Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bezwzględny zakaz aborcji - dyskusja.


Arialll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

Według mnie kobiety powinny mieć prawo decydować o tym co ma robić ze swoim ciałem. 

 

Bardzo interesujące. Kobieta posiada dwie rożne informacje  genetyczne?

 

Jak chcesz tak rozmawiać to w sumie tak. Jak sądzisz, jak się ma instynkt macierzyństwa przy instynkcie przetrwania w obliczu śmierci? Chyba dosyć słabo, co nie? ;)

 

Znam matki które oddałyby życie za swoje dziecko, ale są też takie które nie mają nic wspólnego z "matkami". 

 

No tak, bo ważniejsze jest dostarczyć gówniaka zagrażającemu twojemu życiu na świat niż przeżyć. Faktycznie, ma sens...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Powiem tak.. Gdybym miał się urodzić niepełnosprawny to wolałbym żeby mnie wyskrobali. A takie dzieciaki małe nie czują bólu nawet bo nie mają na tyle wykształconego układu nerwowego :)

 

Dr. Dre

Opublikowano

Jeśli coś jest dobre, to po cholerę to zmieniać? 
Powinno zostać tak, jak jest. 
http://viralka.pl/kilka-strasznych-wad-wrodzonych-plodu-ktore-bedziesz-musiala-urodzic-w-polsce-pod-kara-wiezienia/ 

Byłabym w stanie zgodzić się na całkowity zakaz, gdyby:
- każdy gwałciciel był kastrowany (trochę jak zwierzątko, ale inaczej tych świń nie można nazwać);
- każda osoba (podpisana imiennie) do śmierci płaci matkom, które są ofiarą gwałtu, lub ich dziecko jest chore; 
- a jeśli matki - mowa wciąż o ofiarach - nie chcą dziecka (są różne przyczyny, w co nie musimy się zagłębiać, bo to logiczne), te same, imiennie podpisane osoby staną na głowie, by owe dzieci dostały odpowiednią opiekę;
- jeśli ciąża będzie zagrażała życiu matki, która w efekcie jej umrze, te same osoby (które były ZA zakazem aborcji) do śmierci będą płaciły odszkodowanie rodzinie zmarłej
- miłym akcentem byłoby też zaadoptowanie przez te osoby (które były za zakazem) dzieci, powstałych w wyniku gwałtu, chorych itd.

A osoby, które twierdzą, że czarny protest popierają wyłącznie kobiety, które "nie pamiętają komu wchodziły do łóżka" niech się rozbiegną i walną głową w ścianę.
Pozdrawiam! 

tMjZlYU.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...