słaba reklama serwera

-Kiepski baner

-Brak botów automatycznych

-Brak botów muzycznych (jest jeden ale pewnie to jest z pc bot)

-brak autorskich ikon

-ilość slotów

-brzydki styl kanalow

 

jest tego więcej ale najważniejsze napisałem.

 

Ocena:

2/10

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Czy to jakiś kiepski żart? 16 slotow...

 

Minusy:

- Brak botów query

- Brak botów muzycznych

- 16 slotow

- Brak autorskich ikon

- Brzydki styl kanałów

- Rożne ikony

 

 

5787014783560121303862.png

 

 

 

Ocena? 0/10

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...