Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EagleWorld Season 8 Episode 2 | Exp 20X - Master Exp 5X - Drop 50% | 9 October


EagleWorld

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy sie troszke nie pospieszylem z tymi zaprosinami... Slabszy buff ee jestem w stanie zrozumiec, ale... jego praktycznie calkowity brak ? EE 1.8k ene buff daje mojemu EDL cale 200 dmg wiecej.. zart? Druga sprawa Energia wgl nie skaluje sie z dmg. Kompletnie nie dziala % ze skilla i tym o to sposobem BK 350 lvl 1k str 500 ene bije na tarkanei wozki ze staba po 1.3 k na full bufie i z crit buffem od edla :D Co na to EDL 340 lvl 600 str 1.3k ene na full bufie ? Cale 1.3 k dmg :D Mijamy sie tu calkowicie z realnym, normalnym dmg przy takich statystykach w tej grze. Mam nadzieje, ze to jakis bug sie wam wkradl, bo jezeli to jest wasz custom balans to ja podziekuje za gre, bo to smiech na sali. Rozumiem balans ale nie calkowita zmiane formul postaci. Tym sie nie da grac po prostu.

Opublikowano

Aktualnie gram dalej , staty serwera są spoko, z tym balansem postaci moglibyscie go trochę poprawić bo mam na EE 1.6k energy ale nie za duzo on daje tak jak powinien.

 

Co do poprawy nie widziałem jeszcze inwazji goldów , WW i większość eventów , proponuje to poprawic bo gracze jednak są wymagający.

 

a tak ogólnie to zapraszam bo fajne są ustawienia.

Opublikowano

Trochę poprawić to mało powiedziane. A i jeszcze wracając do tego,że przy wyższym lvl nie będzie tego tak czuć na pvm..otóż zupełnie na odwrót,bo na wyższym lvl expi się na wyższych mapach i mocniejszych mobach jak choćby grubasy,a jak ktokolwiek ma tam ustać skoro buff ee nic nie daje, a dmg jest komiczny? Proszę o jakiś komentarz od administracji.

Opublikowano

Witam, elf buff zostal podkręcony skill damage powinnien się skalować tak jak wygląda to w character info DL ene build został poprawiony.

 

Pozdrawia Team EagleWorld

 

 

 

@Edit
Invazje są na razie wyłączone.

 

Opublikowano

Dlaczego pentagramy nie dropia? Juz sprawdzalem kilka rodzaji mobow, z ktorych normalnie powinny wypadac a tu nic i to troszke czasu uganialem sie za tymi mobami wiec napewno nie ma mowy o zbyt krotkim szukaniu. Czy sa wylaczone czy poprostu znowu jakis bug? Prosze o wiadomosc z administracji

Opublikowano

Chyba cos sie zbugowalo z xshopem mam 95 goblin pointsow a nie moge kupic demona wartego 50. Wyswietla sie informacja ze mam za malo punktow.

 

Nie nie, wszystko jest okej. Nie daliśmy patcha do clienta, ale Demon itd. są po 100, a nie 50 pointsów.

Jak tylko będziesz miał 100GP to będziesz mógł kupić Demona :)

 

 

 

Dlaczego pentagramy nie dropia? Juz sprawdzalem kilka rodzaji mobow, z ktorych normalnie powinny wypadac a tu nic i to troszke czasu uganialem sie za tymi mobami wiec napewno nie ma mowy o zbyt krotkim szukaniu. Czy sa wylaczone czy poprostu znowu jakis bug? Prosze o wiadomosc z administracji

 

 

 

Dropią, ale w Acheronie :)

 

Apropo - Panowie mamy otwarty support system na stronie. Można zrobić ticketa i czas odpowiedzi jest dużo krótszy niż tu na forum. Nie trzeba wtedy prosić o wiadomość od administracji, bo macie pewność że ticket do administracji po prostu dojdzie.  B)

Opublikowano

Fajnie bylo ale sie skonczylo.. Wlasnie sprawdzilem sobie pvp na paru swoich postaciach i... to jest po prostu jakis zart ;/ Przedobrzyliscie z tymi swoimi customowymi ustawieniami. Gralem na wiekszosci wiekszych servow, ale takiego nieporozumienia jeszcze nie widzialem. Zeby zbic sd full vit rfem 2.2 k vit z capa 2nd +ignore musialem bic swojego kruchego edl jakas minute :D Obrazenia wahaly sie miedzy 43, a kosmicznymi 200 :P BK z combo bije po 400, a dl 2nd cape po 400 z chaotica... Przy tych ustawieniach, ktore tu wprowadziliscie wystarczy jeden ee z sd recovery i jakakolwiek postac nie do ubicia :P Po pol h testow zaprosilem reszte topki do sprawdzenia pvp i jedyne co nam towarzyszylo to niedowierzanie z obecnego stanu rzeczy. Jedyna mozliwoscia na uratowanie tego servera bylby powrot do ustawien domyslnych,ale watpie zeby po waszych 100h testow cos takiego nastapilo :P Sry ale tego za wiele i dzieki za gre ;)

Opublikowano

Fajnie bylo ale sie skonczylo.. Wlasnie sprawdzilem sobie pvp na paru swoich postaciach i... to jest po prostu jakis zart ;/ Przedobrzyliscie z tymi swoimi customowymi ustawieniami. Gralem na wiekszosci wiekszych servow, ale takiego nieporozumienia jeszcze nie widzialem. Zeby zbic sd full vit rfem 2.2 k vit z capa 2nd +ignore musialem bic swojego kruchego edl jakas minute :D Obrazenia wahaly sie miedzy 43, a kosmicznymi 200 :P BK z combo bije po 400, a dl 2nd cape po 400 z chaotica... Przy tych ustawieniach, ktore tu wprowadziliscie wystarczy jeden ee z sd recovery i jakakolwiek postac nie do ubicia :P Po pol h testow zaprosilem reszte topki do sprawdzenia pvp i jedyne co nam towarzyszylo to niedowierzanie z obecnego stanu rzeczy. Jedyna mozliwoscia na uratowanie tego servera bylby powrot do ustawien domyslnych,ale watpie zeby po waszych 100h testow cos takiego nastapilo :P Sry ale tego za wiele i dzieki za gre ;)

 

Skończyło się? Niekoniecznie.

Tak jak pisaliśmy - jeśli coś się dzieje wystarczy napisać ticketa. Prowadzimy serwer we dwóch. Jeden z nas przy ładowaniu Game Servera załadował niewłaściwy plik z ratem dla RF'a, przez co RF miał rate 4% zamiast nominalnych określonych przez nas dla tej postaci od 40% do 60%. Jest więc to ponad 10-cio krotne osłabienie postaci, którego doświadczyłeś. Tuż po tym jak zrobiła się chwilowa burza na serwerze usterka została naprawiona i sprawdzona przez naszych graczy :).

 

Przykro nam, że zamiast skontaktować się z nami, ponieważ pokreślamy niejednokrotnie, że staramy się reagować tak szybko, jak tylko się da w celu niwelowania wszelkich usterek, które są obserwowane przez naszych graczy postanowiłeś opuścić serwer. No ale my do gry nikogo nie zmuszamy :)

 

Opuszczenie gry to Twoja decyzja i jak najbardziej ją szanujemy. Mamy nadzieję, że w końcu znajdziesz serwer taki, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że do tego czasu chociaż fajnie bawiłeś się grając u nas.

 

Powodzenia!  ;)

Opublikowano

Nie chodzi tylko o rfa. Jak pisalem wyzej i bk i dl rowniez pozostawiaja wiele do zyczenia. Owszem przyjemnie sie gralo, wy rowniez staracie sie o to zeby wszystko dzialalo jak nalezy, jednak pvp ktore stworzyliscie jest zdecydowanie przekombinowane i zbyt customowe. Jestem przekonany, ze to nie przejdzie  na ustawieniach ktore aktualnie funkcjonuja i predzej czy pozniej bedziecie musieli wrocic do ustawien domyslnych z naprawde kosmetycznymi poprawkami co niektorych postaci. Zbyt duzo zmian, ktora laczac sie w jedna calosc daja nam nie prawdziwe MU do jakiego kazdy przywykl tylko jakas jego karykature. Tak czy inaczej rowniez zycze powodzenia w waszym pierwszym projekcie jakim jest ten server :)

Opublikowano

No faktycznie bk z impem bije mojego ee za 400 z comba... slabo to wyglada

 

Z dnia na dzień wszystko może się zmieniać, między innymi dlatego Castle Siege jest jeszcze wyłączony. Czekamy na to aż gracze przetestują w pełni nasz PVP system i będą na odpowiednim levelu do tego, aby walczyć na CS :).

 

Jeśli możesz to sprawdź teraz rate i daj nam znać jak jest teraz! :)

 

Robimy na bieżąco testy na test serverze, testujemy każdy set osobno, każdą opcję również i dążymy do tego, aby naprawić to co GMO zepsuło wraz ze zniknięciem sezonu 3. Wtedy, kiedy nie było drzewka, RF'a, wszystko działało zupełnie inaczej, a tym bardziej na prywatnych serwerach :).

Chcemy doprowadzić do tego, aby nie było sytuacji kiedy każdy char bije drugi "tak samo", musi być plus i minus w danej klasie postaci, aby wszystkie bonusy "się zgadzały". Jest to sporo wyliczeń i testowania, ale robimy to po to, aby maksymalnie zoptymalizować rozgrywkę PVP, na której w późniejszych etapach istnienia serwera będzie opierała się rozgrywka. Dlatego też wszelkie sugestie z Waszej strony są mile widziane i apelujemy o to, aby wysyłać support tickety dotyczące zbalansowania postaci, bo potem dużo prościej jest uporządkować wszystkie Wasze sugestie w całość :).

Oczywiście moglibyśmy po prostu przywołać standardowe ustawienia PVP, ale uważamy że byłoby to po prostu stworzenie kolejnego identycznego serwera jak wszystkie pozostałe, gdzie całe PVP opierałoby się na RFach.

Opublikowano

Nie pomyśleliście żeby jakoś ograniczyć opcje 200pvp przez która własnie rf jest OP zamiast tych całych zmian w formulach? Nie dajecie w ten sposób możliwości grania buildami które gracze szlifowali od lat grając w MU.

 

Na globie panuje opinia że rf jest op z kilku powodów:

-zbugowany attack rate

-2x 200pvp przez co każdy hit niezależnie od DD czy defa zada minimum 400dmg, a jak każdy wie chain drive to skill z największą ilością uderzeń w grze.

-forte. sb i ref postaci przygotowanych pod support robi z RF nieśmiertelna postać

 

Większym problemem jest bk i build pod stun. Bo o ile RF bez supportu da się pokonać każda inna postacią (oprócz mg) to z takim bk nic nie zrobisz.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...