Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ArtemidaMu [PL] [LongTerm] [S9EP2] [500xp 30%] 07-10-2016


ArtemidaMu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Artemida, server time na stronie napewno dobrze wam pokazuje ?

Serwer time to czas  serwera , hostingu :) 

 

 

 

 

35 online czy zle pokazuje?

 

Tak  , o to sie nie martwie spokojnie , idzie do gory :)  Na starcie s6 tez sie rozkrecalo a juz na drugi dzien bylo ponad 120 :) 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Pytanie do administracji. Wczoraj około 22 pojawiła się dziwna postać o nicku Kamilos czy jakoś tak.... z liczba 25 RR... Ktoś wbił się na pliki serwerowe czy to Wy coś mieszaliscie?

Opublikowano

Pytanie do administracji. Wczoraj około 22 pojawiła się dziwna postać o nicku Kamilos czy jakoś tak.... z liczba 25 RR... Ktoś wbił się na pliki serwerowe czy to Wy coś mieszaliscie?

Postac gma przez chwile byla widoczna w rankingu , nie ma powodow do obaw :) 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Tez polecam mimo problemow na poczatku online caly czas rosnie.

Start sie przeciagna o 20 min wielkie mi problemy :PPP hehe ;) Zdarza sie najlepszym :) 

 

 

Zapraszam na serwer ;) 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Ta Stabilność :)

DmN CMS: Failed to connect to sql server instance. Please check your configuration details.

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Czy tylko mnie sie wydaje, ze SU jest tutaj bardzo slaba ? 1000ene Red Wing Staff+11 a ja bije w LT7 z bufem od elfa z lorki po 500+

Summonerka rozkreca sie z kazdym resem , najlepiej tez od razu szukac berserkera :D 

2748614472756671449386.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...