Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PL]Artmieda Mu[]Season 9 Ep 2[]500xp 30%[]Stabilny[] ---Zapowiedz---


ArtemidaMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

H9fyW3l.png

 

Witam! Chcielibysmy  zaprosic Ciebie na nowa odslone serwera ArtemidaMu. Po dziesiaciu miesiacach pracy na plikach season 6

postanowilismy ze czas "odswiezyc" serwer i przejsc na cos nowszego , tak i o to juz niebawem ruszymy na plikach Season 9.

 

Rowniez chcieli bysmy zachecic graczy do wszelakiej dyskusji , propozycji oraz pomocy przy testach na serwie :) 


Ustawienia Podstawowe 
- Season 9 Ep 2 

- 500xp 

- Reset stast

- brak grand reset - 
 
 
                                         Przedzial resowy -  wymagany lvl-  ilosc punktow za rr / Przedzial  punktow do zdobycia                                 
 
0-20 - 370 lvl - 350 / 350 -  7 000 
21-40 - 380 lvl - 400 / 8 400 - 16 000 
41-60 - 390 lvl - 450 / 18 450 - 27 000
61-80 - 400 lvl - 500 / 30 500 -  40 000
81-100 - 400 lvl - 550 / 44 500 - 55 000 
101-125 - 400 lvl - 600 / 60 600 - 75 00
126 - 150 -400 lvl - 650 / 81 900 - 97 500
150 - XXX - 400lvl - 700 / 105 000 - XX XXXX

 

 

 

Spoty - Tak 

Premiowane eventy typu BC,DS..etc

 

 

Serwer jest w trakcie konfiguracji , z kazdym dniem przyblizamy sie do stanu wyjsciowego.

Adres strony jest pewnie dla wielu osob znany  z poprzedniej edycji .
http://artemidamu.eu


Prosze nie zrazac sie publikacja  jest pisana na kolanie , oficialna bedzie inaczej wygladac :)

 

 

XyoUBiK.gif

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Gdy zaczynałem grać na Waszym serwerze z expem 1000 byłem zapewniany że nie jest to kolejny krótkoterminowy serwer. Spędziłem tam trochę czasu, chciałem jeszcze dużo tam spędzić, po dwóch tygodniach serwer padł. 
Jaka jest pewność że 'to' nie padnie po 2 tygodniach ?
Pozdrawiam, Czux.

BloodEgo_eune_81_1_logo.png

Opublikowano

Gdy zaczynałem grać na Waszym serwerze z expem 1000 byłem zapewniany że nie jest to kolejny krótkoterminowy serwer. Spędziłem tam trochę czasu, chciałem jeszcze dużo tam spędzić, po dwóch tygodniach serwer padł. 

Jaka jest pewność że 'to' nie padnie po 2 tygodniach ?

Pozdrawiam, Czux.

Serwer nie padł po 2 tygodniach :)

Na sezonie 6 stał bardzo długo i po 10 miesiącach przyszedł czas na zmiany.

Wprowadzają sezon 9 i nową stronę.

Administracja podchodzi do projektu poważnie i nie musisz się martwić o stabilność serwera.

Opublikowano

Gdy zaczynałem grać na Waszym serwerze z expem 1000 byłem zapewniany że nie jest to kolejny krótkoterminowy serwer. Spędziłem tam trochę czasu, chciałem jeszcze dużo tam spędzić, po dwóch tygodniach serwer padł. 

Jaka jest pewność że 'to' nie padnie po 2 tygodniach ?

Pozdrawiam, Czux.

Czux powiem tak jak moj poprzednik , serwer nie padl po dwoch tygodniach lecz Ty sie tylko na tyle zalapales a to jest roznica. Wszedles po prostu dwa tygodnie przed zmiana :) 

 

Co do stabilnosci serwera nie musisz mniec zadnych zmartwien ;) Tak jak Season 6 tak i ten jest planowany na rok :) 

 

Zapraszam do testow juz niedlugo otwarty klient 

 

@@ Bakus9520

 

Planujemy wystartowac 30 wrzesnia , pewnie info podam pod koniec terazniejszego weekendu. 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Oby ludzie nie znalezli tych bugow co sa na CBT bo po 2ch tygodniach bedzie res acc.. i oby udalo wam sie skonfigurowac ten serwer jak trzeba. zycze z calego serca.

Po to sa te testy aby je wyeliminowac , zachecamy do aktywnego kontaktu z administracja w celu ich odnalezienia. 

 

Almighty

a ten dziwny res kont ? to przeciez juz byla inna edycji wiec troche mijamy sie z prawda

 

Tak ten res to bylo nasza jedyna skucha przez ten czas , przez otwarta frutke w stronie pewny jegomosc zrobil res acc ...

 

Tym razem nie ma szans na takie sytuacje :) 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Witam,
Mam pytanie odnośnie samego serwera, jest już może wiadomo jak będzie wyglądał donate i jak bardzo będzie ingerował w rozgrywkę?

Z góry dzięki za odp, pozdrawiam Neo

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie odnośnie samego serwera, jest już może wiadomo jak będzie wyglądał donate i jak bardzo będzie ingerował w rozgrywkę?

Z góry dzięki za odp, pozdrawiam Neo

Ogolnie my jako administracja i wy jako gracze w wiekszosci jestesmy przeciwko donate. 

 

Ale tez wiadomo ze serwer "na wodzie" nie smiga. W sytuacji gdy by bylo donate moge dac sobie uciac jajka ze nie bedzie dawalo wiecej mozliwsci niz posiada gracz normalny . 

 

Na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie dac jednoznacznej odpowiedzi 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Jeżeli nie będzie webshopu, tylko np. sam VIP System i może jakiś skromny xshop, to jak najbardziej serwer ma szansę odnieść sukces. Tak z ciekawości, pliki to IGCN?

Opublikowano

NIgdy nie bd normalnego serwera żeby pograć .

 

Przecież to jest niemożliwe . Dlaczego exp 500 ? ^^ 1400 pkt za RR ... co to jest serwer na miesiąc ? . Jakie GR ... GR to wogóle porażka .

 

Nie można dać Exp 100 , 500 za RR / 600 DL MG SUM .

Opublikowano

NIgdy nie bd normalnego serwera żeby pograć .

 

Przecież to jest niemożliwe . Dlaczego exp 500 ? ^^ 1400 pkt za RR ... co to jest serwer na miesiąc ? . Jakie GR ... GR to wogóle porażka .

 

Nie można dać Exp 100 , 500 za RR / 600 DL MG SUM .

Jeszcze są testy to nie wiadomo co z tego będzie, pewnie coś się zmieni.

Czekamy więc na finalną publikację ze szczegółami ArtemidaMu :)

Opublikowano

 

NIgdy nie bd normalnego serwera żeby pograć .

 

Przecież to jest niemożliwe . Dlaczego exp 500 ? ^^ 1400 pkt za RR ... co to jest serwer na miesiąc ? . Jakie GR ... GR to wogóle porażka .

 

Nie można dać Exp 100 , 500 za RR / 600 DL MG SUM .

Jeszcze są testy to nie wiadomo co z tego będzie, pewnie coś się zmieni.

Czekamy więc na finalną publikację ze szczegółami ArtemidaMu :)

 

Tak jak Paradas trafnie zauwazyl w swoim ostatnim zdaniu :) 

 

Nawiazujac troszke do tematu , w przypadku braku grand resu a na takowy sie zapowiada postaram sie wydluzyc system wbijania max statow postaci.

 

Mianowicie mam juz pomysl na fajny system resow oraz ML ;) 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

Wiadomo już coś na temat startu?

Bardzo prawdopodobne ze ten piatek ;) Oczywiscie szczegolowe info juz niebawem. 

 

"""

 

Co powiecie na temat takiego systemu rozwoju postaci.

 

 

 

Przedzial resowy - wymagany lvl- ilosc punktow za rr / Przedzial punktow do zdobycia

 

0-20 - 370 lvl - 350 / 350 - 7 000

21-40 - 380 lvl - 400 / 8 400 - 16 000

41-60 - 390 lvl - 450 / 18 450 - 27 000

61-80 - 400 lvl - 500 / 30 500 - 40 000

81-100 - 400 lvl - 550 / 44 500 - 55 000

101-125 - 400 lvl - 600 / 60 600 - 75 00

126 - 150 -400 lvl - 650 / 81 900 - 97 500

150 - XXX - 400lvl - 700 / 105 000 - XX XXXX

2748614472756671449386.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...