Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zegarek, który?


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

To też jest moro co pokazales, moro to nie tylko "wojskowy" kolor, zegarki gshock mają wiele kolorystyk moro.

 

To co czyli jednak czarny, odpuścić sobie tego czerwonego? Wiesz, biała koszula a tu taki czerwonawy zegarek to jednak może być trochę przypał a z czarnym raczej powinno być ok

Taki zegarek w żadnym kolorze nie pasuje do białej koszuli.

Opublikowano

@Sweet Jesus

 

Nie mam nadgarstka większego iż 17 ale przecież są zapinki, co to za różnica? Zaczepie dobrze to nie będzie się luzował na nadgarstku . Mam chuda rękę co wiąże sie z wąskim nadgarstkiem ale od tego są dziurki w pasku aby regulować to sobie.

 

 

Kolega pisał że ubrał białego gshocka do garniaka na studniówkę i nikt tam z jego najlepszych ziomkowi nie mówili że przypał czy cos

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@Sweet Jesus

 

Nie mam nadgarstka większego iż 17 ale przecież są zapinki, co to za różnica? Zaczepie dobrze to nie będzie się luzował na nadgarstku . Mam chuda rękę co wiąże sie z wąskim nadgarstkiem ale od tego są dziurki w pasku aby regulować to sobie.

 

 

Kolega pisał że ubrał białego gshocka do garniaka na studniówkę i nikt tam z jego najlepszych ziomkowi nie mówili że przypał czy cos

Pls. Na studniówkę ? To tak jak byś sneakery ubrał. To jest zegarek sportowy. To samo zresztą tyczy się bransolety, chociaż ona to jeszcze ujdzie. 

A to, że masz chudą łapę sprawia, że ten zegarek będzie wyglądał idiotycznie. Sam mam podobny problem więc max średnica koperty do ~40mm. 

Zrobisz jak uważasz, tylko ostrzegam, że to może wyglądać nie tak, jak byś chciał. 

 

 

 

http://www.watchtalkforum.com/uploads/monthly_03_2015/20150321093421_tgbjm1urltq.jpg

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20140628/3avy4ava.jpg

 

No nie powiesz mi, że to dobrze wygląda. 

Opublikowano

Mam identyczna łape jak na zdjęciu i masz trochę racji, bardzo dziwnie to wygląda.. ech dobra, a co do "normalnych" zegarków to polecisz jakiś wtedy?

 

@Sweet Jesus

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Z tych zegarków, które podałeś do wybrania najbardziej spodobał mi się https://i.imgur.com/DzG54oN.png. 

Jest on z tych bardziej "eleganckich" co pozwoli go dopasować do każdego stroju (mam tutaj na myśli, dres, jeansy, garnitur) żeby ludzie którzy się czepiają wszystkiego zaraz mi tego nie skomentowali. Bynajmniej to jest moje zdanie i nie mam ochoty, aby ktoś go komentował :D

Opublikowano

@Alikia

 

Dziękuję za odpowiedź :) A co sądzisz o tym czarnym z niebieską tarczą? Będzie pasował też do wielu rzeczy jak ten normalny czarny co wymieniles czy nie bardzo?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@Risen.

 

To proszę daj mi te 2 koła to sobie kupię, po prostu podobają mi się te gshocki i chce sobie kupić, nie obchodzi mnie nawet twoje zdanie że "to NIBY" dla gimbusów.

 

@Zielak

 

Ale który, ten czarny z tymi czerwonymi dodatkami po bokach czy ten czarny z niebieskimi? ;)

czarny i niebieski

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

@Zielak

 

Kurde no nie wiem, wydaje ki się że ten czarny z tymi czerwonymi pierdółkami po bokach by pasował lepiej, w sumie on będzie tylko do użytku codziennego i noszenia od rana do późnej nocy. Chyba zdecyduje się na ten pierwszy zegarek który jest na zdjeciu w linku, co wy na to? Chyba lepszy niż ten z niebieską tarczą co?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jak chcesz coś bardziej pasującego to szukaj  japończyków z kopertą 37-40mm. 

 

http://allegro.pl/meskie-nareczne-19873?a_enum%5B18738%5D%5B4%5D=4&buyNew=1&a_enum%5B222%5D%5B77%5D=77&a_enum%5B222%5D%5B60%5D=60&price_to=600

Tu masz nowe automaty do 600zł 

 

 

A tutaj kwarce :

http://allegro.pl/meskie-nareczne-19873?buyNew=1&a_enum%5B222%5D%5B77%5D=77&a_enum%5B222%5D%5B60%5D=60&price_to=600&a_enum%5B222%5D%5B17%5D=17&a_enum%5B18738%5D%5B1%5D=1&a_enum%5B18738%5D%5B5%5D=5

 

 

 

Uwierz mi, że będzie to lepiej wyglądać, nawet na bransolecie. 

Jeśli zdecydujesz się na kwarca, to powinno się znaleźć coś z szafirowym szkiełkiem. Z automatów wątpię.

Druga sprawa to odporność na uszkodzenia przez ciężkie użytkowanie. Poczytaj o różnicach między mechanizmami. 

Opublikowano

@Alikia

 

Dziękuję za odpowiedź :) A co sądzisz o tym czarnym z niebieską tarczą? Będzie pasował też do wielu rzeczy jak ten normalny czarny co wymieniles czy nie bardzo?

wymieniłaś* przecież nie mam, aż tak męskiego nicku :D

 

Zegarek z czerwoną tarczą a niebieską.. wielkiej różnicy nie ma bo różnią się tylko kolorami, a tutaj to już bardziej Ty musisz zadecydować, który bardziej wpada Ci w oko. Jednak ja dalej bym została przy czarno czerwonym ;) 

Opublikowano

@Sweet Jesus

 

Zapomniałem, budzet max 450 nie 600 :v

Ale jednak zostanę przy gshocku i wezmę tego czarnego z czerwonym, o 100 zł tańszy niż ten czarny z niebieskim a ten niebieski o 100 zł droższy bo kolor lepszy.

 

@Alikia

 

Hmm chyba masz rację z tym czarno czerwonym, chyba go wezmę, mam nadzieję, że będzie się go fajnie nosiło i bez przypału bo aż takiej grubej ręki żeby taki zegarek fajnie na niej leżał to Ja nie mam.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Nie podobają mi się żadne, wyglądają dziecinnie jak z jakiś kur** gwiezdnych wojen, jeżeli chcesz wyglądać elegancko wybierz coś innego (http://allegro.pl/elegancki-zegarek-casio-ef-500d-stoper-wr100m-i5522302084.html) - tylko sugeruje, chodzi mi bardziej o styl bo ten g-shock nie jest elegancki, raczej dziecinny.

 

Jezeli juz mam wybrać żebyś nie napisał że nic nie wnoszę do tematu, to niebieski chyba jest najlepszy.

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...