Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona pod ts3


Hazaike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooo dzięki wielkie. A np na stronę napisaną w html dodać zakładkę (Prośba o unbana) która wysyła tobie wiadomość np na fb o tym że ktoś z tego skorzystał. Jest to możliwe?

Specjalista
Opublikowano

Ooo dzięki wielkie. A np na stronę napisaną w html dodać zakładkę (Prośba o unbana) która wysyła tobie wiadomość np na fb o tym że ktoś z tego skorzystał. Jest to możliwe?

Jest to możliwe ale trzeba użyć API Facebooka, czytaj - za darmo tego nie dostaniesz...

Można zrobić tak, że dostajesz wiadomość na email

Opublikowano

 

Ooo dzięki wielkie. A np na stronę napisaną w html dodać zakładkę (Prośba o unbana) która wysyła tobie wiadomość np na fb o tym że ktoś z tego skorzystał. Jest to możliwe?

Jest to możliwe ale trzeba użyć API Facebooka, czytaj - za darmo tego nie dostaniesz...

Można zrobić tak, że dostajesz wiadomość na email

 

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

 

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

 

fri :O

Specjalista
Opublikowano

 

 

Ooo dzięki wielkie. A np na stronę napisaną w html dodać zakładkę (Prośba o unbana) która wysyła tobie wiadomość np na fb o tym że ktoś z tego skorzystał. Jest to możliwe?

Jest to możliwe ale trzeba użyć API Facebooka, czytaj - za darmo tego nie dostaniesz...

Można zrobić tak, że dostajesz wiadomość na email

 

 

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

 

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

https://developers.facebook.com

 

fri :O

 

No API jest darmowe xD

Ale same wykonanie takiego skryptu - wysyłania wiadomości do użytkownika na FB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...