Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę zaktualizować TeamSpeak 3 do beta 3.1


BestPol24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Podczas pobierania i instalowania aktualizacji wyskakuje błąd taki
"Anulowano aktualizację. Wciśnij „Szczegóły”, aby poznać przyczyny."

Dlaczego tak się dzieje?

 
Opublikowano

Tak naprawdę w tych szczegółach nic nie ma. Żadnego błędu tylko przerwanie od razu. Jakie macie systemy operacyjne?

Ja posiadam Win 7 32bit :v

 

//edit

 

Jakby ktoś napisał "odinstaluj i zainstaluj ponownie " - ja robiłem to parę razy :D

Specjalista
Opublikowano

Zapoznaliście się z tym ?.

 

Notes

 

We would recommend to backup your %APPDATA%\TS3Client config folder before updating to this beta. Importing legacy items should be done automatically, but just to be on the save side.

This new client version requires some recent OpenGL libraries for hardware accelerated rendering

On Windows it should just use your Nvidia or AMD drivers. Two fallback OpenGL libraries are included in the TeamSpeak installer, with a software renderer as last resort.

On OS X OpenGl is already included

On Linux you need to ensure proper OpenGL is available. As fallback, if you don't have or don't want to install Nvidia drivers, the Mesa libraries will work fine.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...