Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LuckySpeak.pl l Bezpieczny l Darmowy l Stabilny !


UFOKosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu nie polecam tego TeamSpeaka

1.

Luckyspeak to jest jedna wielka kopia innego teamspeaka (ts-gg.pl)


===========================================================
GG -  http://scr.hu/5qlj/sl9io

Luckyspeak -  http://scr.hu/5qlj/esk7y
===========================================================
GG - http://scr.hu/5qlj/nk69g

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/5ecmw
===========================================================
GG - http://scr.hu/5qlj/h99rd

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/606pd
===========================================================
GG - http://scr.hu/5qlj/67ddc

Luckyspeak -http://scr.hu/5qlj/o39qt
===========================================================

2.


Do tego administracja tego serwer chce nas oszukać .

http://scr.hu/5qlj/zg3jv

Administrator o nicku "KacMorderca ™" chce 20 zl za takie coś - http://scr.hu/5qlj/gcjzr

Jak takie napisy każdy może mieć za darmo, polecam CoolText.

3.

http://scr.hu/5qlj/gl7ny

Nie każdy z administracji jest +18 ("KacMorderca ™") jeszcze chodzi do szkoły - http://scr.hu/5qlj/r93z2

 

 

Pozdrawia administracja GG :)


Jak by ktoś jeszcze chciał ocenę administracji to proszę pic PW , To zrobię takie cos :)

 

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

 

Czemu nie polecam tego TeamSpeaka

 

1.

 

Luckyspeak to jest jedna wielka kopia innego teamspeaka (ts-gg.pl)

 

 

===========================================================

GG -  http://scr.hu/5qlj/sl9io

 

Luckyspeak -  http://scr.hu/5qlj/esk7y

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/nk69g

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/5ecmw

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/h99rd

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/606pd

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/67ddc

 

Luckyspeak -http://scr.hu/5qlj/o39qt

===========================================================

 

2.

 

 

Do tego administracja tego serwer chce nas oszukać .

 

http://scr.hu/5qlj/zg3jv

 

Administrator o nicku "KacMorderca ™" chce 20 zl za takie coś - http://scr.hu/5qlj/gcjzr

 

Jak takie napisy każdy może mieć za darmo, polecam CoolText.

 

3.

 

http://scr.hu/5qlj/gl7ny

 

Nie każdy z administracji jest +18 ("KacMorderca ™") jeszcze chodzi do szkoły - http://scr.hu/5qlj/r93z2

 

 

Pozdrawia administracja GG :)

 

 

Jak by ktoś jeszcze chciał ocenę administracji to proszę pic PW , To zrobię takie cos :)

 

 

 

Nawet rangi mają podobne XDD

Śmieszne...

Opublikowano

 

 

Czemu nie polecam tego TeamSpeaka

 

1.

 

Luckyspeak to jest jedna wielka kopia innego teamspeaka (ts-gg.pl)

 

 

===========================================================

GG -  http://scr.hu/5qlj/sl9io

 

Luckyspeak -  http://scr.hu/5qlj/esk7y

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/nk69g

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/5ecmw

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/h99rd

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/606pd

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/67ddc

 

Luckyspeak -http://scr.hu/5qlj/o39qt

===========================================================

 

2.

 

 

Do tego administracja tego serwer chce nas oszukać .

 

http://scr.hu/5qlj/zg3jv

 

Administrator o nicku "KacMorderca ™" chce 20 zl za takie coś - http://scr.hu/5qlj/gcjzr

 

Jak takie napisy każdy może mieć za darmo, polecam CoolText.

 

3.

 

http://scr.hu/5qlj/gl7ny

 

Nie każdy z administracji jest +18 ("KacMorderca ™") jeszcze chodzi do szkoły - http://scr.hu/5qlj/r93z2

 

 

Pozdrawia administracja GG :)

 

 

Jak by ktoś jeszcze chciał ocenę administracji to proszę pic PW , To zrobię takie cos :)

 

 

 

Nawet rangi mają podobne XDD

Śmieszne...

 

 

 

 

Czemu nie polecam tego TeamSpeaka

 

1.

 

Luckyspeak to jest jedna wielka kopia innego teamspeaka (ts-gg.pl)

 

 

===========================================================

GG -  http://scr.hu/5qlj/sl9io

 

Luckyspeak -  http://scr.hu/5qlj/esk7y

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/nk69g

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/5ecmw

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/h99rd

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/606pd

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/67ddc

 

Luckyspeak -http://scr.hu/5qlj/o39qt

===========================================================

 

2.

 

 

Do tego administracja tego serwer chce nas oszukać .

 

http://scr.hu/5qlj/zg3jv

 

Administrator o nicku "KacMorderca ™" chce 20 zl za takie coś - http://scr.hu/5qlj/gcjzr

 

Jak takie napisy każdy może mieć za darmo, polecam CoolText.

 

3.

 

http://scr.hu/5qlj/gl7ny

 

Nie każdy z administracji jest +18 ("KacMorderca ™") jeszcze chodzi do szkoły - http://scr.hu/5qlj/r93z2

 

 

Pozdrawia administracja GG :)

 

 

Jak by ktoś jeszcze chciał ocenę administracji to proszę pic PW , To zrobię takie cos :)

 

 

 

Nawet rangi mają podobne XDD

Śmieszne...

 

Hahahah :D Kolego Kolego . Tylko ze byłeś u nas w Administracji . i zrobiłeś nam Ts-a ;) tylko ze oszukałeś nas i zostałeś wyrzucony ;)) Wiec tutaj nie kłam .

Opublikowano

 

 

Czemu nie polecam tego TeamSpeaka

 

1.

 

Luckyspeak to jest jedna wielka kopia innego teamspeaka (ts-gg.pl)

 

 

===========================================================

GG -  http://scr.hu/5qlj/sl9io

 

Luckyspeak -  http://scr.hu/5qlj/esk7y

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/nk69g

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/5ecmw

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/h99rd

 

Luckyspeak - http://scr.hu/5qlj/606pd

===========================================================

GG - http://scr.hu/5qlj/67ddc

 

Luckyspeak -http://scr.hu/5qlj/o39qt

===========================================================

 

2.

 

 

Do tego administracja tego serwer chce nas oszukać .

 

http://scr.hu/5qlj/zg3jv

 

Administrator o nicku "KacMorderca ™" chce 20 zl za takie coś - http://scr.hu/5qlj/gcjzr

 

Jak takie napisy każdy może mieć za darmo, polecam CoolText.

 

3.

 

http://scr.hu/5qlj/gl7ny

 

Nie każdy z administracji jest +18 ("KacMorderca ™") jeszcze chodzi do szkoły - http://scr.hu/5qlj/r93z2

 

 

Pozdrawia administracja GG :)

 

 

Jak by ktoś jeszcze chciał ocenę administracji to proszę pic PW , To zrobię takie cos :)

 

 

 

Nawet rangi mają podobne XDD

Śmieszne...

 

Nie Jest Smieszne ;)  Proszę Bardzo : http://iv.pl/images/85083903301379444178.png    http://iv.pl/images/76987418913999886481.png   http://iv.pl/images/56078183226896943740.png

Opublikowano

Witam,

 

Jakbyś zmniejszył rozmiar czcionki w prezentacji byłbym Ci bardzo wdzięczny, a tak to życzę samych sukcesów w prowadzeniu serwera.

Dzięki Bardzo ;) Pozdro

Opublikowano

No fajnie, że już to usunąłeś, ale jak wytłumaczysz próbę oszustwa twojego administratora na 20 zł ?


Ile osób jest w administracji ?


 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

 

No fajnie, że już to usunąłeś, ale jak wytłumaczysz próbę oszustwa twojego administratora na 20 zł ?

Ile osób jest w administracji ?

 

7 Razem z Query ;) a To co Administrator robi to jego sprawa ;) jak sobie piszą na pw ;) 

Opublikowano

 

 

No fajnie, że już to usunąłeś, ale jak wytłumaczysz próbę oszustwa twojego administratora na 20 zł ?

Ile osób jest w administracji ?

 

7 Razem z Query ;) a To co Administrator robi to jego sprawa ;) jak sobie piszą na pw ;)

 

 

Ale twój administrator chciał oszukać użytkownika a ty jako właściciel masz na to wywalone ? Czy ten administrator dostanie jakaś kare za takie zachowanie ?

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

 

 

 

No fajnie, że już to usunąłeś, ale jak wytłumaczysz próbę oszustwa twojego administratora na 20 zł ?

Ile osób jest w administracji ?

 

7 Razem z Query ;) a To co Administrator robi to jego sprawa ;) jak sobie piszą na pw ;)

 

 

Ale twój administrator chciał oszukać użytkownika a ty jako właściciel masz na to wywalone ? Czy ten administrator dostanie jakaś kare za takie zachowanie ?

 

Wez gościu Idz lepiej ty właściciel pilnować twojego ts-gg.pl gdzie mieliście 200 Ludzi ponad a teraz siedzi z 90-100 bo dawaliście IP ;) dziękuje dobranoć

Pasjonat
Opublikowano

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

ats-graphic.eu_sygnatura.png

Opublikowano

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

Wez gościu lepiej spytaj cycka ! Co robi ;) kolego bo nawet nie wiesz co piszesz przyszedł do mnie i chciał ze mną robić teamspeak3 . bo was upada . ale potem stwierdził ze Kupicie mu maszyne do ddosów ;) i jednak zostaje no to został wyrzucony jak nie wiesz to nie pisz . Pozdrawiam 

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

I po Drugie ;] Nie Chciało by mi się robić takiej samej Kopi ;) bo miałem lepsza tylko Cycuś was piękny stwierdził ze zrobi po swojemu no ok wgrał ikony wszystko zrobił ;) więc nie pisz mi ze ja kopiowałem ss-y masz od graczy bo widzieli ze był ;) w administracji . tylko stwierdził ze dostanie od takiego zwanego Sponsora Maszyne ^_^ Bardzo Fajnie macie na Ts u waś . No ale Powodzenia w Rozwijaniu . i uważaj bo Daja IP I coraz mniej graczy macie ;) 

Opublikowano

 

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

Wez gościu lepiej spytaj cycka ! Co robi ;) kolego bo nawet nie wiesz co piszesz przyszedł do mnie i chciał ze mną robić teamspeak3 . bo was upada . ale potem stwierdził ze Kupicie mu maszyne do ddosów ;) i jednak zostaje no to został wyrzucony jak nie wiesz to nie pisz . Pozdrawiam 

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

I po Drugie ;] Nie Chciało by mi się robić takiej samej Kopi ;) bo miałem lepsza tylko Cycuś was piękny stwierdził ze zrobi po swojemu no ok wgrał ikony wszystko zrobił ;) więc nie pisz mi ze ja kopiowałem ss-y masz od graczy bo widzieli ze był ;) w administracji . tylko stwierdził ze dostanie od takiego zwanego Sponsora Maszyne ^_^ Bardzo Fajnie macie na Ts u waś . No ale Powodzenia w Rozwijaniu . i uważaj bo Daja IP I coraz mniej graczy macie ;)

 

4c80448777bfe.png

Opublikowano

Hhhh hhhh >.< reklamujesz serwer ts z takim podejściem? Widać, że sama prezentacja to jedna wielka kłótnia. W dodatku można zauważyć, że właściciel czy osoba, która robiła ta prezentacje jest wielce chętna na niszczenie innych serwerów ts, by być tym najlepszym. Phi.

Opublikowano

nie polecam kopiowany ;)

LuckySpeak.pl l Bezpieczny l Darmowy l Stabilny !  

 
przy czym mój serwer od 12 lipca 

 

Or-Play.PL | Bezpieczny | Darmowy | Stabilny |

Przypadek ? nie sądzę :/

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

nie polecam kopiowany ;)

LuckySpeak.pl l Bezpieczny l Darmowy l Stabilny !  

 

przy czym mój serwer od 12 lipca 

 

 

Or-Play.PL | Bezpieczny | Darmowy | Stabilny |

Przypadek ? nie sądzę :/

Każdy może sobie dać takie coś nie Ośmieszaj się hahahah ^_^ . Bezpieczny Darmowy Stabilny raczej każdy by to Wymyślił wiec nie wiem w czym masz problem kolego ! :) Twój od 12 lipca mój pól roku zaczynałem na VPS tylko Gasili mi serwer ;) wiec teraz Net-Speak . i wrzuciłem Sobie Prezentacje ! 

Hhhh hhhh >.< reklamujesz serwer ts z takim podejściem? Widać, że sama prezentacja to jedna wielka kłótnia. W dodatku można zauważyć, że właściciel czy osoba, która robiła ta prezentacje jest wielce chętna na niszczenie innych serwerów ts, by być tym najlepszym. Phi.

Zobacz sobie inne Prezentacje serwerów TeamSpeak3 . Nie wiem o co tobie chodzi . Zwykła Standardowa prezentacja . nie każdy umie robić lepsza ;] zrobiłem to co w mojej mocy . 

Opublikowano

 

nie polecam kopiowany ;)

LuckySpeak.pl l Bezpieczny l Darmowy l Stabilny !  

 

przy czym mój serwer od 12 lipca 

 

 

Or-Play.PL | Bezpieczny | Darmowy | Stabilny |

Przypadek ? nie sądzę :/

Każdy może sobie dać takie coś nie Ośmieszaj się hahahah ^_^ . Bezpieczny Darmowy Stabilny raczej każdy by to Wymyślił wiec nie wiem w czym masz problem kolego ! :) Twój od 12 lipca mój pól roku zaczynałem na VPS tylko Gasili mi serwer ;) wiec teraz Net-Speak . i wrzuciłem Sobie Prezentacje ! 

Hhhh hhhh >.< reklamujesz serwer ts z takim podejściem? Widać, że sama prezentacja to jedna wielka kłótnia. W dodatku można zauważyć, że właściciel czy osoba, która robiła ta prezentacje jest wielce chętna na niszczenie innych serwerów ts, by być tym najlepszym. Phi.

Zobacz sobie inne Prezentacje serwerów TeamSpeak3 . Nie wiem o co tobie chodzi . Zwykła Standardowa prezentacja . nie każdy umie robić lepsza ;] zrobiłem to co w mojej mocy . 

 

Ale chłopie to nie chodzi kto, kiedy zrobił serwer tylko kto kiedy zrobił prezentacje serwera . Bo tu  @slimako gada nie o nazwie serwera tylko o nazwie tematu .

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Pasjonat
Opublikowano

 

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

Wez gościu lepiej spytaj cycka ! Co robi ;) kolego bo nawet nie wiesz co piszesz przyszedł do mnie i chciał ze mną robić teamspeak3 . bo was upada . ale potem stwierdził ze Kupicie mu maszyne do ddosów ;) i jednak zostaje no to został wyrzucony jak nie wiesz to nie pisz . Pozdrawiam 

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

I po Drugie ;] Nie Chciało by mi się robić takiej samej Kopi ;) bo miałem lepsza tylko Cycuś was piękny stwierdził ze zrobi po swojemu no ok wgrał ikony wszystko zrobił ;) więc nie pisz mi ze ja kopiowałem ss-y masz od graczy bo widzieli ze był ;) w administracji . tylko stwierdził ze dostanie od takiego zwanego Sponsora Maszyne ^_^ Bardzo Fajnie macie na Ts u waś . No ale Powodzenia w Rozwijaniu . i uważaj bo Daja IP I coraz mniej graczy macie ;)

 

 

Ufo, na samym początku chciałbym Cię poinformować że nie jesteśmy kolegami, zdanie zaczyna się z dużej litery, i pamiętaj, nie dajemy spacji przed przecinkiem.

Nie interesuje mnie to co robi Cycek, odnosiłem tylko i wyłącznie co do serwera.

ats-graphic.eu_sygnatura.png

Opublikowano

Nie podoba mi się fakt, że macie skopiowane 90% naszego serwera, jeżeli nie dostanę logicznego wytłumaczenia, będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.

 

Pozdrawiam, AT :]

jakie konsekwencje? zddosujesz ich? już będzie powód do pójścia na policje, twój post to dowód i już nikt ci się nie będzie tłumaczył

groźby są karalne, a ty jako członek ekipy mpc nie powinieneś czegoś takiego pisać tylko wyjaśnić to na pw jak normalny człowiek

pozdrawiam, happi :]

 

 

jak mnie zwarnujecie za to, że upominam członka ekipy w poście to nie wiem

Nie każdy z administracji jest +18 ("KacMorderca ™") jeszcze chodzi do szkoły - http://scr.hu/5qlj/r93z2

 

nie wiem co ty ćpałeś, ale w wieku 18 lat chodzi się jeszcze do szkoły

 

 

nie jestem w zespole tego serwera żeby nie było

Opublikowano

Nie polecam. Wlasciciel nie potrafi sie opanowac, nie interesuje go to, co robi/ robia osoby, ktore sa w teamie, co widac wyzej.

Zazwyczaj jestem dostepny 24/7, zdarzaja sie male przerwy :D 

 

Pomoglem/ spodobala Ci sie Moja wypowiedz ? Daj like B)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...