Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EASY] Alerium 100.000 grzybów na start, NOWA WERSJA (PUPILE)


KubaJBK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie jutro startuje na nowo serwer na wersji hard bo dużo osób prosiło ! 15:00 raczej taka godzina wieczorem będą podane wszelkie informacje .(23:00)

Opublikowano

Spokojnie jutro startuje na nowo serwer na wersji hard bo dużo osób prosiło ! 15:00 raczej taka godzina wieczorem będą podane wszelkie informacje .(23:00)

kappa jak zjebać server w kilka chwil >.<  też odpadam ;c

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Że niby jaki serwer? o.O I co, grzyby trzeba kupować? Jaka gwarancja jest, że postoi dłużej niż 24 h? Bo wywalić kasę w błoto to jest to samo co wydać hajs na serwer i jutro go nie zobaczyć już....

Opublikowano

Że niby jaki serwer? o.O I co, grzyby trzeba kupować? Jaka gwarancja jest, że postoi dłużej niż 24 h? Bo wywalić kasę w błoto to jest to samo co wydać hajs na serwer i jutro go nie zobaczyć już....

Gwarancja ? na takim serwerze? hhahah, daj spokój :c

Hejo

Opublikowano

kup sb golda lub premium na blutu.pl i nie bd usuwac lub małego vpsika i bd 0 lagów

Opublikowano

serwer hard sfgame jaka to logika gdybym chcial grac na hardzie poszedl bym na miedzynarodowy i mial pewnosc ze postoi jeszcze pare lat...

odpadam

57902b28774feb9a0301c579530ab27f.jpg

Opublikowano

serwer zamknal bo dostal ostrzezenie od playa-games

ta jasne a aragium masz po 100 graczy online na każdym i jakoś niczego nie zamyka ;)

Hejo

Opublikowano

serwer zamknal bo dostal ostrzezenie od playa-games

Może jakieś dowody? ^^
Opublikowano

Czy mi się wydaje czy lujek stworzyłeś multikonto aby rozreklamować swój serwer a gotowcu? Nawet ta sama treść, no nieźle.

zanim coś napiszesz to pomyśl ... nie wolno oskarżać bezpodstawnie... aleriumsf nie mój

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...