Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Elcardia.eu - Nowy typ kostiumów - Widmowe bronie!


Elcardia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam ze względu na REWORK po raz trzeci bądź czwarty!

Wielu z Was pozapominało chyba tego serwa..

Po 1 Administracja tego serwa będzie znowu do bani

Po 2 jak zobaczyłem post o zoptymalizowaniu to aż mnie szlag trafiło za przeproszeniem, wybaczcie ale tutaj będzie słabością jeśli chodzi o jakiekolwiek zoptymalizowanie czegokolwiek

Po 3 Wasz pierwszy start jak się nie mylę w roku 2012, daliście ciała, potem jakoś w 2014 i też nie wypał, później 2015 i zamknięcie serwa bo wam tak się chciało bo mało graczy.. a w roku 2013 nwm czy nie startowaliście ale kij z tym i CIĄGLE wprowadzacie sklejki z wszystkiego, nic od siebie nie dajecie i postoi znowu pare miesięcy i zarobicie nieco a potem start pod inną nazwą..

Po 4 z waszą reklamą słabo, piszecie ją na poziomie małolatka bez urazy.

Serdecznie odradzam zagrania na tym serwerze, nie dość że będzie więcej bugów to administracja będzie miała to gdzieś jak to zawsze przez te lata było tu z tym serwerm i przy odsłonach innych serwerów.

Moja rada, jeśli grać to pamiętać o nie wydawanie w IS bo stracicie w 100% bo nie dają gwarancji i wgl nikt nie daje gwarancji nie upadłości prócz PLa :D

 

Co do zbugowania tych broni, tak dzekon ma rację, pobuguje się to wszystko i tu nie chodzi ogólnie o pliki tylko całość czyli klient, po godzinnym noszeniu tego badziewia wystarczy że paru gości się spotka z tym i jeden bez tego i będzie darmowy kickhack :D no ale cóż, powodzenia Wam życzę po raz kolejny! Bo wiem że po raz kolejny upadnie! :)

Na google zostało bardziej dowiązanie wyszukanie waszych postępów z serwerami, zatem dowody macie na google żeby nie było że kłamię :P 

japierdole.gif

Opublikowano

 

Nie polecam ze względu na REWORK po raz trzeci bądź czwarty!

Wielu z Was pozapominało chyba tego serwa..

Po 1 Administracja tego serwa będzie znowu do bani

Po 2 jak zobaczyłem post o zoptymalizowaniu to aż mnie szlag trafiło za przeproszeniem, wybaczcie ale tutaj będzie słabością jeśli chodzi o jakiekolwiek zoptymalizowanie czegokolwiek

Po 3 Wasz pierwszy start jak się nie mylę w roku 2012, daliście ciała, potem jakoś w 2014 i też nie wypał, później 2015 i zamknięcie serwa bo wam tak się chciało bo mało graczy.. a w roku 2013 nwm czy nie startowaliście ale kij z tym i CIĄGLE wprowadzacie sklejki z wszystkiego, nic od siebie nie dajecie i postoi znowu pare miesięcy i zarobicie nieco a potem start pod inną nazwą..

Po 4 z waszą reklamą słabo, piszecie ją na poziomie małolatka bez urazy.

Serdecznie odradzam zagrania na tym serwerze, nie dość że będzie więcej bugów to administracja będzie miała to gdzieś jak to zawsze przez te lata było tu z tym serwerm i przy odsłonach innych serwerów.

Moja rada, jeśli grać to pamiętać o nie wydawanie w IS bo stracicie w 100% bo nie dają gwarancji i wgl nikt nie daje gwarancji nie upadłości prócz PLa :D

 

Co do zbugowania tych broni, tak dzekon ma rację, pobuguje się to wszystko i tu nie chodzi ogólnie o pliki tylko całość czyli klient, po godzinnym noszeniu tego badziewia wystarczy że paru gości się spotka z tym i jeden bez tego i będzie darmowy kickhack :D no ale cóż, powodzenia Wam życzę po raz kolejny! Bo wiem że po raz kolejny upadnie! :)

Na google zostało bardziej dowiązanie wyszukanie waszych postępów z serwerami, zatem dowody macie na google żeby nie było że kłamię :P 

Heh xD

Jak mi wkleisz post z prezentacją serwera, czymkolwiek co by udowodniło że Elcardia kiedykolwiek wystartowała to przelewam ci z miejsca milion cebulionów xD

 

 

Nosz k***a nie potrafisz czytać? wyygogluj sobie ja p******e ale okej:

http://www.mpcforum.pl/topic/618896-elcardia-pl-dedyk/#entry4442491

https://www.youtube.com/watch?v=GBqUjKCl1zk

https://www.youtube.com/watch?v=kz61RSO5o40

https://good-games.pl/topic/6519-elcardia-pl-dedyk/

I mnóstwo tego jeszcze..

Poza tym mi tutaj nie ściemnisz że tak nie było no ale już wiem że po prostu będziesz pisał jak i paru innych że to nie wasz serwer był, że to wgl nie wiecie co tam było itd ale mnie nie da się oszukać, może i innych tak ale nie mnie, więcej szczegółów nie zdradzę, będzie jak wspomniałem bo znam ten fach doskonale ;) 

Każdy rework badź każdy skopiowany metin startuje z domeną .eu :P bo wiadome, z .pl nie ma jak bo nie należy już do was haha :D beke z was mam ;)

 

Nie polecam ze względu na REWORK po raz trzeci bądź czwarty!

Wielu z Was pozapominało chyba tego serwa..

Po 1 Administracja tego serwa będzie znowu do bani

Po 2 jak zobaczyłem post o zoptymalizowaniu to aż mnie szlag trafiło za przeproszeniem, wybaczcie ale tutaj będzie słabością jeśli chodzi o jakiekolwiek zoptymalizowanie czegokolwiek

Po 3 Wasz pierwszy start jak się nie mylę w roku 2012, daliście ciała, potem jakoś w 2014 i też nie wypał, później 2015 i zamknięcie serwa bo wam tak się chciało bo mało graczy.. a w roku 2013 nwm czy nie startowaliście ale kij z tym i CIĄGLE wprowadzacie sklejki z wszystkiego, nic od siebie nie dajecie i postoi znowu pare miesięcy i zarobicie nieco a potem start pod inną nazwą..

Po 4 z waszą reklamą słabo, piszecie ją na poziomie małolatka bez urazy.

Serdecznie odradzam zagrania na tym serwerze, nie dość że będzie więcej bugów to administracja będzie miała to gdzieś jak to zawsze przez te lata było tu z tym serwerm i przy odsłonach innych serwerów.

Moja rada, jeśli grać to pamiętać o nie wydawanie w IS bo stracicie w 100% bo nie dają gwarancji i wgl nikt nie daje gwarancji nie upadłości prócz PLa :D

 

Co do zbugowania tych broni, tak dzekon ma rację, pobuguje się to wszystko i tu nie chodzi ogólnie o pliki tylko całość czyli klient, po godzinnym noszeniu tego badziewia wystarczy że paru gości się spotka z tym i jeden bez tego i będzie darmowy kickhack :D no ale cóż, powodzenia Wam życzę po raz kolejny! Bo wiem że po raz kolejny upadnie! :)

Na google zostało bardziej dowiązanie wyszukanie waszych postępów z serwerami, zatem dowody macie na google żeby nie było że kłamię :P 

jap******e.gif

 

Nom pierdolnij się równo! :D 

Ach no tak musiałeś dać post bo przecież wspierasz :D 

 

No a poza tym domeny elcardia.pl nie będziecie mieli to zabraliście .eu ;-) 

I tak zaraz polecą ściemy ale jeśli ja tak piszę to tak jest. 

Jakoś do około 20 nowo wystartowanych serwerów miałem rację i jak powiedziałem tak było i tu też tak będzie. 

No nic, tyle z mojej strony :P 

Na resztę hejtów nie będę odpisywał :P 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

więcej szczegółów nie zdradzę, będzie jak wspomniałem bo znam ten fach doskonale ;)

No wiemy że znasz doskonale, w końcu swoich serwerów miałeś aż zero xD

 

W sumie nawet nie wiedziałem że taki serwer istniał xD A domenę mieliśmy od 2014 roku, tylko hool w tym roku zapomniał przedłużyć i jakaś poradnia ją przejęła, no ale wiesz lepiej pajacu, swoją drogą proszę, naucz się pisać poprawnie bo tego się czytać nie da ;_:

Opublikowano

Nie polecam ze względu na REWORK po raz trzeci bądź czwarty!

Wielu z Was pozapominało chyba tego serwa..

Po 1 Administracja tego serwa będzie znowu do bani

Po 2 jak zobaczyłem post o zoptymalizowaniu to aż mnie szlag trafiło za przeproszeniem, wybaczcie ale tutaj będzie słabością jeśli chodzi o jakiekolwiek zoptymalizowanie czegokolwiek

Po 3 Wasz pierwszy start jak się nie mylę w roku 2012, daliście ciała, potem jakoś w 2014 i też nie wypał, później 2015 i zamknięcie serwa bo wam tak się chciało bo mało graczy.. a w roku 2013 nwm czy nie startowaliście ale kij z tym i CIĄGLE wprowadzacie sklejki z wszystkiego, nic od siebie nie dajecie i postoi znowu pare miesięcy i zarobicie nieco a potem start pod inną nazwą..

Po 4 z waszą reklamą słabo, piszecie ją na poziomie małolatka bez urazy.

Serdecznie odradzam zagrania na tym serwerze, nie dość że będzie więcej bugów to administracja będzie miała to gdzieś jak to zawsze przez te lata było tu z tym serwerm i przy odsłonach innych serwerów.

Moja rada, jeśli grać to pamiętać o nie wydawanie w IS bo stracicie w 100% bo nie dają gwarancji i wgl nikt nie daje gwarancji nie upadłości prócz PLa :D

 

Co do zbugowania tych broni, tak dzekon ma rację, pobuguje się to wszystko i tu nie chodzi ogólnie o pliki tylko całość czyli klient, po godzinnym noszeniu tego badziewia wystarczy że paru gości się spotka z tym i jeden bez tego i będzie darmowy kickhack :D no ale cóż, powodzenia Wam życzę po raz kolejny! Bo wiem że po raz kolejny upadnie! :)

Na google zostało bardziej dowiązanie wyszukanie waszych postępów z serwerami, zatem dowody macie na google żeby nie było że kłamię :P 

 

xD

 

Bronie bardzo ładne. Jestem ciekawy tej nowej postaci!  :yay:

Polecam bo Hool. ;)

Opublikowano

 

Nom pierdolnij się równo! :D 

Ach no tak musiałeś dać post bo przecież wspierasz :D 

 

No a poza tym domeny elcardia.pl nie będziecie mieli to zabraliście .eu ;-) 

 

I tak zaraz polecą ściemy ale jeśli ja tak piszę to tak jest. 

Jakoś do około 20 nowo wystartowanych serwerów miałem rację i jak powiedziałem tak było i tu też tak będzie. 

No nic, tyle z mojej strony :P 

Na resztę hejtów nie będę odpisywał :P 

 

 

 

to nie jest ta elcardia kretynie co była kiedyś

Opublikowano

Nie polecam ze względu na REWORK po raz trzeci bądź czwarty!

Wielu z Was pozapominało chyba tego serwa..

Po 1 Administracja tego serwa będzie znowu do bani

Po 2 jak zobaczyłem post o zoptymalizowaniu to aż mnie szlag trafiło za przeproszeniem, wybaczcie ale tutaj będzie słabością jeśli chodzi o jakiekolwiek zoptymalizowanie czegokolwiek

Po 3 Wasz pierwszy start jak się nie mylę w roku 2012, daliście ciała, potem jakoś w 2014 i też nie wypał, później 2015 i zamknięcie serwa bo wam tak się chciało bo mało graczy.. a w roku 2013 nwm czy nie startowaliście ale kij z tym i CIĄGLE wprowadzacie sklejki z wszystkiego, nic od siebie nie dajecie i postoi znowu pare miesięcy i zarobicie nieco a potem start pod inną nazwą..

Po 4 z waszą reklamą słabo, piszecie ją na poziomie małolatka bez urazy.

Serdecznie odradzam zagrania na tym serwerze, nie dość że będzie więcej bugów to administracja będzie miała to gdzieś jak to zawsze przez te lata było tu z tym serwerm i przy odsłonach innych serwerów.

Moja rada, jeśli grać to pamiętać o nie wydawanie w IS bo stracicie w 100% bo nie dają gwarancji i wgl nikt nie daje gwarancji nie upadłości prócz PLa :D

 

Co do zbugowania tych broni, tak dzekon ma rację, pobuguje się to wszystko i tu nie chodzi ogólnie o pliki tylko całość czyli klient, po godzinnym noszeniu tego badziewia wystarczy że paru gości się spotka z tym i jeden bez tego i będzie darmowy kickhack :D no ale cóż, powodzenia Wam życzę po raz kolejny! Bo wiem że po raz kolejny upadnie! :)

Na google zostało bardziej dowiązanie wyszukanie waszych postępów z serwerami, zatem dowody macie na google żeby nie było że kłamię :P

O boże widzisz i nie grzmisz :) A co do serwera czekam na betę będziemy testować ta nowa postać i te kostiumy mam nadzieję że nie bd aż tak dużo "bóguf" Polecam bo Hool:)
Opublikowano

Widzę, że Kamilku lata mijają a Ty nadal jesteś gównem stworzonym z 10 letniej spermy konia.

Ja p******e, że Cię jeszcze rodzice łopatą nie zajebali, może Ty zrobiłeś to pierwszy dlatego jeszcze taka spierdolina tutaj siedzi i ma czelność cokolwiek napisać.

 

Bronie są spoko tylko weź ogarnij później jakieś ładne modele dla ludzi jako nagroda za osiągnięcie czegoś z zakresem 10 pierwszych osób lub coś w tym stylu.

 

 

Tak wiem, czekam na % albo bana i mam w to wyjebane.

0LsM05U.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...