Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przerwane przywracanie ustawień fabrycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przywracałem ustawienia fabryczne na zaktualizowanym windowsie 10 jednak proces sie zatrzymał po ok 19 godzinach. Ja to przerwałem. Chciałem uruchomić laptopa jednak nie udało się. Jedynie logo producenta się pojawia i potem sie resetuje i ponownie logo.. Nie podiadam płyty z windowsem bo laptop był ze sklepu z zainstalowanym juz systemem ani nie posiadam klucza na spodzie czy gdzies indziej.. Czy istnieje sposób by uratować laptopa, czy da sie przywrócić ustawienia przez bios lub cofnac przywracanie ?? Nie mam pieniędzy aktualnie żeby zapłacić fachowcowi więc chciałbym to sam zrobić jeśli to możliwe

Opublikowano

Masz przynajmniej dwa wyjścia

 

1. Media Creation Tool - pobierasz na drugim komputerze/u kolegi i za jego pomocą wypalasz sobie .ISO z W10 na płycie lub tworzysz bootowalny pendrive

2. Na drugim komputerze z W10 (czy to u siebie, czy to u kolegi) tworzysz dysk odzyskiwania zaznaczając przy tym utworzenie kopii plików systemowych

 

Jeśli system był oryginalny to na pewno gdzieś jest naklejka z kluczem do poprzedniego systemu, ale ona niewiele Ci da. Po prostu przy instalacji (wyjście numer 2) pomijasz okno z prośbą o wpisanie klucza, system powinien po podłączeniu się do internetu samoczynnie aktywować, w razie problemów z aktywacją zawsze pozostaje próba kontaktu z supportem Microsoft'u. 

Opublikowano

Jesli system byl oryginalny to przy instalowaniu systemu taki jaki byl i ominieciu pierwszego wpisania klucza to po instalacji jak wejdziesz w ustawienia powienes miec dostepne aktualizacje, klucz bedzie zapisany w laptopie, nie wiem, czy system nie byl przypisany do adresu mac. Na bank po instalacji bez klucza sam sie zaktywuje tak jak @UP pisze

 

 

@Wolen Ssij jajka za te 5%

Opublikowano

Możesz jeszcze przeczytać instrukcję obsługi laptopa i odzyskać system z recovery jeśli ten model posiada. Żadnych płytek w tym przypadku nie potrzeba. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...