Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Makijaż do szkoły?


RaVersoN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro chłop nie ma weny do prowadzenia innej serii na YT, to niech prowadzi sezon filmików z makijażem. ;) 

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

Opublikowano

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

No i c**j ci do tego co jest modne, a co nie. Jak niektórzy faceci będą sobie chodzić w szpilkach to ty przecież za tym trendem podążać nie musisz. Użyj k***a mózgu i rzuć swoją "dumę" w kąt. Świat nie jest twoim miejscem, to nie twoje warunki idą w grę.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

Nie będziesz nikomu mówił co ma robić i jak o siebie dbać w jego świecie, kolego. ;)

Opublikowano

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

ale ty masz ból dupy o to o k***a XDDD

 

Chłopak się maluje, robi o tym filmiki i wrzuca do internetu i to wszystko, nikt ci nie każe go oglądać czy się samemu malować.

Dlaczego obchodzi cie coś co nawet w najmniejszym stopniu cie nie dotyczy? 

VNp6c2U.png

Opublikowano

Że z ciekawości was zapytam, jeżeli spotkałbym takiego typa na ulicy, który ma kilo tapety na mordzie, chodzi w rurkach i ogółem ma tak pedalskie zachowanie, gadkę, po prostu jak ten typ z filmu, to mam go potraktować jako człowieka dobrze myślącego i zdrowego psychicznie? Ten typ w ogóle czuje się jak kobieta, nawracając się do mojego postu na stronie pierwszej bodajże. 

 

Przegryw ma racje, gatunek prawdziwego samcy prawie wyginął, niedługo do znajomych zamiast chodzić na browara, to będziemy się przed tym malować i gadać o różnych pedalskich rzeczach.

a jakbym miał go potraktować? jak psa? to, że jego wygląd mi się nie podoba nie znaczy, że mam go jakoś piętnować, bo tak

można sobie dyskutować czy to męskie czy wypada, ale poniżanie średnio mi pasuje 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

Nie będziesz nikomu mówił co ma robić i jak o siebie dbać w jego świecie, kolego. ;)

 

To nie jest jego prywatny świat koleszko tylko nasz wspólny dlatego należy się dostosować do ogółu i nie siać zgorszenia w społeczeństwie. Czasy prywatnego folwarku i wolnej amerykanki już dawno minęły.

 

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

No i c**j ci do tego co jest modne, a co nie. Jak niektórzy faceci będą sobie chodzić w szpilkach to ty przecież za tym trendem podążać nie musisz. Użyj k***a mózgu i rzuć swoją "dumę" w kąt. Świat nie jest twoim miejscem, to nie twoje warunki idą w grę.

 

Jak normalnego człowieka warunki nie idą w grę to kogo w takim razie? Wykolejeńców i dziwadeł może? Daj spokój z takimi głupotami...

Cyrk.png

Opublikowano

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

Nie, ten świat tak nie działa. Mniejszość ma dostosować się do większości. Mówisz, że może nasrać sobie na twarz i mi nic do tego? Chyba ochujałeś. To ja będe musiał na to patrzeć, to ja będę musiał to czuć i to na mnie będzie oddziaływać jego debilizm. Już Ci napisałem, świat to nie prywatny folwark gdzie każdemu wszystko wolno i może mieć wszystkich w dupie. Normalny człowiek ma to do siebie, że przyjmuje jakieś jasne zasady i normy współżycia społecznego i wie co mu wolno a czego nie, co mu wypada a co nie. Osoby, które mają z tym problem nie nadają się do życia społecznego bo są dziwakami co dokładnie pokazuje ów filmik i reakcje społeczeństwa na tego typu zachowanie. A reakcje te są bardzo prawidłowe i pokazują, że jednak społeczeństwo nie jest obojętne na zdebilenie innych osobników i piętnuje takie zachowania.

Cyrk.png

Opublikowano

@up synek spokojniej bo ci żyłka w dupie pęknie z tego świętego oburzenia.

 

Error 504 Ray ID: 2d3728ee114d2b1b • 2016-08-16 19:06:48 UTC

 

Gateway time-out

 

Opublikowano

e kur.wy kija z dupy wijmijcie, za ziomka tego typa to bym nie mógł, ale lata mi czy sie typ maluje czy nie, poprostu nie oglądam a tam typy nademną to jakieś kryptopedały są że się tak srają o jakiegoś typa co się maluje xDD

 

 

w gratisie dodaje prawpodobny rysopis ariall

-zainteresowany polityką

-gruby/mega chudy

-pryszczaty

-nie ma ani jedniej koleżanki

-ma wysoką range w gierkach bo tylko to umie robić

-jest tak zamknięty że uważa że każdy odchył od normy jest nienormalny

-zabierali mu kanapki w szkole

-ma dużo do powiedzenia ale się nie odzywa w realu bo i tak to każdego c**j obchodzi ale główie to nikt 

z nim nie gada bo mają na niego wyjebe a on się boi odezwać

 

j**** prawicowców to zawsze są zjeby xD ładnie wam tam jakiś stary dziad korwin namieszał 

23d5997a573e9.jpg

Opublikowano

No właśnie panowie wyżej są przykładem rozwodnionego społeczeństwa, którego nic nie obchodzi, na wszystko są obojętni i wszystko tolerują.

Cyrk.png

Opublikowano

No właśnie panowie wyżej są przykładem rozwodnionego społeczeństwa, którego nic nie obchodzi, na wszystko są obojętni i wszystko tolerują.

a czego mam nie tolerować typa którego nie znam? 

gość nagrywa sobie filmiki na jutube jak się malować, filmik jest dla wszystkich, jak chcesz się malować to wchodzisz i oglądasz jak nie to nie.

w życiu nie widziałem pomalowanego gościa na real, więc nie mam się o co pruć, nawet nie wiem o co ty masz bol dupy xD

23d5997a573e9.jpg

Opublikowano

 

 

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

Nie będziesz nikomu mówił co ma robić i jak o siebie dbać w jego świecie, kolego. ;)

 

To nie jest jego prywatny świat koleszko tylko nasz wspólny dlatego należy się dostosować do ogółu i nie siać zgorszenia w społeczeństwie. Czasy prywatnego folwarku i wolnej amerykanki już dawno minęły.

 

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

No i c**j ci do tego co jest modne, a co nie. Jak niektórzy faceci będą sobie chodzić w szpilkach to ty przecież za tym trendem podążać nie musisz. Użyj k***a mózgu i rzuć swoją "dumę" w kąt. Świat nie jest twoim miejscem, to nie twoje warunki idą w grę.

 

Jak normalnego człowieka warunki nie idą w grę to kogo w takim razie? Wykolejeńców i dziwadeł może? Daj spokój z takimi głupotami...

 

Jeśli dla ciebie normalny człowiek to osoba, która jest zupełnie nietolerancyjna i w ogóle w kwestii tolerancji ma gorsze niż "zwierzęce" podejście to szczerze mówiąc ci współczuje.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

No właśnie panowie wyżej są przykładem rozwodnionego społeczeństwa, którego nic nie obchodzi, na wszystko są obojętni i wszystko tolerują.

Ciekawe co mu zrobisz, zabijesz go, pobijesz? Zgłosi na policję i płacz będzie. Co do społeczeństwa, to nie obchodzi mnie czy ktoś się maluje, bo go nie zabije. 

 

Mam dużo realniejsze problemy i sprawy niż interesowanie się nim. 

Opublikowano

czy tylko mi się wydaje że rycerz "normalności" to jeden z tych honorowych wojaków napada z partyzanta z grupach najmniej 3 osobowych co słabsze jednostki (bo nie daj boziu ten "lamus" mu wpierdoli") oraz niszczy przystanki ku chwale ojczyzny?

 

Error 504 Ray ID: 2d3728ee114d2b1b • 2016-08-16 19:06:48 UTC

 

Gateway time-out

 

Opublikowano

 

 

 

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

Nie będziesz nikomu mówił co ma robić i jak o siebie dbać w jego świecie, kolego. ;)

 

To nie jest jego prywatny świat koleszko tylko nasz wspólny dlatego należy się dostosować do ogółu i nie siać zgorszenia w społeczeństwie. Czasy prywatnego folwarku i wolnej amerykanki już dawno minęły.

 

 

Niektórzy powyżej mają duży problem ze sobą.

 

Niech każdy robi to co chce, ubiera się jak chce, nakłada sobie na twarz i we wszystkie inne miejsca ciała to co mu się podoba. Dopóki nie robi to nikomu krzywdy, to nie widzę problemu. Może sobie koleś nawet nasrać na tę twarz. Problemy macie. Czekam na ból dupy jakichś samców alfa, którzy tu zaraz wjadą i podniosą argument w stylu "GDZIE SĄ PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI, SAME PIZDY, RURKOWCY". Puknijcie się w cymbał.

 

P.S. Ja osobiście takiego pełnego "mejkapu" bym nie robił, bo i po co, ale sam często nakładam tylko puder matujący, żeby mi się nos nie świecił, bo taką cerę mam. 

 

Jak mi się będzie chciało, to wypunktuję potem wszystkie te idiotyczne wypowiedzi powyżej.

 

Ale jeżeli tak wszystko będziemy ignorować, wszystko będzie latało nam "koło ch*ja" to niedługo dla facetów chodzenie w szpilkach będzie modne. Problem idzie w tym kierunku, że niektórzy w zbyt wysokim stopniu próbują upodobnić się do płci przeciwnej, zaczynając od nakładania makijażu (którym jebie aż po pas),  po durne kobiece gadki, przewracanie oczami, czy chociażby skromność, jaką ten typ wykazuje w tym filmie. 

 

Co dziwne, że 99% popierających tego typa, są właśnie kobiety..

 

No i c**j ci do tego co jest modne, a co nie. Jak niektórzy faceci będą sobie chodzić w szpilkach to ty przecież za tym trendem podążać nie musisz. Użyj k***a mózgu i rzuć swoją "dumę" w kąt. Świat nie jest twoim miejscem, to nie twoje warunki idą w grę.

 

Jak normalnego człowieka warunki nie idą w grę to kogo w takim razie? Wykolejeńców i dziwadeł może? Daj spokój z takimi głupotami...

 

Jeśli dla ciebie normalny człowiek to osoba, która jest zupełnie nietolerancyjna i w ogóle w kwestii tolerancji ma gorsze niż "zwierzęce" podejście to szczerze mówiąc ci współczuje.

 

A skąd wiesz, że osoby tutaj "protestujące" przeciwko takiemu zachowaniu są zupełnie nietolerancyjne i jak to nazwałeś, mają gorsze niż zwierzęce podejście?

 

Gejów, lesbijki toleruję, raz był też taki temat tutaj, gdzie był naprawdę niezły shitstorm o rurkach dla facetów, to też broniłem ludzi którzy byli do tego przychylni/sami nosili, ogólnie jestem w miarę tolerancyjny, ale to to już jakiś żart jest, rozumiem jakby nie wiem, łaził tak w domu, bo tam to może robić ze sobą największe gówno, ale nie w miejsca publiczne i w dodatku publikował to na YT, bez przesady.

Opublikowano

 

No właśnie panowie wyżej są przykładem rozwodnionego społeczeństwa, którego nic nie obchodzi, na wszystko są obojętni i wszystko tolerują.

Ciekawe co mu zrobisz, zabijesz go, pobijesz? Zgłosi na policję i płacz będzie. Co do społeczeństwa, to nie obchodzi mnie czy ktoś się maluje, bo go nie zabije. 

 

Mam dużo realniejsze problemy i sprawy niż interesowanie się nim. 

 

A czy ja gdziekolwiek w moich wypowiedziach wspomniałem o biciu lub przemocy do takich osób? Nie dopisuj sobie tego co chciałbyś zobaczyć. Stwierdzam, że takie osoby mają zaburzenia psychiczne i, że nie należy takiego zachowania tolerować lub co gorsza tłumaczyć i pochwalać. Nietolerancja dziwadeł nie jest równoznaczna z agresją. Nietolerancja można wyrażać na różne sposoby. Np. krytyka, odmawianie współpracy/rozmowy/znajomości.

Cyrk.png

Opublikowano

e kur.wy kija z dupy wijmijcie, za ziomka tego typa to bym nie mógł, ale lata mi czy sie typ maluje czy nie, poprostu nie oglądam a tam typy nademną to jakieś kryptopedały są że się tak srają o jakiegoś typa co się maluje xDD

 

 

w gratisie dodaje prawpodobny rysopis ariall

-zainteresowany polityką

-gruby/mega chudy

-pryszczaty

-nie ma ani jedniej koleżanki

-ma wysoką range w gierkach bo tylko to umie robić

-jest tak zamknięty że uważa że każdy odchył od normy jest nienormalny

-zabierali mu kanapki w szkole

-ma dużo do powiedzenia ale się nie odzywa w realu bo i tak to każdego c**j obchodzi ale główie to nikt 

z nim nie gada bo mają na niego wyjebe a on się boi odezwać

 

j**** prawicowców to zawsze są zjeby xD ładnie wam tam jakiś stary dziad korwin namieszał 

Po pierwsze nie umiesz pisać poprawnie zdań i to już dyskwalifikuje Cie do rozmowy ze mną i zabierania głosu w tym temacie a po drugie to marny z Ciebie wróżbita bo trafiłeś tylko jeden punkt mojego ,,opisu''

Jesteś przedstawicielem płytkiej grupy ludzi, którzy mają ,,wyjebane'' na otaczający ich świat, wszystko tolerują, na wszystko się zgadzają a jedyna odpowiedź na pytanie ,,Co sądzisz o dzisiejszym świecie?'' była by - mnie to nie obchodzi. Tacy ludzie jak Ty są jedną z najgorszych grup w społeczeństwie. A dlaczego to nie będę Ci tłumaczył bo to nie jest na Twój lewoskrętny mózg.

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

No właśnie panowie wyżej są przykładem rozwodnionego społeczeństwa, którego nic nie obchodzi, na wszystko są obojętni i wszystko tolerują.

Ciekawe co mu zrobisz, zabijesz go, pobijesz? Zgłosi na policję i płacz będzie. Co do społeczeństwa, to nie obchodzi mnie czy ktoś się maluje, bo go nie zabije. 

 

Mam dużo realniejsze problemy i sprawy niż interesowanie się nim.

 

A czy ja gdziekolwiek w moich wypowiedziach wspomniałem o biciu lub przemocy do takich osób? Nie dopisuj sobie tego co chciałbyś zobaczyć. Stwierdzam, że takie osoby mają zaburzenia psychiczne i, że nie należy takiego zachowania tolerować lub co gorsza tłumaczyć i pochwalać. Nietolerancja dziwadeł nie jest równoznaczna z agresją. Nietolerancja można wyrażać na różne sposoby. Np. krytyka, odmawianie współpracy/rozmowy/znajomości.

 

Ok, w takim razie opisz osobę według ciebie normalną, którą kopnął by zaszczyt "współpracy/rozmowy/znajomości" z tobą.

 

Error 504 Ray ID: 2d3728ee114d2b1b • 2016-08-16 19:06:48 UTC

 

Gateway time-out

 

Opublikowano

bul dupy, że gościu się maluje no dobre xdd 

makijażu faceci używali już w baroku i świadczyło to o bogactwie, byle plebs nie miał dostępu do tego

kto wam każe oglądać gościa, jak jesteś zaintersowany to oglądaj a jak nie to nie proste

większość hejtujących typka to pewnie typowi patroci, dresy z łysą banią, najlepiej jeszcze z tatuażem Polski walczącej którzy by na strzała padli XDDD

Opublikowano

 

e kur.wy kija z dupy wijmijcie, za ziomka tego typa to bym nie mógł, ale lata mi czy sie typ maluje czy nie, poprostu nie oglądam a tam typy nademną to jakieś kryptopedały są że się tak srają o jakiegoś typa co się maluje xDD

 

 

w gratisie dodaje prawpodobny rysopis ariall

-zainteresowany polityką

-gruby/mega chudy

-pryszczaty

-nie ma ani jedniej koleżanki

-ma wysoką range w gierkach bo tylko to umie robić

-jest tak zamknięty że uważa że każdy odchył od normy jest nienormalny

-zabierali mu kanapki w szkole

-ma dużo do powiedzenia ale się nie odzywa w realu bo i tak to każdego c**j obchodzi ale główie to nikt 

z nim nie gada bo mają na niego wyjebe a on się boi odezwać

 

j**** prawicowców to zawsze są zjeby xD ładnie wam tam jakiś stary dziad korwin namieszał 

Po pierwsze nie umiesz pisać poprawnie zdań i to już dyskwalifikuje Cie do rozmowy ze mną i zabierania głosu w tym temacie a po drugie to marny z Ciebie wróżbita bo trafiłeś tylko jeden punkt mojego ,,opisu''

Jesteś przedstawicielem płytkiej grupy ludzi, którzy mają ,,wyjebane'' na otaczający ich świat, wszystko tolerują, na wszystko się zgadzają a jedyna odpowiedź na pytanie ,,Co sądzisz o dzisiejszym świecie?'' była by - mnie to nie obchodzi. Tacy ludzie jak Ty są jedną z najgorszych grup w społeczeństwie. A dlaczego to nie będę Ci tłumaczył bo to nie jest na Twój lewoskrętny mózg.

 

 

wyjebane to ma większość na ciebie stąd ten kompleks u ciebie bierze i nie zamykaj mnie w jakieś grupie. To że ty jesteś zwierzakiem to nie znaczy że inni też dają się klasyfikować w obojętnie jakich grupach czy lepszych czy gorszych. Mam wyjebane i jest mi z tym dobrze, bo myśle o swoich blisich i o sobie dzięki temu nie musze jak ty przypierdolcu martwić o to że ktoś się maluje, chodzi inaczej ubrany, ma tatuaże na twarzy.

 

zabrońmy wszystkiego co jest inne !!! nie spełniajcie marzeń !!!! siedzcie w domu czytajcie newsy na stronkach politycznych !!!! bójcie się zrobić coś innego !!!  

 

pierrdolone pizdy z syndromem sztokholmskim 

23d5997a573e9.jpg

Opublikowano

@Arialll

 

Błędnie rozumiesz świat. Nikt się nie musi do niczego dostosowywać, bo każdy jest wyjątkowym bytem. W ogóle pojęcie "normalności" i "ogółu" jest idiotyczne.

Koleś jest sobą. A bycie sobą nigdy nie jest w normie.

 

P.S. Za 10 lat to co on robi stanie się normalnością. Szczekajcie dalej, ale karawana jedzie dalej. Pies szczeka, kot miauczy, matka matkuje, a Polaczki Polaczkują. 

5465845486.png

Opublikowano

@Arialll

 

Błędnie rozumiesz świat. Nikt się nie musi do niczego dostosowywać, bo każdy jest wyjątkowym bytem. W ogóle pojęcie "normalności" i "ogółu" jest idiotyczne.

Koleś jest sobą. A bycie sobą nigdy nie jest w normie.

 

P.S. Za 10 lat to co on robi stanie się normalnością. Szczekajcie dalej, ale karawana jedzie dalej. Pies szczeka, kot miauczy, matka matkuje, a Polaczki Polaczkują. 

Oczywiście, że nie musi ale postępując w ten sposób naraża się na słuszny hejt i krytykę bo bo ile ciekawy indywidualizm i inne spojrzenie na świat jest w cenie o tyle w tym przypadku jest to po prostu niesmaczne i w znacznej większości społeczeństwa budzi negatywne emocje. Póki nie łamie prawa owszem może to robić ale decydując się na takie kroki jak można potem żalić się, że ludzie go hejtują. Decydując się na takie coś powinien mieć świadomość tego iż zostanie to źle przyjęte. Jeżeli takiej świadomości nie miał to gościu nie nadaje się do życia w społeczeństwie bo sam sobie szkodzi. A narzekanie na to, że jest wyśmiewany demonstrując swoje dziwactwa jest debilizmem w czystej postaci.

Cyrk.png

Opublikowano

A pieniazki za wyswietlenia+ zrobienie wielkego ruchu w internecie na jego temat to zasluga hejterow, no coz, teraz on sie smieje, majac pieniadze i traffic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...