Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Duży spadek, co zrobić z takimi pieniędzmi?


gadus987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup apartament nad morzem. I wynajmuj. Ale taki fajny. Kasy nie stracisz bo budynek, ziemia trzyma cenę a będziesz zarabiał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Po c**j on ma mieszkanie kupować do wynajmu, no pls, przecież zanim mu się to zwróci to on będzie januszem z browarem w łapie.

ps. nie mów rodzinie o tych pieniądzach bo zaraz cię obsiądą jak hieny zdechłego bawoła.

 

Error 504 Ray ID: 2d3728ee114d2b1b • 2016-08-16 19:06:48 UTC

 

Gateway time-out

 

Opublikowano

Szczerze? Kupilbym cos, np mieszkanie na wynajem, ogorka 10kg narkolykow i zwiedzal nim swiat, ogolnie przezyl pare lat czerpiac wszystko co moge z zycia i tyle. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Wpłać kasę na konto. Za parę lat będziesz wiedział co z tym zrobić. Sam będziesz wiedział i nie bedziesz musiał sluchac doradców, którzy chetnie by na Tobie zarobili.

Opublikowano

Znajdz bank ktory oferuje dobry procent, Kup jakieś mieszkanie w bloku i je wynajmuj, za to też są pieniądze, pare lat i masz zwrócone pieniądze i wlasne mieszkanie :)

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

przepierdolić, okazja na taką imprezę rzadko się zdarza. coś jak project x

NIE BOJĘ SIĘ BOGA

Opublikowano

@up hehe. 

Nie zakładaj żadnego biznesu bo jesteś jeszcze za mody i kupa lat przed tobą, wyciągnij sobie trochę pieniędzy, żebyś miał, z czego żyć (małą sumę z tego co masz), a resztę wpłać na konto bankowe. Zrób prawo jazdy (lub jeśli je masz) to kup sobie jakieś fajne autko. Potem ukończ szkołę wyższą, studia i dopiero możesz pomyśleć o własnym biznesie. 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

Zależy ile tej kasy jest bo możesz np. otworzyć sklep, wynajmujesz Lokum, kupujesz towar hurtowo, sprzedajesz z marża. Możesz oddać na lokatę i żyć z procentu, możesz zbudować/kupić dom i oddać na wynajem ew. możesz mi wysłać kilka tyś. żebym nie klepał biedy ;)

Opublikowano

Po 1. Na 70% fejk. Nikt o zdrowych zmysłach (odziedziczenie kilkuset tyś. i chęć zagospodarowania ich) nie pisał by o tym na forum gdzie 95% to młodzież poniżej 18 roku życia. 

Po 2. Od tego są specjalne kancelarie i firmy doradzające (nikt za darmo nie powie ci co zrobić z pieniędzmi)

Po 3. Nie ma w 100% pewnej dziedziny do inwestycji. Do tego trzeba mieć głowę, wiedzę, doświadczenie. Na wszystkim można stracić w sekundę, oraz można na wszystkim zyskać w sekundę. 

Po 4. Bank -> lokata -> gówno. 

sygna.tan.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...