Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New][Dl] Easymetin2,. 0.1.1.1320 Biała Lista I Oddawanie Expa, Spolszczony.!


I ♥ BMX

Easy Metin2  

116 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przyda?a ci si? moja przeróbka bota.?

  2. 2. U?yjesz mojej wersji.?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Probowal ktos na nim epxic na BO ? Mi cos nie chce przyciagac mobow moze dlatego ze sa one zaznaczone jako bossy ( fioletowa kropki na mapce bota) .

 

Przyciąganie na BO działa. 0_o  widziałem kolege jak na easy expił na bo. ;D

Opublikowano

Marcinie, dasz rade wytłumaczyć jeden myk? :) już nie raz mi mówili, ze mooby kolo mnie padają a nie widza żebym uderzał mieczem. Tak się dzieje, jeśli pokaże się ktoś w moim terenie jak dropie, przestaje lurować, podchodzę do moobow ale nie uderzam (ja widzę ze bije) ale inni widza tylko jak do nich podchodzę i padają;/ szkoda, ze np, jeśli znajdzie się ktoś w okolicy , nie ma takiej funkcji ze przestaje wogóle expic i po prostu stoi. A tak jeszcze gorzej wygląda niż z exp botem;/

pozdr

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie widać jak bijesz bo masz ustawione attack speed, też to zauważyłem gdy expiłem swojego buffa.

Bez mh wolniej leci ale za to bezpieczniej. ;x

U mnie z wyłączonym mh i botem,normalnie widać jak biję Oo, może w kamerze masz włączonego sh?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A może mi ktoś powiedzieć jak można zrobić tak że kiedy jestem z kolegą w grupie, to biegamy tak samo i robimy wszystko to samo w jednym momencie.. Boty chodzą identycznie. Może ktoś powiedzieć jak to zrobić? Wiem że tak się da, bo widziałem kolesia który biegał tak 8 mentalami.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kur fa..

Gdybym był nie miły to bym nie odpowiedział..

Ty górnik jesteś.? 0_o

 

 

Te boty to nie EasyMetin2 tylko Chińskie. ;]

Na Easy nie da się tak zrobić..

Opublikowano

Kurde. Macie patcha nowego 3.5 od andrzeja...

Temat zamykam bo spam się robi niepotrzebny..

 

To jest stara wersja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...