Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Age Of Gantia - Handel na odległość


DonMamutos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fFDc.png


48656316823765425336.png


 


Witam. Chciałbym Wam przedstawić system handlu między postaciami na odległość.


Informacje dotyczące systemu są podane w okienku przejścia do handlu.


99105191908082243552.png


Okienko handlu między postaciami otwieramy w okienku szeptu. Przycisk "Handluj"


02950437958991045173.png


Zmieniony wygląd okienka handlu.


26947123110554401208.png


 


Pozdrawiamy Administracja Age Of Gantia ©


1EPZ6G.gif

Opublikowano

Projekt Gantii robi ktoś inny teraz tak?

 

#Pomysł nie taki zły, ale zbędny.

Opublikowano

Świetne ;)

Czekam na projekt już od jakiegoś czasu!

 

Już nie długo.

 

Projekt Gantii robi ktoś inny teraz tak?

 

#Pomysł nie taki zły, ale zbędny.

 

Tak.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

czytając nazwe tematu już myślałem, że kolejne przekręty i Sz.P. S.abal pójdzie w ruch

fajny system

 

@up

 

Z założenia to miał być chyba med.

zresztą widać po poziomie postaci GMa

Opublikowano

Oo już myślałem że to nie wystartuje.. xD

System całkiem spoko choć moim zdaniem tak średnio przydatny xD

Opublikowano

Bez żadnej akceptacji drugiego gracza? Nie załatwicie trolli co będą irytować innych graczy jedną formułką na dole. 

 

Od wieków w metinie jest opcja zablokowania handlu.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Ten projekt jest chyba robiony dłużej niż Antaris, liczę na jakąś nową jakość :D

Opublikowano

Ten projekt jest chyba robiony dłużej niż Antaris, liczę na jakąś nową jakość :D

Lepiej żeby nie było takiej nowej jakości jak na antarisie. W sumie antarisa nikt z bugami nie przebije

Opublikowano

 

Ten projekt jest chyba robiony dłużej niż Antaris, liczę na jakąś nową jakość :D

Lepiej żeby nie było takiej nowej jakości jak na antarisie. W sumie antarisa nikt z bugami nie przebije

 

 

Co to Antaris?

1EPZ6G.gif

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...