Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Ti'o

MU a MU LEGEND

24 postów w tym temacie

Witam, jak wygląda sytuacja między MU a MU LEGEND? 

Jakie sa wersje jezykowe? 

Ciezko ogarnac jako nowy gracz mu jak i mu legend?

Chlopie mu legend wymiata, wbijaj i graj o nic nie pytaj!

1 osoba lubi to

Mu legend mało ma związanego z mu online bardziej bym powiedział, że jest to ulepszone diablo ;p, mimo tego polecam gra się całkiem fajnie jedynie lagi są ogromne.

Dzięki chłopaki, zostało mi jeszcze 1GB do pobrania. 

Mu legend mało ma związanego z mu online bardziej bym powiedział, że jest to ulepszone diablo ;p, mimo tego polecam gra się całkiem fajnie jedynie lagi są ogromne.

wszystko fajnie ale gdzie te lagi widziałeś? gram na becie od początku tzn. 15 min po uruchomieniu bylem juz online. Stawiam, że to wina Twojego dostawcy neta(żeby nie bylo prędkość to jedna, a czas odpowiedzi serwera to drugie ;) )

1 osoba lubi to

wszystko fajnie ale gdzie te lagi widziałeś? gram na becie od początku tzn. 15 min po uruchomieniu bylem juz online. Stawiam, że to wina Twojego dostawcy neta(żeby nie bylo prędkość to jedna, a czas odpowiedzi serwera to drugie ;) )

Nie wiem czy wina leżała po mojej stronie,być może mój net nie wytrzymał tłumów jakie były na początku, 2dni po hypie działało wszystko jak należy. Zresztą sporo ludzi miało problemy z lagami nie każdego stać na Internet z nasa :)

Edytowano przez healer3

nie mam neta z nasa ;) poczciwe UPC 250mbit/s co jest w obecnych czasach normą(79zł chyba każdy potrafi raz w miesiacu odłożyć). Ale tak jak pisałem możesz mieć neta 1mbit/s, a ping na poziome ~10ms i nie bedzie lagow, a ktos z laczem 1Gbit/s z pingiem ~100ms bedzie mial lag taki ze nie da rady grac ;)

nie mam neta z nasa ;) poczciwe UPC 250mbit/s co jest w obecnych czasach normą(79zł chyba każdy potrafi raz w miesiacu odłożyć). Ale tak jak pisałem możesz mieć neta 1mbit/s, a ping na poziome ~10ms i nie bedzie lagow, a ktos z laczem 1Gbit/s z pingiem ~100ms bedzie mial lag taki ze nie da rady grac ;)

"Norma"?

Norma to łącze powyżej 25 mb/s, nie każdy ma podłączenie do 250mb/s.

Przykładem jestem ja, że nie miałem podłączenia, tylko do 100mb/s.

Widzę, że tutaj dyskutują gracze którzy już grają w Mu Legend. Mam do Was pytanko. Długo czekaliście na dostępy do bety? Nigdy w MU nie grałem, a gra wygląda ciekawie i pograłbym sobie ;p

mozne jeszcze jakos sie zapisac na bete?

jako ze w mu online przezylem swoja mlodosc, to teraz z nadajesciem mu 2 chcialbym ja przezyc znowu xD

zarejestrowalem sie na web zenie i co mam czekac 10 lat na klucz xF:/

Edytowano przez paxonzzzz

Widzę, że tutaj dyskutują gracze którzy już grają w Mu Legend. Mam do Was pytanko. Długo czekaliście na dostępy do bety? Nigdy w MU nie grałem, a gra wygląda ciekawie i pograłbym sobie ;p

Beta nie skończyła się przypadkiem 7 listopada?

"Norma"?

Norma to łącze powyżej 25 mb/s, nie każdy ma podłączenie do 250mb/s.

Przykładem jestem ja, że nie miałem podłączenia, tylko do 100mb/s.

mi nie chodzi o o to, że nie ma możliwości podłączenia w danym miejscu takiej prędkości bo to już jest wina infrastruktury danej sieci tylko o to, że prędkość łącza ma mało wspólnego z odpowiedzią serwera i lagami :)

Dla mnie dramat. A najgorsze jest to, ze kazdy wyglada tak samo.. Nie ma czegos takiego jak w MuO, ze zakladasz set i widac kto koksi, a kto nie ^^ a tu wszyscy wygladaja tak samo^^ Juz nie wspomne o jakis wstawkach z anime...

Tu tez widac kto koksi. W MUL itemki zaczynaja swiecic od+7 . Duzo wiecej czasu trzeba poswiecic na podbijanie eq niz w Mu Online. Gralem prawie cala bete i powiem, ze jak dla mnie przebija to Diablo3 (tym bardziej przez to co odwala Blizzard ostatnimi czasy) .

dodatkowo w Legend pokazali nam tylko 1/3 tego co będzie w tej grze bo max lvl ma byc 110 a nie 65 jak to bylo na becie, i z tego co czytalem na zagranicznych forach zabawa i róznorodność zaczynać się bedzie od 85lvla

No i nie zapominajmy o Summonerze ;) Jestem również ciekaw czy Webzen posłucha graczy i wprowadzi open pvp. Co do bety, bardzo przyjemnie się grało.

1 osoba lubi to

No, ale jesli mamy chodzic od npc do npc tak jak to bylo na beta to niezbyt fajnie bedzie.

Edytowano przez Latumun_

Summonera jako takiego nie bedzie. No chyba ze bedzie to szósta klasa, której dostalismy jedynie teaser-artwork :) Ja na chodzenie od NPC do NPC nie narzekam, bo max lv (w becie 65) wbijalo sie w dzien, a wlasnie odpowiada mi szybkie przejscie do endgame'u  :)

Jeżeli end game osiągnie się nawet w 5 dni na normalnej wersji to bardzo dobrze, oczywiście pod warunkiem że przez kolejne nawet 2 miesiące będzie co robić by zrobić sobie TĄ WYMARZONĄ postać, i będą już PRZYNAJMNIEJ plany na kolejne usprawnienie end gameu.

Jednak nie oszukujmy się ostatnio gier z taka mechanika i systemem walki troszeczke wyszło jednym z tych o którym było głośno to był devilian który był dobry lecz całkowicie nieprzemyślany pod względem end gameu i zawartości POWIEDZMY ISa [ dodatkowo płatna postać GG ] gra upadła a koło niej chyba 2 inne gry które wyglądały podobnie lecz były tak słabo rozreklamowane że nawet nie zapamiętałem nazw.

Ogólnie wygląda to tak jak by ten silnik jak i wszystkie mechaniki były gotowcami i rozpowszechnione na cały świat tylko oczywiście w innej tematyce i stylu jednak mechanika i filing gry TAKI SAM, teraz pokazali Lineage Eternal który wygląda TAK SAMO !!! Dla mnie jest to troszeczke dziwne mam tylko nadzieje że MuL na tym 100+ lvlu faktycznie pokaże na co go stać i że jest jedynym słusznym tytułem z tych wszystkich "klonów?" bo beta mi się bardzo spodobała.

Grafika ciekawe w Mu Legend  ale moim zdaniem przesadzone te mu xD

fajnie ze wreszcie w tym roku zagramy. jak dla mnie spoko chociaz mu 1 mialo i ma to cos

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot