Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o opinii graczy ws Izaka?


Huracan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jest to dla mnie ok, gdyby izak grał na jakichś ligach, gdzie poziom jest wysoki to jego widzowie mogili się czegoś nauczyć i to byłoby dla niego wyzwanie, nie to co zabicie śilvera kosą w plecy

Nie lubię  Anime   :((

ALE TE AVATARY SĄ TAKIE

 

ZA*EBISTE

SUMA OSTRZEŻEŃ: 15

Opublikowano

Trochę szkoda ze wymęczył jakieś 100 osób. Silvery wychodziły z placzem i kilka osób dostało 7 daysa. Głupi challange polegający na meczeniu graczy. Mógł zrobić z unrankeda do ge w 10 dni. Chociaż to jest jest żadnym wyzwaniem.

i co masz ból dupy? ty dostałeś te 7 dni bana?

szczerze powiedziawszy to większość osób własnie w randze silver-gold ma płacz o to, że ktoś ciśnie na smurfie.

Jakoś nikt nie krytykuje filmów zagranicznych ytberów GE vs Silver zeus rounds/only knife czy coś w ten deseń ;)

Opublikowano

 

Trochę szkoda ze wymęczył jakieś 100 osób. Silvery wychodziły z placzem i kilka osób dostało 7 daysa. Głupi challange polegający na meczeniu graczy. Mógł zrobić z unrankeda do ge w 10 dni. Chociaż to jest jest żadnym wyzwaniem.

 

i co masz ból dupy? ty dostałeś te 7 dni bana?

szczerze powiedziawszy to większość osób własnie w randze silver-gold ma płacz o to, że ktoś ciśnie na smurfie.

Jakoś nikt nie krytykuje filmów zagranicznych ytberów GE vs Silver zeus rounds/only knife czy coś w ten deseń ;)

Wiem jak zaczynałem. Tak w goldzie jestem z 3k h i graniem w csa od 2 lat +++

A po drugie to jest nudne, ze ktoś to ogląda. Co rundę robi 4 kille, a czasem nawet kilka aców, a oni go w ogóle nie trafiają. ;))))

Opublikowano

 

 

Trochę szkoda ze wymęczył jakieś 100 osób. Silvery wychodziły z placzem i kilka osób dostało 7 daysa. Głupi challange polegający na meczeniu graczy. Mógł zrobić z unrankeda do ge w 10 dni. Chociaż to jest jest żadnym wyzwaniem.

i co masz ból dupy? ty dostałeś te 7 dni bana?

szczerze powiedziawszy to większość osób własnie w randze silver-gold ma płacz o to, że ktoś ciśnie na smurfie.

Jakoś nikt nie krytykuje filmów zagranicznych ytberów GE vs Silver zeus rounds/only knife czy coś w ten deseń ;)

Wiem jak zaczynałem. Tak w goldzie jestem z 3k h i graniem w csa od 2 lat +++

A po drugie to jest nudne, ze ktoś to ogląda. Co rundę robi 4 kille, a czasem nawet kilka aców, a oni go w ogóle nie trafiają. ;))))

 

łał od 2 lat +++ (nie wiem co te + oznaczaja pewnie dodatkowe dni) grasz w csa nie no szaczun i masz 3k h to naprawde nie masz co robić ze swoim życiem. 

Nikt Cie nie zmusza do ogladania jest wielu innych streamerów którzy aktualnie mają swoją transmisje np. Rafonix

Wiesz ja w silverze byłem tylko raz i to na smurfie więc nie wiem jak sie gra na goldy czy te silvery

Opublikowano

niech sobie smurfuje, ale co do tych  banów to jest prawda goldy / silvery sie wkurzają i wychodzą z meczu i dostają bany. Praktycznie co mecz ktoś ma bana  ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...