Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BANNER] TeamSpeak 3 Edycja bez użycia Photoshopa - 8 kolorów!


MaciekJRPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7.png

Hejka wam,
 dzisiaj stworzyłem bannerek dla Osób które nie potrafią robić nic w Photoshopie   :D
Do edytowania baneru nie jest wymagany Photoshop jedynie Notatnik a chyba każdy go posiada, prawda?

Więc edytowanie jest banalnie proste! Nawet dla Świeżaka   :D

Na wstępie mówię że kod nie jest MÓJ! Znalazłem go kiedyś w internecie i nawet nie wiem kto jest autorem. Kod jest dopasowany do Bannera i tyle   ;)

Dostępne są osiem wariantów kolorów.

TUTAJ ZNAJDZIESZ KOLORY
http://sify.pl/download/mpc3/

 

Jeżeli chcesz plik PSD napisz do mnie na PW  ;)



1. CO ZROBIĆ ABY BANNER DZIAŁAŁ?

Wystarczy wrzucić go przez FTP na swój serwer do folderu ze stronami WWW, po prostu posiadasz swoją stronę WWW? Możesz stworzyć np. folder "banner" i całą zawartość wrzucić właśnie tam   :D

(PS: Próbuje wytłumaczyć dla ludzi zielonych więc znawcy od razu siedzieć cicho :_: Okey? I tak ma być, chce po prostu być pomocny ;D )

 

2. CO TRZEBA EDYTOWAĆ?

 

Żeby bannerek działał wystarczy edytować Połączenie z twoim TS
(Linijki 79-88)
2.png

 

I edytować ustawienia pod własne potrzeby   ;)
(Linijki 152-175)

8.png

 

 

A no i pamiętaj o daniu permissions 777   ;)
 

Nie zabraniam edytować bo powtarzam to nie jest mój kod, tylko po prostu grafika, a grafika to i tak pies lizał   :D

To chyba wszystko z mojej strony, a teraz linkacze   ;)

Mam nadzieję że niektórym osobom pomogłem   ;)

 

Link do podglądu paczki:

http://sify.pl/download/mpc3/

 

Link do DOWNLOADU:

http://sify.pl/download/mpc3.zip

 

Link do DEMA:

(Jeżeli nie działa to przepraszam, bo sam używam banneru na własnym TS i mogą być problemy)

http://sify.pl/download/mpc3/banner.php

 

VirusTotal:

https://www.virustotal.com/pl/url/4bbd17cb37ba40332c090b8f0fadaf89bf528b527bd29c2b567c6dc8be807caa/analysis/1476395317/

 

Jeżeli będziecie chcieli więcej możecie pisać, kłaniam się nisko aż po same kule.

MaciekJRPL | SIFY.PL 2014-2016

Opublikowano

wrzucasz ciągle coś z internetu a co jeśli autor nie zezwala na dalsze rozpowszechnianie?

Opublikowano

wrzucasz ciągle coś z internetu a co jeśli autor nie zezwala na dalsze rozpowszechnianie?

jesli masz dowody to od razu pokazuj to a nie spamujesz ze z neta jest ;/ (pewnie zaraz odpiszemy ze niechce ci sie szukac albo cos w tym rodzaju.)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

 

wrzucasz ciągle coś z internetu a co jeśli autor nie zezwala na dalsze rozpowszechnianie?

jesli masz dowody to od razu pokazuj to a nie spamujesz ze z neta jest ;/ (pewnie zaraz odpiszemy ze niechce ci sie szukac albo cos w tym rodzaju.)

 

 

 

Na wstępie mówię że kod nie jest MÓJ! Znalazłem go kiedyś w internecie i nawet nie wiem kto jest autorem.

 

pijany czy niespełna rozumu?

 

 

 

wrzucasz ciągle coś z internetu a co jeśli autor nie zezwala na dalsze rozpowszechnianie?

Z tego co widziałem  autor tematu nie pisał nic o zakazie kopiowania na inne fora .

a mi chodzi o oryginalnego autora

autor tematu [na mpc] nawet nie wie kim on jest, a jakby się okazało, że nie ma prawa na dalsze rozpowszechnianie to miałby problem jeśli ktoś podałby to do oryginalnego autora

Opublikowano

Przecież godzina nie działa. Dałem all permisje na 777, a godzina nadal pokazuje 17:00

 

Edit: Banner nie godny uwagi, liczy nawet boty jako online ;d + błąd z godziną.

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

@muchomor321
Drogi użytkowniku MPC Forum, 
Godzinę pokazuje Ci złą ponieważ na serwerze masz ustawioną inną są dwie opcje 
- Ustaw poprawną w serwerze

- Dodaj do kodu @KaaCeeQ <- Jego pomysł w poprzednim poście, więc wielkie Dzięki

date_default_timezone_set('Europe/Warsaw');

Druga sprawa pokazuje także boty. Wystarczy że zamiast 

%clientsonline%

Zamienisz na :

%realclients%

Staram się pomóc każdemu jak mogę, ale sam czasem nie jestem w stanie, a jeżeli coś nie działa wystarczy spytać o pomoc ;)

Mam nadzieję że pomogłem :D

Opublikowano

@happi

Oj happi happi, 

A jeżeli jestem pijany to co? Każdy ma prawo, niestety osiemnastkę mam już dawno za sobą (ale za chwilę będzie chwalisz czy się żalisz). Rozumiem to jest forum i każdy ma prawo do wypowiedzi, ale od razu  "niespełna rozumu".

No sorry kolego ale tak to my się nie bawimy, nie pasuję mogę usunąć temat i tyle, ale próbuję być pomocny nie to co inni.

A jeżeli znajdzie się twórca tego kodu, proszę o kontakt na PW na pewno się dogadamy ;)

@1361622928-U485574.png*Majkon
Proszę bardzo :D
http://i.imgur.com/Pxb1GUp.png

Liczę na skromnego "+" z twojej strony ;D
Tylko pamiętaj żeby z config usunąć linijki :D

Opublikowano

@happi

 

Oj happi happi, 

A jeżeli jestem pijany to co? Każdy ma prawo, niestety osiemnastkę mam już dawno za sobą (ale za chwilę będzie chwalisz czy się żalisz). Rozumiem to jest forum i każdy ma prawo do wypowiedzi, ale od razu  "niespełna rozumu".

No sorry kolego ale tak to my się nie bawimy, nie pasuję mogę usunąć temat i tyle, ale próbuję być pomocny nie to co inni.

 

A jeżeli znajdzie się twórca tego kodu, proszę o kontakt na PW na pewno się dogadamy ;)

 

@1361622928-U485574.png*Majkon

Proszę bardzo :D

http://i.imgur.com/Pxb1GUp.png

 

Liczę na skromnego "+" z twojej strony ;D

Tylko pamiętaj żeby z config usunąć linijki :D

Podziękował :D

Opublikowano

Wgrywasz plik baneru [ Oczywicie .png bo skrypt innego nie czyta ;) ].
i w confingu szukaj:
 

    $config['backgroundimage'] = 'banner2.png';

To banner2.png podmieniasz na nazwę swojego obrazku :)

Opublikowano

Wgrywasz plik baneru [ Oczywicie .png bo skrypt innego nie czyta ;) ].

i w confingu szukaj:

 

    $config['backgroundimage'] = 'banner2.png';

To banner2.png podmieniasz na nazwę swojego obrazku :)

Tak właśnie robiłem, dalej wyświetla domyślną grafikę. Może jakieś zabezpieczenie przed zmianą grafiki? Niestety nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...