Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę moderatorem/administratorem forum.


Suszara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Co za dużo to nie zdrowo koleżanko, czy się nadajesz czy nie, nie mi to stwierdzać ale odrzut od twojej osoby jako moderatorki/ administratorki jest duży ponieważ

 

 

 

Rolę moderatora posiadałam na kilkunastu serwerach, na niektórych jestem do teraz z rangą Administratora Forum

kilkunastu? Ilu 15? Dziewczyno nie masz szans zająć się tyloma forami w sposób aktywny. Ale no cóż powodzenia. 

15 nie, ale blisko.

Posiadałam - czas przeszły.

Obecnie siedze na 4 forach ;) z posadą MF/AF

Nie narzekają.

Evil Smile aka. Sushi.

 

Jak ja widzę co ty odpierdalasz to aż mnie krew zalewa. Najpierw na kogoś najeżdżasz jak ten ktoś ci czegoś nie da albo coś zabierze, potem do niego wracasz, znowu coś odpierdalasz i tak w kółko.

Skaczesz z kwiatka na kwiatek jak konik polny, a co gorsze to nie potrafisz zachować niektórych rzeczy dla siebie samej. 

 

Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

A przepraszam, kim ty jesteś?

To jest oferta dotycząca mojej pracy, więc jeśli nie współpracowałeś ze mną to te nie polecam możesz sobie głęboko wsadzić.

 

A co, jeśli powiem że współpracowałem?

sygna.tan.png

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja tam nie polecam, jakaś niepoczytalna się wydaje.

Chociaż muszę przyznać.. Wypierać to się dobrze potrafi.

 

#NIE_POLECAM #GDYŻ_MOGĘ

Opublikowano

 

 

Co za dużo to nie zdrowo koleżanko, czy się nadajesz czy nie, nie mi to stwierdzać ale odrzut od twojej osoby jako moderatorki/ administratorki jest duży ponieważ

 

Rolę moderatora posiadałam na kilkunastu serwerach, na niektórych jestem do teraz z rangą Administratora Forum

kilkunastu? Ilu 15? Dziewczyno nie masz szans zająć się tyloma forami w sposób aktywny. Ale no cóż powodzenia.
15 nie, ale blisko.

Posiadałam - czas przeszły.

Obecnie siedze na 4 forach ;) z posadą MF/AF

Nie narzekają.

Evil Smile aka. Sushi.

 

Jak ja widzę co ty odpierdalasz to aż mnie krew zalewa. Najpierw na kogoś najeżdżasz jak ten ktoś ci czegoś nie da albo coś zabierze, potem do niego wracasz, znowu coś odpierdalasz i tak w kółko.

Skaczesz z kwiatka na kwiatek jak konik polny, a co gorsze to nie potrafisz zachować niektórych rzeczy dla siebie samej.

 

Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

A przepraszam, kim ty jesteś?

To jest oferta dotycząca mojej pracy, więc jeśli nie współpracowałeś ze mną to te nie polecam możesz sobie głęboko wsadzić.

A co, jeśli powiem że współpracowałem?

Przytaczając fragment twojego posta:Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

 

To się zdecyduj czy nie możesz ocenić mojej pracy czy jednak możesz, bo współpracowałeś.

 

Taka niby zła jestem, niedobra, arogancka i 'niepoczytalna', a mimo wszystko ludzie po przeczytaniu tych wypocin na mój temat proponują mi współpracę. Naprawdę myślicie, że jak mi napisze jeden z drugim, że jestem taka i taka to ludzie zrezygnują ze mnie?

 

50% nie poleceń piszą jakieś randomy, z którymi nigdy nie współpracowałam.

Ja przynajmniej nie wchodzę ludziom w odbyt żeby się przypodobać, więc odpuść.

Pozostałe posty zgłaszam, papa.

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

 

 

Co za dużo to nie zdrowo koleżanko, czy się nadajesz czy nie, nie mi to stwierdzać ale odrzut od twojej osoby jako moderatorki/ administratorki jest duży ponieważ

 

Rolę moderatora posiadałam na kilkunastu serwerach, na niektórych jestem do teraz z rangą Administratora Forum

kilkunastu? Ilu 15? Dziewczyno nie masz szans zająć się tyloma forami w sposób aktywny. Ale no cóż powodzenia.
15 nie, ale blisko.

Posiadałam - czas przeszły.

Obecnie siedze na 4 forach ;) z posadą MF/AF

Nie narzekają.

Evil Smile aka. Sushi.

 

Jak ja widzę co ty odpierdalasz to aż mnie krew zalewa. Najpierw na kogoś najeżdżasz jak ten ktoś ci czegoś nie da albo coś zabierze, potem do niego wracasz, znowu coś odpierdalasz i tak w kółko.

Skaczesz z kwiatka na kwiatek jak konik polny, a co gorsze to nie potrafisz zachować niektórych rzeczy dla siebie samej.

 

Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

A przepraszam, kim ty jesteś?

To jest oferta dotycząca mojej pracy, więc jeśli nie współpracowałeś ze mną to te nie polecam możesz sobie głęboko wsadzić.

A co, jeśli powiem że współpracowałem?

Przytaczając fragment twojego posta:Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

 

To się zdecyduj czy nie możesz ocenić mojej pracy czy jednak możesz, bo współpracowałeś.

 

Taka niby zła jestem, niedobra, arogancka i 'niepoczytalna', a mimo wszystko ludzie po przeczytaniu tych wypocin na mój temat proponują mi współpracę. Naprawdę myślicie, że jak mi napisze jeden z drugim, że jestem taka i taka to ludzie zrezygnują ze mnie?

 

50% nie poleceń piszą jakieś randomy, z którymi nigdy nie współpracowałam.

Ja przynajmniej nie wchodzę ludziom w odbyt żeby się przypodobać, więc odpuść.

Pozostałe posty zgłaszam, papa.

 

Twojej pracy ocenić nie mogę gdyż zostałaś usunięta szybciej niż startujący Concorde.

 

Również nie mam zamiaru więcej się rozpisywać. Na tym forum jest od groma pewniejszych osób.

sygna.tan.png

Opublikowano

 

 

 

 

Co za dużo to nie zdrowo koleżanko, czy się nadajesz czy nie, nie mi to stwierdzać ale odrzut od twojej osoby jako moderatorki/ administratorki jest duży ponieważ

 

Rolę moderatora posiadałam na kilkunastu serwerach, na niektórych jestem do teraz z rangą Administratora Forum

kilkunastu? Ilu 15? Dziewczyno nie masz szans zająć się tyloma forami w sposób aktywny. Ale no cóż powodzenia.
15 nie, ale blisko.

Posiadałam - czas przeszły.

Obecnie siedze na 4 forach ;) z posadą MF/AF

Nie narzekają.

Evil Smile aka. Sushi.

 

Jak ja widzę co ty odpierdalasz to aż mnie krew zalewa. Najpierw na kogoś najeżdżasz jak ten ktoś ci czegoś nie da albo coś zabierze, potem do niego wracasz, znowu coś odpierdalasz i tak w kółko.

Skaczesz z kwiatka na kwiatek jak konik polny, a co gorsze to nie potrafisz zachować niektórych rzeczy dla siebie samej.

 

Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

A przepraszam, kim ty jesteś?

To jest oferta dotycząca mojej pracy, więc jeśli nie współpracowałeś ze mną to te nie polecam możesz sobie głęboko wsadzić.

A co, jeśli powiem że współpracowałem?

Przytaczając fragment twojego posta:Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

 

To się zdecyduj czy nie możesz ocenić mojej pracy czy jednak możesz, bo współpracowałeś.

 

Taka niby zła jestem, niedobra, arogancka i 'niepoczytalna', a mimo wszystko ludzie po przeczytaniu tych wypocin na mój temat proponują mi współpracę. Naprawdę myślicie, że jak mi napisze jeden z drugim, że jestem taka i taka to ludzie zrezygnują ze mnie?

 

50% nie poleceń piszą jakieś randomy, z którymi nigdy nie współpracowałam.

Ja przynajmniej nie wchodzę ludziom w odbyt żeby się przypodobać, więc odpuść.

Pozostałe posty zgłaszam, papa.

 

Twojej pracy ocenić nie mogę gdyż zostałaś usunięta szybciej niż startujący Concorde.

 

Również nie mam zamiaru więcej się rozpisywać. Na tym forum jest od groma pewniejszych osób.

 

niby gdzie zostałam usunięta?

Skoro nie możesz ocenić to wypierdalaj z tematu.

Nie proszę się o posadę na twoim serwerze.

Jak już wspomniałam - mam roboty do groma, najwidoczniej ufają mi :)

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

gdybyś amebo wiedział to argin dał mi potem ub B)

długo ci zajęło szukanie tego?

Teraz ja zarzucę paroma ss.

 

https://scr.hu/kXWe0w

https://scr.hu/gnWeW3

https://scr.hu/y4nXql

 

ten temat mówi sam za siebie.

http://www.mpcforum.pl/topic/1399234-reygras-tw%C3%B3j-moderator-doradca-pomys%C5%82odawca/#entry11885789

 

Jak już wspominałam - jesteś zakłamaną gadziną, pasożytem, który żeruje na innych.

Jesteś chamski, dwulicowy i jesteś hipokrytą.

Zarzucasz mi coś, co sam robisz.

Ssów jest wiele, po prostu nie chce mi się tego szukać.

 

Myślisz, że nikt nie chce nawiązać ze mną współpracy? Zdziwisz się. Zamykam temat, bo mam wystarczająco roboty do końca miesiąca.

Post zgłoszony i jak masz jakieś żale to zapraszam na vardena.

 

PROSZE O ZAMKNIĘCIE TEGO .... TEMATU :aaa:

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

gdybyś amebo wiedział to argin dał mi potem ub B)

długo ci zajęło szukanie tego?

Teraz ja zarzucę paroma ss.

 

https://scr.hu/kXWe0w

https://scr.hu/gnWeW3

https://scr.hu/y4nXql

 

ten temat mówi sam za siebie.

http://www.mpcforum.pl/topic/1399234-reygras-tw%C3%B3j-moderator-doradca-pomys%C5%82odawca/#entry11885789

 

Jak już wspominałam - jesteś zakłamaną gadziną, pasożytem, który żeruje na innych.

Jesteś chamski, dwulicowy i jesteś hipokrytą.

Zarzucasz mi coś, co sam robisz.

Ssów jest wiele, po prostu nie chce mi się tego szukać.

 

Myślisz, że nikt nie chce nawiązać ze mną współpracy? Zdziwisz się. Zamykam temat, bo mam wystarczająco roboty do końca miesiąca.

Post zgłoszony i jak masz jakieś żale to zapraszam na vardena.

 

PROSZE O ZAMKNIĘCIE TEGO .... TEMATU :aaa:

 

Tyle, że te ss-y i tematy, które dałaś nic nie znaczą. xD Absolutnie o niczym, k***a nie świadczą, poza tym to twój temat, a nie mój, napisz to w moim temacie, raku. xD

 

Kolejna sprawa: Mógł dać Ci UB ten pajac, ale sam fakt, że technik forum, który się nie w*******a w jego życie dał Ci bana, bo przeginałaś, no to jest dobre. Nie wiem za co Ci ludzie Ci płacą. Chyba za wygląd, bo na pewno nie za mózg i skilla. Dalej czekam, aż założysz konto na moim forum testowym i sprawdzimy się kto jest lepszy. Tak się wywyższasz, że umiesz więcej? Pokaż to. :v

Opublikowano

 

 

Jestem osobą cierpliwą, otwartą i komunikatywną.

Jestem osobą kulturalną, moje wypowiedzi są sensowne i na poziomie.

 

 

Staram się być osobą bezkonfliktową, aczkolwiek zdarzają się i takie sytuacje.

Czytając posty jakie zamieściłaś w tym temacie mogę stwierdzić, że to jak się opisałaś jest jednym wielkim kłamstwem. Z łatwością dajesz się prowokować, a kultura wypowiedzi pozostawia dużo do życzenia. 

Jestem bardzo ciekawa kto chce tak wulgarną i wyszczekaną osobę w teamie, może pochwalisz się na jakich forach byłaś/jesteś administratorką/moderatorką? 

To chyba nie wielka tajemnica? 

229401491222156497913.gif

Opublikowano

 

Jestem osobą cierpliwą, otwartą i komunikatywną.

Jestem osobą kulturalną, moje wypowiedzi są sensowne i na poziomie.

 

 

Staram się być osobą bezkonfliktową, aczkolwiek zdarzają się i takie sytuacje.

Czytając posty jakie zamieściłaś w tym temacie mogę stwierdzić, że to jak się opisałaś jest jednym wielkim kłamstwem. Z łatwością dajesz się prowokować, a kultura wypowiedzi pozostawia dużo do życzenia. 

Jestem bardzo ciekawa kto chce tak wulgarną i wyszczekaną osobę w teamie, może pochwalisz się na jakich forach byłaś/jesteś administratorką/moderatorką? 

To chyba nie wielka tajemnica? 

 

widzisz - to się nazywa odróżnianie życia prywatnego od "pracy"

Między innymi - tanavis, evenor, caroline, alteria, eventhia, disoctus, azentis.

jak mi sie przypomną pozostałe to dopiszę.

najwidoczniej chcą.

 

ale jeżeli ktoś od początku miesza mi w życiu próbując mnie ośmieszyć to już do tej osoby straciłam jakąkolwiek cierpliwość i nie mam zamiaru ukrywać, że jestem wobec tej osoby neutralna.

 

@Reygras - masz pole do popisu, wysyłaj screeny jaka to nie jestem B)

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

 

Jestem osobą cierpliwą, otwartą i komunikatywną.

Jestem osobą kulturalną, moje wypowiedzi są sensowne i na poziomie.

 

 

Staram się być osobą bezkonfliktową, aczkolwiek zdarzają się i takie sytuacje.

Czytając posty jakie zamieściłaś w tym temacie mogę stwierdzić, że to jak się opisałaś jest jednym wielkim kłamstwem. Z łatwością dajesz się prowokować, a kultura wypowiedzi pozostawia dużo do życzenia. 

Jestem bardzo ciekawa kto chce tak wulgarną i wyszczekaną osobę w teamie, może pochwalisz się na jakich forach byłaś/jesteś administratorką/moderatorką? 

To chyba nie wielka tajemnica? 

 

widzisz - to się nazywa odróżnianie życia prywatnego od "pracy"

Między innymi - tanavis, evenor, caroline, alteria, eventhia, disoctus, azentis.

jak mi sie przypomną pozostałe to dopiszę.

najwidoczniej chcą.

 

ale jeżeli ktoś od początku miesza mi w życiu próbując mnie ośmieszyć to już do tej osoby straciłam jakąkolwiek cierpliwość i nie mam zamiaru ukrywać, że jestem wobec tej osoby neutralna.

 

@Reygras - masz pole do popisu, wysyłaj screeny jaka to nie jestem B)

 

 

Nazwałem Cię grubaskiem na jednym forum i ot powód to wielkich walk, spin itd. :v

Nie mam żadnych oprócz logów z GG, ale tam jest tylko dowód na to, że się obraziłaś za grubaska. :v

Opublikowano

f329e67c8e2ee2e45fb4fa99cd0859cd.png

 

 

 

c298c593d77568495975265f631d1486.png

 

 

 

 

 

 

329218ec3906e4d8197dd8201d7104ef.png

 

f584bd0b3be5593d6d5ebd434dafd261.png

 

 

 

Nie polecam kradnie regulaminy i opisy z innych for.

 

Wypierdalaj raku i złodzieju bez kreatywności  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  xD  xD  :D  :lenny:

 

 

[dzieki za podesłanie ss panowie !]

sygna.png

Opublikowano

To fajnie się bawisz!

 

post-1418771-0-58385300-1478635441_thumb.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

post-1418771-0-04756100-1478635489_thumb.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

PS2. I poszłaaa w piździeec!

Opublikowano

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

 

TO DLACZEGO CIE WYJEBALI Z disoctusa.pl ? też są ślepi ?  :v  :lenny:  ^^  ^^  B)  xD  :D

sygna.png

Opublikowano

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

Opublikowano

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

 

to nie była kradzież.

treść tematu była inna amebo.

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

 

 

 

To fajnie się bawisz!

 

attachicon.gifxd1.png

 

Kradnie czyjeś tematy, wstawia na forum -> jej pracodawcy mówią jej, że ukradła temat, a to po chwili wyłącza SB by nikt nie widział.

 

attachicon.gifxd2.png

 

PS. Temat z diso***** chyba już zniknął :c --- ktoś tu chyba straci posadę.

widze, ze wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

temat nie był skopiowany, tylko nazwa i obrazek, który zresztą nie był jej.

także daruj sobie.

 

Za nazwę tematu nie traci się posady moja NIEdroga.

A przykazanie mówi.... nie kradnij kurva.

 

to nie była kradzież.

treść tematu była inna amebo.

 

 

On na amebe nie wygląda w przeciwieństwie do ciebie raku gruby #kradziej_sushi  #g****o #jesteś zniszczona pachołku  xD  xD  B)  B)  %5E%5E.png  :((  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  o.O  :s  :pls:  T_T  T_T  :lenny:  :lenny:  %5E%5E.png  B)  xD  :D  :(  :D  xD

 

Jak jesteś tak tępa to spróbuj kupić sobie IQ

 

 

[R.I.P] SUSHI

sygna.png

Opublikowano

 

 

 

 

Co za dużo to nie zdrowo koleżanko, czy się nadajesz czy nie, nie mi to stwierdzać ale odrzut od twojej osoby jako moderatorki/ administratorki jest duży ponieważ

 

Rolę moderatora posiadałam na kilkunastu serwerach, na niektórych jestem do teraz z rangą Administratora Forum

kilkunastu? Ilu 15? Dziewczyno nie masz szans zająć się tyloma forami w sposób aktywny. Ale no cóż powodzenia.
15 nie, ale blisko.

Posiadałam - czas przeszły.

Obecnie siedze na 4 forach ;) z posadą MF/AF

Nie narzekają.

Evil Smile aka. Sushi.

 

Jak ja widzę co ty odpierdalasz to aż mnie krew zalewa. Najpierw na kogoś najeżdżasz jak ten ktoś ci czegoś nie da albo coś zabierze, potem do niego wracasz, znowu coś odpierdalasz i tak w kółko.

Skaczesz z kwiatka na kwiatek jak konik polny, a co gorsze to nie potrafisz zachować niektórych rzeczy dla siebie samej.

 

Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

A przepraszam, kim ty jesteś?

To jest oferta dotycząca mojej pracy, więc jeśli nie współpracowałeś ze mną to te nie polecam możesz sobie głęboko wsadzić.

A co, jeśli powiem że współpracowałem?

Przytaczając fragment twojego posta:Twojej pracy ocenić nie mogę, ale jako osobę nie polecam.

 

To się zdecyduj czy nie możesz ocenić mojej pracy czy jednak możesz, bo współpracowałeś.

 

Taka niby zła jestem, niedobra, arogancka i 'niepoczytalna', a mimo wszystko ludzie po przeczytaniu tych wypocin na mój temat proponują mi współpracę. Naprawdę myślicie, że jak mi napisze jeden z drugim, że jestem taka i taka to ludzie zrezygnują ze mnie?

 

50% nie poleceń piszą jakieś randomy, z którymi nigdy nie współpracowałam.

Ja przynajmniej nie wchodzę ludziom w odbyt żeby się przypodobać, więc odpuść.

Pozostałe posty zgłaszam, papa.

 

Twojej pracy ocenić nie mogę gdyż zostałaś usunięta szybciej niż startujący Concorde.

 

Również nie mam zamiaru więcej się rozpisywać. Na tym forum jest od groma pewniejszych osób.

 

8.11.2016 - PRZEWIDZIAŁ #WróżbitaMaciej

sygna.tan.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...