Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę moderatorem/administratorem forum.


Suszara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

f329e67c8e2ee2e45fb4fa99cd0859cd.png

 

 

 

c298c593d77568495975265f631d1486.png

 

 

 

 

 

 

329218ec3906e4d8197dd8201d7104ef.png

 

f584bd0b3be5593d6d5ebd434dafd261.png

 

 

 

Nie polecam kradnie regulaminy i opisy z innych for.

 

Wypierdalaj raku i złodzieju bez kreatywności  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  xD  xD  :D  :lenny:

 

 

[dzieki za podesłanie ss panowie !]

powiedział dekador top1 złodziej.

jak tam zagraniczne serwery? padły już?

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

 

TO DLACZEGO CIE WYJEBALI Z disoctusa.pl ? też są ślepi ?  :v  :lenny:  ^^  ^^  B)  xD  :D

 

sama chciałabym wiedzieć. 

 

Nie polecam, nie nadaje sie na taką posade. Napalona nimfomanka, za range jest w stanie pokazać coś co przyciągnie uwage gimbusów:)

ty wiesz najlepiej. nawet forum nie umieliście naprawić.

daruj sobie temat o cyckach, to nawet nie są moje. nie jestem upośledzona w przeciwieństwie do ciebie.

 

 

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

 

to nie była kradzież.

treść tematu była inna amebo.

 

 

On na amebe nie wygląda w przeciwieństwie do ciebie raku gruby #kradziej_sushi  #g****o #jesteś zniszczona pachołku  xD  xD  B)  B)  %5E%5E.png  :((  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  o.O  :s  :pls:  T_T  T_T  :lenny:  :lenny:  %5E%5E.png  B)  xD  :D  :(  :D  xD

 

Jak jesteś tak tępa to spróbuj kupić sobie IQ

 

 

[R.I.P] SUSHI

  •  

 

raku gruby, nono.

pachołku.

mów mi tak

a już 3 nowe oferty współpracy za ładne pieniążki z góry.

[R.I.P] to miałeś ty jak ci tanavisa zniszczyłam do końca.

frajerstwo, heh

KbcqSZ5.jpg

xD

no śmieszne naprawde, że poznikały fragmenty regulaminów.

prawie tak śmieszne jak twoje życie, a raczej jego brak

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

f329e67c8e2ee2e45fb4fa99cd0859cd.png

 

 

 

c298c593d77568495975265f631d1486.png

 

 

 

 

 

 

329218ec3906e4d8197dd8201d7104ef.png

 

f584bd0b3be5593d6d5ebd434dafd261.png

 

 

 

Nie polecam kradnie regulaminy i opisy z innych for.

 

Wypierdalaj raku i złodzieju bez kreatywności  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  xD  xD  :D  :lenny:

 

 

[dzieki za podesłanie ss panowie !]

powiedział dekador top1 złodziej.

jak tam zagraniczne serwery? padły już?

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

 

TO DLACZEGO CIE WYJEBALI Z disoctusa.pl ? też są ślepi ?  :v  :lenny:  ^^  ^^  B)  xD  :D

 

sama chciałabym wiedzieć. 

 

Nie polecam, nie nadaje sie na taką posade. Napalona nimfomanka, za range jest w stanie pokazać coś co przyciągnie uwage gimbusów:)

ty wiesz najlepiej. nawet forum nie umieliście naprawić.

daruj sobie temat o cyckach, to nawet nie są moje. nie jestem upośledzona w przeciwieństwie do ciebie.

 

 

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

 

to nie była kradzież.

treść tematu była inna amebo.

 

 

On na amebe nie wygląda w przeciwieństwie do ciebie raku gruby #kradziej_sushi  #g****o #jesteś zniszczona pachołku  xD  xD  B)  B)  %5E%5E.png  :((  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  o.O  :s  :pls:  T_T  T_T  :lenny:  :lenny:  %5E%5E.png  B)  xD  :D  :(  :D  xD

 

Jak jesteś tak tępa to spróbuj kupić sobie IQ

 

 

[R.I.P] SUSHI

  •  

 

raku gruby, nono.

pachołku.

mów mi tak

a już 3 nowe oferty współpracy za ładne pieniążki z góry.

[R.I.P] to miałeś ty jak ci tanavisa zniszczyłam do końca.

frajerstwo, heh

KbcqSZ5.jpg

xD

no śmieszne naprawde, że poznikały fragmenty regulaminów.

prawie tak śmieszne jak twoje życie, a raczej jego brak

 

 

Zniszczyłaś ? nie schlebiaj sobie xD taka beka była że ja p******e widać ze w c***a poleciałaś dlaczego ja płace wszystkim @KoYGeR dostał za kodowanie kazdy dostaje $$ a ty raptownie jako jedyna nie ? to że jestes ameba to nie moja wina.... <3 ale i tak cie kocham pączusiu <33333  

sygna.png

Opublikowano

 

f329e67c8e2ee2e45fb4fa99cd0859cd.png

 

 

 

c298c593d77568495975265f631d1486.png

 

 

 

 

 

 

329218ec3906e4d8197dd8201d7104ef.png

 

f584bd0b3be5593d6d5ebd434dafd261.png

 

 

 

Nie polecam kradnie regulaminy i opisy z innych for.

 

Wypierdalaj raku i złodzieju bez kreatywności  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  xD  xD  :D  :lenny:

 

 

[dzieki za podesłanie ss panowie !]

powiedział dekador top1 złodziej.

jak tam zagraniczne serwery? padły już?

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

 

TO DLACZEGO CIE WYJEBALI Z disoctusa.pl ? też są ślepi ?  :v  :lenny:  ^^  ^^  B)  xD  :D

 

sama chciałabym wiedzieć. 

 

Nie polecam, nie nadaje sie na taką posade. Napalona nimfomanka, za range jest w stanie pokazać coś co przyciągnie uwage gimbusów:)

ty wiesz najlepiej. nawet forum nie umieliście naprawić.

daruj sobie temat o cyckach, to nawet nie są moje. nie jestem upośledzona w przeciwieństwie do ciebie.

 

 

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

 

to nie była kradzież.

treść tematu była inna amebo.

 

 

On na amebe nie wygląda w przeciwieństwie do ciebie raku gruby #kradziej_sushi  #g****o #jesteś zniszczona pachołku  xD  xD  B)  B)  %5E%5E.png  :((  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  o.O  :s  :pls:  T_T  T_T  :lenny:  :lenny:  %5E%5E.png  B)  xD  :D  :(  :D  xD

 

Jak jesteś tak tępa to spróbuj kupić sobie IQ

 

 

[R.I.P] SUSHI

  •  

 

raku gruby, nono.

pachołku.

mów mi tak

a już 3 nowe oferty współpracy za ładne pieniążki z góry.

[R.I.P] to miałeś ty jak ci tanavisa zniszczyłam do końca.

frajerstwo, heh

KbcqSZ5.jpg

xD

no śmieszne naprawde, że poznikały fragmenty regulaminów.

prawie tak śmieszne jak twoje życie, a raczej jego brak

 

Takie śmieszne, że nie używasz mózgu i kopiujesz rzeczy bez wcześniejszego sprawdzenia tego.

Opublikowano

 

 

f329e67c8e2ee2e45fb4fa99cd0859cd.png

 

 

 

c298c593d77568495975265f631d1486.png

 

 

 

 

 

 

329218ec3906e4d8197dd8201d7104ef.png

 

f584bd0b3be5593d6d5ebd434dafd261.png

 

 

 

Nie polecam kradnie regulaminy i opisy z innych for.

 

Wypierdalaj raku i złodzieju bez kreatywności  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  xD  xD  :D  :lenny:

 

 

[dzieki za podesłanie ss panowie !]

powiedział dekador top1 złodziej.

jak tam zagraniczne serwery? padły już?

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

 

TO DLACZEGO CIE WYJEBALI Z disoctusa.pl ? też są ślepi ?  :v  :lenny:  ^^  ^^  B)  xD  :D

 

sama chciałabym wiedzieć. 

 

Nie polecam, nie nadaje sie na taką posade. Napalona nimfomanka, za range jest w stanie pokazać coś co przyciągnie uwage gimbusów:)

ty wiesz najlepiej. nawet forum nie umieliście naprawić.

daruj sobie temat o cyckach, to nawet nie są moje. nie jestem upośledzona w przeciwieństwie do ciebie.

 

 

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

 

to nie była kradzież.

treść tematu była inna amebo.

 

 

On na amebe nie wygląda w przeciwieństwie do ciebie raku gruby #kradziej_sushi  #g****o #jesteś zniszczona pachołku  xD  xD  B)  B)  %5E%5E.png  :((  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  o.O  :s  :pls:  T_T  T_T  :lenny:  :lenny:  %5E%5E.png  B)  xD  :D  :(  :D  xD

 

Jak jesteś tak tępa to spróbuj kupić sobie IQ

 

 

[R.I.P] SUSHI

  •  

 

raku gruby, nono.

pachołku.

mów mi tak

a już 3 nowe oferty współpracy za ładne pieniążki z góry.

[R.I.P] to miałeś ty jak ci tanavisa zniszczyłam do końca.

frajerstwo, heh

KbcqSZ5.jpg

xD

no śmieszne naprawde, że poznikały fragmenty regulaminów.

prawie tak śmieszne jak twoje życie, a raczej jego brak

 

 

Zniszczyłaś ? nie schlebiaj sobie xD taka beka była że ja p******e widać ze w c***a poleciałaś dlaczego ja płace wszystkim @Koygger dostał za kodowanie kazdy dostaje $$ a ty raptownie jako jedyna nie ? to że jestes ameba to nie moja wina.... <3 ale i tak cie kocham pączusiu <33333  

 

ładna sygna - uwielbiam gdy ludzie za mną szaleją.

mam odświeżać temat? ilu osobom nie zapłaciłeś?

wszystkim płacisz? w łeb sie walnij.

pączusiu? 55kg i nagle pączuś? na fb pisałeś, że jestem oh ah najpiękniejsza.

to co paker, kiedy silka? wieszaku.

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

 

 

f329e67c8e2ee2e45fb4fa99cd0859cd.png

 

 

 

c298c593d77568495975265f631d1486.png

 

 

 

 

 

 

329218ec3906e4d8197dd8201d7104ef.png

 

f584bd0b3be5593d6d5ebd434dafd261.png

 

 

 

Nie polecam kradnie regulaminy i opisy z innych for.

 

Wypierdalaj raku i złodzieju bez kreatywności  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  xD  xD  :D  :lenny:

 

 

[dzieki za podesłanie ss panowie !]

powiedział dekador top1 złodziej.

jak tam zagraniczne serwery? padły już?

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

 

TO DLACZEGO CIE WYJEBALI Z disoctusa.pl ? też są ślepi ?  :v  :lenny:  %5E%5E.png  %5E%5E.png  B)  xD  :D

 

sama chciałabym wiedzieć. 

 

Nie polecam, nie nadaje sie na taką posade. Napalona nimfomanka, za range jest w stanie pokazać coś co przyciągnie uwage gimbusów:)

ty wiesz najlepiej. nawet forum nie umieliście naprawić.

daruj sobie temat o cyckach, to nawet nie są moje. nie jestem upośledzona w przeciwieństwie do ciebie.

 

 

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

 

to nie była kradzież.

treść tematu była inna amebo.

 

 

On na amebe nie wygląda w przeciwieństwie do ciebie raku gruby #kradziej_sushi  #g****o #jesteś zniszczona pachołku  xD  xD  B)  B)  %5E%5E.png  :((  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  o.O  :s  :pls:  T_T  T_T  :lenny:  :lenny:  %5E%5E.png  B)  xD  :D  :(  :D  xD

 

Jak jesteś tak tępa to spróbuj kupić sobie IQ

 

 

[R.I.P] SUSHI

raku gruby, nono.

pachołku.

mów mi tak

a już 3 nowe oferty współpracy za ładne pieniążki z góry.

[R.I.P] to miałeś ty jak ci tanavisa zniszczyłam do końca.

frajerstwo, heh

 

KbcqSZ5.jpg

xD

no śmieszne naprawde, że poznikały fragmenty regulaminów.

prawie tak śmieszne jak twoje życie, a raczej jego brak

 

 

Zniszczyłaś ? nie schlebiaj sobie xD taka beka była że ja p******e widać ze w c***a poleciałaś dlaczego ja płace wszystkim @Koygger dostał za kodowanie kazdy dostaje $$ a ty raptownie jako jedyna nie ? to że jestes ameba to nie moja wina.... <3 ale i tak cie kocham pączusiu <33333

 

ładna sygna - uwielbiam gdy ludzie za mną szaleją.

mam odświeżać temat? ilu osobom nie zapłaciłeś?

wszystkim płacisz? w łeb sie walnij.

pączusiu? 55kg i nagle pączuś? na fb pisałeś, że jestem oh ah najpiękniejsza.

to co paker, kiedy silka? wieszaku.

 

 

na siłke możemy iść razem to schudniesz xD ja za tobą też szaleje <3 kiedy nowe foty mi dasz ? czekam ;( może na pandorze załatwię ci SM'y  :v  :v  :lenny:

Słuchaj my do siebie pasujemy ja za tobą szaleje ty za mną (widać to nie zaprzeczaj) fb masz nr też jak cos dzwon ! mam jeszcze troche floty na wydanie <3

sygna.png

Opublikowano

 

na siłke możemy iść razem to schudniesz  xD ja za tobą też szaleje  <3 kiedy nowe foty mi dasz ? czekam ;( może na pandorze załatwię ci SM'y   :v   :v   :lenny:

Słuchaj my do siebie pasujemy ja za tobą szaleje ty za mną (widać to nie zaprzeczaj) fb masz nr też jak cos dzwon ! mam jeszcze troche floty na wydanie  <3

 

 

nie gram na pandorze nawet lol

Nie mam twojego numeru, nie kolekcjonuję złodziei. 

Hajs z komunii chcesz wydawac czy z tamavisa? xD

 

Na chwile obecną ide do roboty, także bawcie sie robaczki.

 

@Kubek

zgłoszenia czytaj jeśli możesz.

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

na siłke możemy iść razem to schudniesz  xD ja za tobą też szaleje  <3 kiedy nowe foty mi dasz ? czekam ;( może na pandorze załatwię ci SM'y   :v   :v   :lenny:

Słuchaj my do siebie pasujemy ja za tobą szaleje ty za mną (widać to nie zaprzeczaj) fb masz nr też jak cos dzwon ! mam jeszcze troche floty na wydanie  <3

 

 

nie gram na pandorze nawet lol

Nie mam twojego numeru, nie kolekcjonuję złodziei. 

Hajs z komunii chcesz wydawac czy z tamavisa? xD

 

Na chwile obecną ide do roboty, także bawcie sie robaczki.

 

@Kubek

zgłoszenia czytaj jeśli możesz.

 

Jak ty nie pracujesz... jaki kłamca xDDDDDD jprdl xDDDDDDD ja sie jaram jak na komunij z roweru ze cie ujebaliśmy.

 

Wiem że masz <3 pisz pisz wysłucham xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (może wyskoczymy an ryby, siłke no ostatecznie paszteciku McDonald's)

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...