Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam opinii] Śląsk Data Center


Dawid_F

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zamierzam kupić najtańszego VPS (pod ts3) na Śląsk Data Center.

 

TS będzie prywatny dla paru osób.

 

Opłaca się kupić za 10zł/msc + promocja +1 miesiąc gratis?

 

I czy są jakieś problemy z tym hostingiem?

Opublikowano

ovh.pl - 15zł => lepsza stabilność niż na sdc 

Tyle, że jak chciałbym mieć taką "normalną" stawkę. 10zł najlepiej mi odpowiada, bo nie pracuję a jak się złożymy z paroma znajomymi to nikt nie zauważy ubytku paru złotych.

Opublikowano

Jeżeli to ma być Ts3 dla własnej ekipy to możesz zainwestować w tego vps: https://www.arubacloud.pl/?pk_campaign=adw-src&gclid=Cj0KEQjwsO6-BRDRy8bsxfiV2bkBEiQAF8EzKOADEz7LC17REGUtNMrz8InZH3bnCMGtW8hYxKFOiU8aAl8W8P8HAQ

Nie wiem jak jest z zabezpieczeniami no ale skoro to ts tylko dla klanu to zachęcam.

 

Jeżeli chodzi o opinie na temat Śląsk Data Center to nie wiem, nie korzystałem.

Opublikowano

Nie kupowalem tam nic ostatnio, 10zl to nie jest duzo, mozesz wziac na probe. Jezeli beda problemy zmienisz, proste.

P.S. Mozesz napisac do supportu, jak jest z zabezpieczeniami, ew. zadzwonic, moze znajdzie sie ktos kompetentny i odpowie Ci na pare pyt.

Pozdrawiam :)

Zazwyczaj jestem dostepny 24/7, zdarzaja sie male przerwy :D 

 

Pomoglem/ spodobala Ci sie Moja wypowiedz ? Daj like B)

Opublikowano

 

ovh.pl - 15zł => lepsza stabilność niż na sdc 

Tyle, że jak chciałbym mieć taką "normalną" stawkę. 10zł najlepiej mi odpowiada, bo nie pracuję a jak się złożymy z paroma znajomymi to nikt nie zauważy ubytku paru złotych.

 

10 zł nikt nie zauważy a 15 już zauważycie? ładna bieda.

 

Co do samego sdc to nie polecam, serwery składają się szybciej niż stare składaki. #gimbynieznajo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...