Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zegarek, który?


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mordy, przymierzam sie do kupna jednego z tych zegarków tylko za chu*a nie wiem który, najlepiej to bym sobie wszystkie przytulił ale pieniądze oczywiście pozwalają na jeden xD

Chciałbym aby pasował do wszystkiego, koleżanka mówi że tenie czarno czerwony kozak a jeden kolega mówi że najlepiej czarny bo do wszystkiego pasuje, proszę was o opinię i dlaczego akurat ten :)

 


Dodałem również zdjęcie jakieś z neta jak ten czerwono czarny wygląda w realu a jak ten niebieski, ten niebieski na jednym zdjęciu w białym tle jest mocno niebieski, wydaje mi się że jest on podświetlany, dlatego, aczkolwiek na ten czerwono czarny tez mam parcie, jak i na pozostałe, proszę o pomoc bo nie chce wyglądać jak debil np będąc gdzieś na urodzinach w koszuli z tskimi czerwono czarnym zegarkiem(moro), nie wiem czy takie cos będzie pasować, ten zegarek czarny z czerwonymi po bokach też w sumie ujdzie także help panowie.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Prosiłem o pomoc a nie o opinię, że się nie podobają :) Jak widać nie przeczytałeś/aś do końca mojego postu..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@hooligan333

 

A dasz mi 400 koła?

 

Ech ludzie, nie chce innych kupować, chce jednego z tych co widnieją na zdjęciach, nie chce żadnych innych..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

https://i.imgur.com/ai2LBNfg.png

 

Według mnie ten jest elegancki, ew. ten moro albo czarny :P Chociaż czarny chyba byłby najbardziej uniwersalny.

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Moro to jest ten co pokazales, ten czerwono czarny, ale nie wiem czy będzie pasował do ubioru np na urodziny, wesela czy coś.. fakt czarny jest o 150 zł tańszy niż ten moro także nie wiem czy ten czarny brać czy ten czerwono czarny moro

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

https://i.imgur.com/zxux66I.png więc to co to jest? XDDDD Ale serio właśnie chyba czarny będzie najlepszy :P Pasuje do wszystkiego

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

To też jest moro co pokazales, moro to nie tylko "wojskowy" kolor, zegarki gshock mają wiele kolorystyk moro.

 

To co czyli jednak czarny, odpuścić sobie tego czerwonego? Wiesz, biała koszula a tu taki czerwonawy zegarek to jednak może być trochę przypał a z czarnym raczej powinno być ok

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wiem że to i to jest moro ;) Ale chodziło mi akurat o tamten xD No według mnie czarny będzie najlepszym wyborem. Ew. biały też spoko wygląda tylko tutaj go nie pokazałeś

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Biały się będzie szybko brudzi, jak to większość białych rzeczy :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wszystkie te zegarki wyglądają jak gówno, generalnie G-Shocki kojarzą mi się tylko z pseudo bogatymi gimbusami, którzy chcą przyszpanować. Tylko nie wiem czym, bo ani to ładne ani super funkcjonalne.

Kup coś bardziej prestiżowego, z bransoletą, chociażby to: http://allegro.pl/zegarek-meski-timex-expedition-t49828-i6075032046.html

Albo z bransoletą trochę droższy, ale naprawdę ładny: http://allegro.pl/zegarek-meski-timex-chronograph-tweg14904-i6570105847.html

 

Wszystko tylko nie te dżiszoki, pls. A, i dobre zegarki się zaczynają od 2000 zł w górę.

5465845486.png

Opublikowano

@Risen.

 

To proszę daj mi te 2 koła to sobie kupię, po prostu podobają mi się te gshocki i chce sobie kupić, nie obchodzi mnie nawet twoje zdanie że "to NIBY" dla gimbusów.

 

@Zielak

 

Ale który, ten czarny z tymi czerwonymi dodatkami po bokach czy ten czarny z niebieskimi? ;)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@Risen.

 

To proszę daj mi te 2 koła to sobie kupię, po prostu podobają mi się te gshocki i chce sobie kupić, nie obchodzi mnie nawet twoje zdanie że "to NIBY" dla gimbusów.

 

 

Te zegarki, które podałem kosztują odpowiednio 200 i 400 zł.

5465845486.png

Opublikowano

Wszystkie te zegarki wyglądają jak gówno, generalnie G-Shocki kojarzą mi się tylko z pseudo bogatymi gimbusami, którzy chcą przyszpanować. Tylko nie wiem czym, bo ani to ładne ani super funkcjonalne.

Kup coś bardziej prestiżowego, z bransoletą, chociażby to: http://allegro.pl/zegarek-meski-timex-expedition-t49828-i6075032046.html

Albo z bransoletą trochę droższy, ale naprawdę ładny: http://allegro.pl/zegarek-meski-timex-chronograph-tweg14904-i6570105847.html

 

Wszystko tylko nie te dżiszoki, pls. A, i dobre zegarki się zaczynają od 2000 zł w górę.

Budżetowe japońskie automaty kupisz za mniejsze pieniądze. Ich szwajcarskie odpowiedniki są wielokrotnie droższe. 

 

To też jest moro co pokazales, moro to nie tylko "wojskowy" kolor, zegarki gshock mają wiele kolorystyk moro.

 

To co czyli jednak czarny, odpuścić sobie tego czerwonego? Wiesz, biała koszula a tu taki czerwonawy zegarek to jednak może być trochę przypał a z czarnym raczej powinno być ok

Zakładanie G-Shocka do koszuli jest jak ubieranie dresowych spodni do eleganckiej marynarki. Nie robi się tak. 

 

 

Chciałbym aby pasował do wszystkiego

 

Nie ma takiego zegarka. 

Opublikowano

Co Ty pierdolisz że gshock nie pasuje, znajomi mają i mówili, że fajnie pasuje, to zależy też od koloru zegarka i koszuli, nie rozumiem jak możesz oceniać po "marce" xD

 

Dobra close temat bo widzę że sami zegarmistrze się tu odzywają a połowa jeszcze drugiej klasy gimnazjum pewnie nie skończyła, wyraźnie pytam jaki wybrać z tych czterech a wy polecacie inne, nie skomentuje tego.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Co Ty pierdolisz że gshock nie pasuje, znajomi mają i mówili, że fajnie pasuje, to zależy też od koloru zegarka i koszuli, nie rozumiem jak możesz oceniać po "marce" xD

 

Dobra close temat bo widzę że sami zegarmistrze się tu odzywają a połowa jeszcze drugiej klasy gimnazjum pewnie nie skończyła, wyraźnie pytam jaki wybrać z tych czterech a wy polecacie inne, nie skomentuje tego.

Ja p******e. 

Może jeszcze do smokingu założysz g-shocka. Przecież to wygląda komicznie. Z tych 4 wybierz ten, który Ci się najbardziej podoba. Wszystkie pasują do casualowego ubioru i na tym koniec. 

Drugą klasę gimnazjum mam już lata za sobą. 

Opublikowano

Gshocki są dosyć spore, najbardziej wkurza mnie że niszczy sciagacz u bluzy więc ja zmieniłem na mniejsza wersje dw-5600 ms-1 i jestem

super zadowolony. Wytrzymałość na wysokim poziomie, po roku jak nówka. Z tych co podałeś to czerwone moro, czerwono-brazowe moro najlepsze.

Ale nie do koszuli bo to zabójstwo!

Opublikowano

No tak przecież wiem.

"Do smokingu raczej nie ubierze szybko gshocka, on pasuje do casualowego ubioru". No, to jest normalna odpowiedź i takiej oczekiwałe.. przecież to logiczne że do garnituru gshocka nie ubiore.. będzie on mi służył do codziennego noszenia, na jakieś CHUDSZE imprezy typu jakieś urodziny też ale na wesela czy coś to wiem, że odpada, z resztą nie mam ~30 lat żeby takiego zegarka nie nosić, ledwo co 20 mam. Do czasów gdy zaczną się wesela kupię sobie normalny zegarek, albo i w ogóle na wesela nie będę zakładał bo są też i tacy. Tylko potrzebuje pomocy, jakiejs rady żebym nie zalowal.. najbardziej z tych to mi się podoba ten moro czerwono czarny i ten czarny z niebieska tarczą, ew. ten czarny z czerwonymi po bokach tylko nie wiem który, doradz mi mordo jakoś, sorry za te gimnazjum ale zamiast usłyszeć normalnej odpowiedzi to piszecie "kup normalny" gdzie wyraźnie napisałem w 1 poście że chce jeden z tych a nie jakiś inny..

 

@Δvy

 

Te moro czerwono czarne nie było by na wesela tylko do codziennego chodzenia/używania i ew na jakieś urodziny jak się pójdzie do kolegi, czy lepiej wybrać któryś z tych czarnych? W sensie czarny z tymi czerwonymi po bokach czy ten czarny z niebieska tarczą?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jak chcesz koniecznie g-shocka to kup z aliexpress we wszystkich kolorach jakie chcesz. Te podróbki są jakościowo porównywalne z oryginałami, a kilkukrotnie tańsze.

sygna.tan.png

Opublikowano

Z podanych przez Ciebie wybrałbym ten pierwszy, czarny. Wydaje mi się, że jest najlepszy jeśli chodzi o kolor. Osobiście w poniedziałek kupiłem taki link.  Co prawda, jak wygląda w rzeczywistości zobaczę dopiero w weekend jednak wydaje mi się, że jest w miarę uniwersalny

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

@esquero

 

Nie chce podróbek także aliexpres odpada

 

@piotrekkkkkk

 

Właśnie też myślałem nad tym pierwszym bo wygląda bardzo spoko i jest najtańszy z tych wszystkich ;)

 

A co do twojego gshocka to nie wiem bo jak otwieram ten link to otwiera mi się karta z tym moim tematem także chyba zły link dałeś.

 

Muszę się zastanowić do jutra bo już jutro chce przelew zrobić za jakiś, tylko nie wiem jaki.. serio ciężko, jara mnie ten pierwszy, te moro czerwono czarne i ten czarny z niebieska tarczą.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...