Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dark Side S6 E3, START - 9go wrzesnia 2016, Old Style Classic Low Rate


Sejanus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, troszke roboty mialem, plus odwiedziny rodzinki na tydzien wiec dopiero zawitalem na forum. Ale wracamy na tory. Server dziala i ma sie dobrze. Tak jak pisal makumbaxxx mamy nowego klienta. Juz moge potwierdzic ze problemy z polaczeniem sie do serwera u wielu graczy minelo. Plus duzo zmian z Launcherem. Napraw bugow na bierzaco itp itd.

 

Oprocz tego jak zawsze duzo dodawania i balansowania na serwerku (jak sie wyrobie to dopisze liste do changelogs na stronie). Bylo trohe roboty ze wzgledu ze zwiekszylismy liczbe moba na calym serwerze to zmienilo prawie calego dropa i trzeba bylo od nowa balansowac. Na tapecie mamy wprowadzenie do dropu Lucky Ticke 1 i 2 cale sety oraz innych itemow bonusow.

 

Co do nowego startu. Nie wiedzi mi sie za bardzo. Po logach i w grze widac nowych gracz. Troche ich zostaje. Ale zawsze sluchamy graczy, niech sie wypowiedza.

 

Zapraszamy serwer dziala 24h/7 !!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Server ostro laguje ostatnio co jest powodem ?   Adminowskie postacie czy cos innego ?

 

Wprowadzalem zmiany do launchera. Nowy kleint, nowy sposob laczenia sie z serverem.

 

Co z Renami zbieram reiestruje ------ miala byc jakas nagroda narazie cisza niewiem czy zbierac czy nie

 

Reny rejestrujesz i jak juz zabierasza jakas ilosc powyzej 100 dlaje mi znac na ticket i ja wymieniam je na goldy :).

Community - guide - itemy - Rena

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam -----server wystartowal 9 wrzesnia 2016 i dalej chodzi niema przerw chybaze techniczne obecnie niegram bo niemam czasu ale zachecam zeby luknac na niego ---jesli za jakis czas wystartuje na nowa to chetnie zawitam i polecam innym bo jest wart tego.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzieki makumbaxxx.

 

Tak jak makumbaxxx pisze. Serwer dziala non stop. Dodalismy pelno nowych spotow (tak spotow, trzeba podozac z biegiem czasow). Pliczki serwerowe jak i stronki i hosta sa aktualizowane. Bugi w miare czasu naprawiane.

 

Aktualnie podkrecamy drop listy bosow i specjalnych itemow. Drop lista bossow jest ladowana z dodatkowymi opcjami do itemkow exce. Nowy system reset i duzo wiecej. Info na www oraz Fejsie. Mamy kanal na Discor, jesli ktos chce zapraszamy tam. Jest kilku maniakow ktorzy sa aktywni i chetnie pomoga.

 

Zapraszamy serwer dziala 24/7

 

Dawnlo mnie ni e bylo bo caly czas siedze na hoscie i ulepszam serwerek.

Opublikowano

Zamiast poprawić drop listy dla bossów, zdecydowaliśmy zrobić kompletnie nowe dla:


 



Nightmare



Erohim



Maya (Lewa i Prawa)



 



Drop listy już załadowane i działają. Udanej zabawy wszystkim! Więcej zmian w drop listach na dniach!


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

GoodGodd czy planujesz nowy start servera a jesli tak to kiedy ? Masz naprawde wyjatkowy serverntylko ze w obecnym stadium niema sensu grac chyba ze tos chce sprawdzic ustawienia. I wazna sprawa jesli wystartujesz to trzymaj sie zasad ktore wczesniej utaliles to bardzo wazne i pozwala sie czuc pewnie na servie (pisze o sytuacji z poczatku tej edycji ) koles szybko przestal grac a napsul sporo krwi innym .     Pozdrawiam i oczekuje info czy tu czy napriv.

  • 3 miesiące temu...
  • Marchwj zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...