Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZhyperMu najlepszy serwer Mu Online od 10 lat!


kghyui

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co powiecie o tym serwerze? Bo gram narazie na Angels . I mam pare pytań jak jest z ustawieniami grafiki bo gram na lapku i większość serwerów odpala mi się w oknie lub w rozdzielczości 1280/7XX a chciała bym w 1366/768 albo chociaż fullscreen 1360/768 . Jest tam taka możliwość bo kilka serwerów niby oferuje takie rozdzielczości ale nie moge za cholerę ich ustawić . Następ.nie pytanie czy warto? ilość polaków? serwer easy/medium/hard? bo chętnie bym spróbowała męczy mnie ogromna przewaga filipińczyków na Angels

 

Prosiła bym pierw na odpowiedz co do rozdzielczości :D

 

Jeszcze pytanko działa master skill drzewko? I jak jest z minimalizowaniem gry czy wyłącza się jak chce się zminimalizować alt+tab? (wyskakuje 1904127401207412079407912 okienek z pytaniem czy zamknąć grę)?

Opublikowano

powie mi ktoś jak to do cholery ustawić na full screen na 1366/768 albo chociaż 1280 na ileś tam bo irytuje mnie,że nie widze dołu paska gry i polowe swojego pulpitu -.-

Opublikowano

powie mi ktoś jak to do cholery ustawić na full screen na 1366/768 albo chociaż 1280 na ileś tam bo irytuje mnie,że nie widze dołu paska gry i polowe swojego pulpitu -.-

@djor settings, ustawiasz rozdzielczość na 1280 i odznaczasz window mode.

  • 8 miesięcy temu...
  • Marchwj zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...