Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Różnica między OpenVZ a KVM ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam linehost.pl - mało znana marka, istnieją od roku. Od maja przejął to jakiś młody koleś i działa dobrze. Mam tam usługe od 8mieś i działa dobrze. Plus to dobre łącza, mały ping, ogarnięty support a nie jakieś ziemniaki, no i własną serwerownie mają w Polsce.

Opublikowano

Co do ziomków co się tyrają, tacy w ryju że 800 osób na serwerze a licencja crackowana była więc dalej jesteście gównem w internecie.

 

 

Polecam linehost.pl - mało znana marka, istnieją od roku. Od maja przejął to jakiś młody koleś i działa dobrze. Mam tam usługe od 8mieś i działa dobrze. Plus to dobre łącza, mały ping, ogarnięty support a nie jakieś ziemniaki, no i własną serwerownie mają w Polsce.

 

Przeczytaj treść tematu, osoba nie szuka hostingu.

 

 

A co do tematu zostało to wyjaśnione w pierwszych postach więc temat zbędny.

8zYYF16.gif?1


 

Opublikowano

Ahh, te jaranie się że ktoś posiada IPhone 6s bądź 800 osób online na własnym serwerze..(Całe słynne MPC i banda gimbusów) To temat od chwalenia się czy wyjaśnienie różnicy między OpenVZ a KVM?

 

Sam osobiście mogę polecić KVM.

Opublikowano

Ahh, te jaranie się że ktoś posiada IPhone 6s bądź 800 osób online na własnym serwerze..(Całe słynne MPC i banda gimbusów) To temat od chwalenia się czy wyjaśnienie różnicy między OpenVZ a KVM?

 

Sam osobiście mogę polecić KVM.

Jak przy kostce zapierdalał pół roku to ma na iphone 6s proste.

 

Co do wyboru to oczywiście KVM.

Opublikowano

XDDDDDDDD to o was mogę sądzić, że jesteście gimbami xD Napisałem to specjalnie, żeby takim jak wam było żal i musieliście wydać 0,49 zł na maść na ból pupy ;3 KVM lepsza, kup na hosteam, bo tanio i dobrze. Napisane z mojego Iphone 6s Plus. XDD

 

Jak nie wiesz jak podpiąć ts pod domene, którą też możesz u nich kupić to wystarczy zadzwonić do nich na dział techniczny, a koleś sam ci ją podepnie ;)

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

XDDDDDDDD to o was mogę sądzić, że jesteście gimbami xD Napisałem to specjalnie, żeby takim jak wam było żal i musieliście wydać 0,49 zł na maść na ból pupy ;3 KVM lepsza, kup na hosteam, bo tanio i dobrze. Napisane z mojego Iphone 6s Plus. XDD

 

Jak nie wiesz jak podpiąć ts pod domene, którą też możesz u nich kupić to wystarczy zadzwonić do nich na dział techniczny, a koleś sam ci ją podepnie ;)

 

Sądzę że nie napisałeś tego specjalnie aby nam było żal tylko żeby się pochwalić własnym telefonem, uwierz że też nie jestem biedny i taki IPhone 6s to moje grosze w portfelu.. Jednakże po co się chwalisz że posiadasz taki telefon? Przecież to nie jest dział odnośnie chwalenia się własnymi produktami tylko wyrażenie opinii na temat wirtualnych maszyn.. Jestem spokojnym człowiekiem i nie szukam tutaj spin.. Ale jak wypisujesz takie teksty to się tylko irytujesz..

 

Nie życzę sobie żebyś mówił na mnie (gimbus) bo mam 20 lat i już pracuje. Więc zaoszczędź sobie to dobrze? Dziękuje.

 

Autor: KVM lepszy :) Hosteam to bardzo profesjonalny a przede wszystkim stabilny hosting w Polsce.. Jak już planujesz otworzyć coś dużego i publicznego to polecam KVM ; ) Życzę samych sukcesów w prowadzeniu serwera.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

 

XDDDDDDDD to o was mogę sądzić, że jesteście gimbami xD Napisałem to specjalnie, żeby takim jak wam było żal i musieliście wydać 0,49 zł na maść na ból pupy ;3 KVM lepsza, kup na hosteam, bo tanio i dobrze. Napisane z mojego Iphone 6s Plus. XDD

 

Jak nie wiesz jak podpiąć ts pod domene, którą też możesz u nich kupić to wystarczy zadzwonić do nich na dział techniczny, a koleś sam ci ją podepnie ;)

 

Sądzę że nie napisałeś tego specjalnie aby nam było żal tylko żeby się pochwalić własnym telefonem, uwierz że też nie jestem biedny i taki IPhone 6s to moje grosze w portfelu.. Jednakże po co się chwalisz że posiadasz taki telefon? Przecież to nie jest dział odnośnie chwalenia się własnymi produktami tylko wyrażenie opinii na temat wirtualnych maszyn.. Jestem spokojnym człowiekiem i nie szukam tutaj spin.. Ale jak wypisujesz takie teksty to się tylko irytujesz..

 

Nie życzę sobie żebyś mówił na mnie (gimbus) bo mam 20 lat i już pracuje. Więc zaoszczędź sobie to dobrze? Dziękuje.

 

Autor: KVM lepszy :) Hosteam to bardzo profesjonalny a przede wszystkim stabilny hosting w Polsce.. Jak już planujesz otworzyć coś dużego i publicznego to polecam KVM ; ) Życzę samych sukcesów w prowadzeniu serwera.

 

Pozdrawiam.

 

''uwierz że też nie jestem biedny i taki IPhone 6s to moje grosze w portfelu''

No wcale się nie chwalisz kolego, wrzuć troszkę na luz młody.

 

Zdecydowanie OpenVZ będzie lepszym wyborem pod serwer teamspeaka.

Opublikowano

 

 

XDDDDDDDD to o was mogę sądzić, że jesteście gimbami xD Napisałem to specjalnie, żeby takim jak wam było żal i musieliście wydać 0,49 zł na maść na ból pupy ;3 KVM lepsza, kup na hosteam, bo tanio i dobrze. Napisane z mojego Iphone 6s Plus. XDD

 

Jak nie wiesz jak podpiąć ts pod domene, którą też możesz u nich kupić to wystarczy zadzwonić do nich na dział techniczny, a koleś sam ci ją podepnie ;)

 

Sądzę że nie napisałeś tego specjalnie aby nam było żal tylko żeby się pochwalić własnym telefonem, uwierz że też nie jestem biedny i taki IPhone 6s to moje grosze w portfelu.. Jednakże po co się chwalisz że posiadasz taki telefon? Przecież to nie jest dział odnośnie chwalenia się własnymi produktami tylko wyrażenie opinii na temat wirtualnych maszyn.. Jestem spokojnym człowiekiem i nie szukam tutaj spin.. Ale jak wypisujesz takie teksty to się tylko irytujesz..

 

Nie życzę sobie żebyś mówił na mnie (gimbus) bo mam 20 lat i już pracuje. Więc zaoszczędź sobie to dobrze? Dziękuje.

 

Autor: KVM lepszy :) Hosteam to bardzo profesjonalny a przede wszystkim stabilny hosting w Polsce.. Jak już planujesz otworzyć coś dużego i publicznego to polecam KVM ; ) Życzę samych sukcesów w prowadzeniu serwera.

 

Pozdrawiam.

 

''uwierz że też nie jestem biedny i taki IPhone 6s to moje grosze w portfelu''

No wcale się nie chwalisz kolego, wrzuć troszkę na luz młody.

 

Zdecydowanie OpenVZ będzie lepszym wyborem pod serwer teamspeaka.

 

 

Udowodniłem mu że nie tylko jego stać na taki telefon.. młody.

 

Polecam KVM.

 

 

Opublikowano

 

 

 

XDDDDDDDD to o was mogę sądzić, że jesteście gimbami xD Napisałem to specjalnie, żeby takim jak wam było żal i musieliście wydać 0,49 zł na maść na ból pupy ;3 KVM lepsza, kup na hosteam, bo tanio i dobrze. Napisane z mojego Iphone 6s Plus. XDD

 

Jak nie wiesz jak podpiąć ts pod domene, którą też możesz u nich kupić to wystarczy zadzwonić do nich na dział techniczny, a koleś sam ci ją podepnie ;)

 

Sądzę że nie napisałeś tego specjalnie aby nam było żal tylko żeby się pochwalić własnym telefonem, uwierz że też nie jestem biedny i taki IPhone 6s to moje grosze w portfelu.. Jednakże po co się chwalisz że posiadasz taki telefon? Przecież to nie jest dział odnośnie chwalenia się własnymi produktami tylko wyrażenie opinii na temat wirtualnych maszyn.. Jestem spokojnym człowiekiem i nie szukam tutaj spin.. Ale jak wypisujesz takie teksty to się tylko irytujesz..

 

Nie życzę sobie żebyś mówił na mnie (gimbus) bo mam 20 lat i już pracuje. Więc zaoszczędź sobie to dobrze? Dziękuje.

 

Autor: KVM lepszy :) Hosteam to bardzo profesjonalny a przede wszystkim stabilny hosting w Polsce.. Jak już planujesz otworzyć coś dużego i publicznego to polecam KVM ; ) Życzę samych sukcesów w prowadzeniu serwera.

 

Pozdrawiam.

 

''uwierz że też nie jestem biedny i taki IPhone 6s to moje grosze w portfelu''

No wcale się nie chwalisz kolego, wrzuć troszkę na luz młody.

 

Zdecydowanie OpenVZ będzie lepszym wyborem pod serwer teamspeaka.

 

 

Udowodniłem mu że nie tylko jego stać na taki telefon.. młody.

 

Polecam KVM.

 

 

 

Co osoba która nigdy nie przekroczyła na swoich serwerach 100 online może wiedzieć na ten temat?

 

Zdecydowanie OpenVZ.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...