Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dwie małe zmiany


MPCpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Parę dni temu dałem propozycje aby usunąć "Top 10 reputacji użytkowników" i " Użytkownicy najdłużej online". Dużo osób było na nie, doszedłem do wniosku, że też jestem na nie.. xD 

 

Do rzeczy. Żeby nie były to dwie tabelki na których nie ma zmian to proponuję dodać do niech zakładki 

Top 10 reputacji użytkowników 

Ogólnie|Ostatni miesiąc|Ostatni tydzień|Ostatnie 24h

 

Użytkownicy najdłużej online

Ogólnie|Ostatni miesiąc|Ostatni tydzień 

 

A po co to komu ? 

A po to żeby ludzie mieli większą motywacje( chyba po to te tabelki są xD ) i żeby sie na nich coś działo ;)

Opublikowano

Ok jeśli sama topka nie bd brała pod uwagę Modów i ludzi z rangą moderacyjną. Czyli sami użytkownicy bo inaczej to nie ma najmniejszego sensu.

 

Ale pewnie wejdzie do tematu łaj i napisze " Nie ma takiej możliwości. " wiec co my mamy do gadania...

oDYVDfv.gif
Opublikowano

W sumie ciekawa opcja, w żaden sposób nie będzie przeszkadzać, chociaż nie rozumiem, jak można siedzieć na forum cały dzień tylko po to, aby trafić do topki.

Tak. 

Opublikowano

Czy ja wiem czy to aż tak bardzo potrzebne, czas siedzenia na forum o niczym nie świadczy, a reputacje zdobywa się łatwo.

 

No ale jeśli ma to kogoś motywować go czemu by nie.

Opublikowano

Nie ma takiej możliwości. (z powodu braku technika forum).

 

Ogólnie ciekawe rozwiązanie jestem na tak.

@nicel @techse 

i jeszcze mamy ciebie, ty jesteś najlepszym technikiem, Ducky!

 

 

nie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Teraz jak forum jest martwe, nie byłoby to jakoś szczególnie przydatne. 

To może dzięki temu nie było by martwe :P 

Taak

Czerwone jest piękne! Kocham <3

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...