Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Niepożądane aplikacje, wysokie zużycie CPU, zacinający się komputer


Cytryn

Pytanie

Opublikowano

Addition.txtFRST.txtShortcut.txtPowraca problem z tego tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/1544949-zacinaj%C4%85ca-si%C4%99-przegl%C4%85darka-oraz-wywalanie-do-pulpitu/

Mam włączony tylko TS3 i nic więcej a zużycie CPU 60%, wszystko się tnie gorzej niż emo w gimbazie ;/

@Janusz. help!

Logi FRST w załączniku.

A i kosz opróżniłem już ale dopiero po skanowaniu ;/

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://gist.githubusercontent.com/GodWolen/c4a813869e9958cda68770424f1dc75c/raw/209890eefe20bafdea11c0ead5e1819f09d053fe/fixlist.txt

 

1. Wchodzisz w powyższy link, naciskasz kombinację klawiszy [CTRL] +

2. Zapisujesz jako fixlist.txt obok FRST(64).exe

3. Uruchamiasz FRST(64).exe, a następnie Napraw

4. Zrób nowe logi

5. Nowe logi wraz z plikiem fixlog.txt (utworzonym w kroku 3. wrzuć w nowym poście)

Logi w załączniku.

Addition.txt

Fixlog.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Opublikowano

Wejdz w menadżer zadań kliknij zakładkę wydajność, następnie otwórz monitor zasobów, tam wybierasz Procesor CPU i grupujesz wszystko od największego zużycia. Następnie zrób screen tego i pokaż.


 

Opublikowano

Wejdz w menadżer zadań kliknij zakładkę wydajność, następnie otwórz monitor zasobów, tam wybierasz Procesor CPU i grupujesz wszystko od największego zużycia. Następnie zrób screen tego i pokaż.

Zajrzałeś chociaż w fixlist, który przygotowałem? Ma zasyfionego kompa jakimś wirusem, dostał fixlist, a Ty jesteś na etapie "wejdź w menedżer zadań". 

Opublikowano

Logi wyglądają już okej, jak działa system? Lepiej?

Tak system działa lepiej już chyba wiem nawet która strona to powodowała :D 

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

https://gist.githubusercontent.com/GodWolen/c4a813869e9958cda68770424f1dc75c/raw/209890eefe20bafdea11c0ead5e1819f09d053fe/fixlist.txt

 

1. Wchodzisz w powyższy link, naciskasz kombinację klawiszy [CTRL] +

2. Zapisujesz jako fixlist.txt obok FRST(64).exe

3. Uruchamiasz FRST(64).exe, a następnie Napraw

4. Zrób nowe logi

5. Nowe logi wraz z plikiem fixlog.txt (utworzonym w kroku 3. wrzuć w nowym poście)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...