Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hall Of Fame | Season 6 Episode 3 | Brak Webshopu | Start 20.08.2016 15:00


ax0ax0ax0ax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy Serdecznie!
Mamy zaszczyt zaprosić was na serwer Hall of Fame, zrobiony przez miłośników gry :)
Mamy nadzieje, że będziecie na nim miło spędzać czas.
Start Serwera odbędzie się 20.08.2016 o godzinie 15:00!

Stronka: Kliknij tutaj

Informacje:
    Nazwa: Hall of Fame
    Wer.: Season 6 Episode 3
    Max Online - 100 (z możliwością powiększenia)
    Godziny: 24/7

Konfiguracja:
    Exp: 600x
    Drop: 35%
    HP Mobów: 100%
    Reset: 400 lvl
    Ilość pkt po resie: 600
    Koszt resa: 100kk
    Max Reset: Brak Limitu
    
    
    MG: 300 lvl
    DL: 300 lvl
    SUM: 1 lvl
    RF: 300 lvl
    Max item level: +15 +28
        Kasowanie postaci: 0-30 lvl
    Max staty: 32767

Spoty:
    Sami zobaczycie :)

Punkty za lvl:
    
    Dark Knight: 5 /6
    Dark Wizard: 5 / 6
    Elf: 5 / 6
    Rage Fighter : 7
    Summoner: 5 / 6
    Magic Gladiator: 7
    Dark Lord: 7

Jewele:
    Bless: 100%
    Soul: 75%
    Soul + Luck: 100%
    Life: 50%

Pralka:
    Item+10: 85%
    Item +11: 85%
    Item +12: 80%
    Item +13: 80%
    Item +14: 75%
    Item +15: 75%

Eventy i Inwazje:
    
    BC
    DS
    CC
    CS
    CryWolf
    Castle Deep
    Nightmare
    Raklion event
    White wizard
    Red dragon
    Skeleton King
    Moss
    Medusa
    White Rabbit
    Golden
    No i oczywiście eventy organizowane przez Adminów :)

Administracja:
    Mephis: Admin
    Maciej: GM
    Szisza: GM

Resztę zobaczycie już podczas rozgrywki, mamy nadzieję że zbudujemy dobrą atmosferę.
Zapraszamy do gry już w sobotę 20.08.2016 o godzinie 15:00!

post-781350-0-17210300-1471548024_thumb.jpg

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

GR nie będzie, możliwe że obgadamy sprawę z ekipą i coś pomyślimy nad jakimś systemem GR bądź systemem nagród za bramki resów ale w obecnej chwili nie ma GR i nie będzie.

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Serwer dobrze opublikowany ?

na kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu stronach, nie wiem na ilu dokładnie bo publikowaliśmy w kilka osób każdy gdzie indziej :)

 

 

 

Start już za kilkanaście godzin! Zapraszamy Serdecznie wszystkich chętnych :)

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Nie zapominijcie o ragezone:D

 

Na ragezone publikowaliśmy już kilka razy ale regularne usuwanie tematów zmusiło nas do rezygnacji z publikacji na ich forum.

 

Omówimy sprawę ragezone z chłopakami i zrobimy coś w tym kierunku aby publikacja się tam pojawiła i w końcu miała szanse zaistnieć.

 

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

 

Nie zapominijcie o ragezone:D

 

Na ragezone publikowaliśmy już kilka razy ale regularne usuwanie tematów zmusiło nas do rezygnacji z publikacji na ich forum.

 

Omówimy sprawę ragezone z chłopakami i zrobimy coś w tym kierunku aby publikacja się tam pojawiła i w końcu miała szanse zaistnieć.

 

 

Na Ragezone potrzebujesz screeny z gry bez nich będą kasować.

Opublikowano

 

 

Nie zapominijcie o ragezone:D

 

Na ragezone publikowaliśmy już kilka razy ale regularne usuwanie tematów zmusiło nas do rezygnacji z publikacji na ich forum.

 

Omówimy sprawę ragezone z chłopakami i zrobimy coś w tym kierunku aby publikacja się tam pojawiła i w końcu miała szanse zaistnieć.

 

 

Na Ragezone potrzebujesz screeny z gry bez nich będą kasować.

 

Mamy screeny z gry, publikacje były pisane zgodnie z ich regulaminem, zwyczajnie publikacje były kasowane bez wyjaśnień z niewyjaśnionych przyczyn.

 

Pojawiła się kolejna, zobaczymy co to z nią będzie, bardziej dokładnie się jej już napisać niestety nie dało.

 

już za kilka godzin Ruszamy :) Jesteście gotowi do gry?

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Jak admin wziął gimbusa ibaneza do ekipy, to nie świadczy za dobrze o serwerze.

 

Prosimy pisać na temat :) ten post jest kompletnie zbędny ;)

 

 

Jeszcze chwila do startu!!

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

 

Jak admin wziął gimbusa ibaneza do ekipy, to nie świadczy za dobrze o serwerze.

 

Prosimy pisać na temat :) ten post jest kompletnie zbędny ;)

 

 

Jeszcze chwila do startu!!

 

 

Ty jesteś zbędny. 

 

Temat dotyczy serwera Hall Of Flame, a Admin oraz ekipa, którą sobie dobrał są jego częścią, więc następnym razem jak będziesz chciał błysnąć, poproś mamę o pomoc, może Ci się uda. 

 

Maks 100 online, to zdecydowanie za mało. Spokojnie można wycisnąć 150-200, a w przypadku, gdy zabraknie miejsc, ludzie się zniechęcą i zostaną tylko Ci, którzy się załapali. 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

 

Jak admin wziął gimbusa ibaneza do ekipy, to nie świadczy za dobrze o serwerze.

 

Prosimy pisać na temat :) ten post jest kompletnie zbędny ;)

 

 

Jeszcze chwila do startu!!

 

 

Ty jesteś zbędny. 

 

Temat dotyczy serwera Hall Of Flame, a Admin oraz ekipa, którą sobie dobrał są jego częścią, więc następnym razem jak będziesz chciał błysnąć, poproś mamę o pomoc, może Ci się uda. 

 

Maks 100 online, to zdecydowanie za mało. Spokojnie można wycisnąć 150-200, a w przypadku, gdy zabraknie miejsc, ludzie się zniechęcą i zostaną tylko Ci, którzy się załapali. 

 

 

Czy jestem zbędny to tylko i wyłącznie twoja opinia :)

 

Teraz koniec offtopu.

 

 

jeśli chodzi o max onilne to jeśli serwer będzie oblegany przez liczną liczbe osób , limit zostanie podniesiony do 150-200-250 jak zajdzie potrzeba.

 

 

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Przepraszam "lol" więcej niż 100 osób???

Daje max 20-30 nie ośmieszajcie się :)

 

na obecną chwilę mamy zarejestrowanych ponad 120 kont więc przypuszczałbym że liczba osób grajcych może się wachać w granicach 40-90.

 

 

to czyste przypuszczenia, wszystko okaże się po starcie jak liczne grono ruszy i jak chętnie ludzie będą przybywać :)

 

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Jak ibanez jest w Administracji to umilę wam grę ! :D

 

 

 

Z niecierpliwością czekam na start serwera ! 120 konta<beka>

 

Serwer stoi na PC, zapewne słabe łącze szczególnie, że to net z Neostrady. 

Jeżeli wbije 50 osób to będą lagi :D

 

 

Pozdrawiam cały Piotrków Trybunalski & Nowy Sącz

 

 

@@Edit.

 

Proszę pokazać statystyki mucore gdzie macie 120 + kont :D 

Opublikowano

chlopaczki na RZ macie dzial upcoming servers ..../f888

 

Ten ts ze strony wydaje sie strasznie znajomy, bo juz widzialem to ip xD

 

P.S jak sie zalogowac na stronie? xD i mam nadzieje, ze GM, ktory ma dostep do itemow etc nie bedzie grac z nami "szarakami" :)

Opublikowano
hasło do pokoji (Luźne gatki z Adminami, Mam problem/buga: halloffame 

Zacytuje ze strony głównej :D Chce ktoś Luźne gatki Admina? 

Opublikowano
hasło do pokoji (Luźne gatki z Adminami, Mam problem/buga: halloffame 

Zacytuje ze strony głównej :D Chce ktoś Luźne gatki Admina? 

 

 

nie masz się do czego przypierdalać Typie?

 

Nazwy podkanałów zrobione w celach humorystycznych a ty się przypierdalasz do Gatek? co ty masz w ełbie chłopie?.

 

 

Numer buta, pesel, pin do karty też byś chciał? może jeszcze adres zamieszkania całej ekipy i czy mają rodzeństwo? Takie informacje sa poufne i Ty gościu nie powinieneś się o to martwić :).

 

 

Ktoś kto hejtuje pod każdą publikacją, nie ma pojęcia o grze, nie umie operować w tym czym się niby zajmuje i w dodatku razem z koleżkami wszędzie hejtuje co się da a samego siebie zachwala jaki to on jest dobry i doświadczony. K***a jesteś śmieszny jak plandeka w polonezie.

 

Wyjdź i nie wracaj chwaście.

 

 

 

HoF, nie przejmujcie się burakiem, on zawsze i wszędzie w*******a swoje 5 złotych i zawsze musi się do kogoś przyjebać. Wierzę że serwer wypali i będzie dobrze prosperował. Czekam na start.

 

Opublikowano

chlopaczki na RZ macie dzial upcoming servers ..../f888

 

Ten ts ze strony wydaje sie strasznie znajomy, bo juz widzialem to ip xD

 

P.S jak sie zalogowac na stronie? xD i mam nadzieje, ze GM, ktory ma dostep do itemow etc nie bedzie grac z nami "szarakami" :)

 

na stronie nie ma możliwości zalogowania, jest to zbędne aczkolwiek jeśli będzie to jakoś męczyć i drażnić graczy to obgadamy spokojnie na ts i zostanie dodana możliwośc logowania się na stronce :)

 

 

 

jeśli chodzi o ts to zapewne znasz bo jest to serwer ts poświęcony graczom na który zwyczajnie przyszliśmy, TS jest tylko formą dodatkowej komunikacji głównie do celów ogólnych, by sobię pogawędzić, coś załatwić w szybki sposób, podpytać etc etc :)

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

 

hasło do pokoji (Luźne gatki z Adminami, Mam problem/buga: halloffame 

Zacytuje ze strony głównej :D Chce ktoś Luźne gatki Admina? 

 

 

nie masz się do czego przypierdalać Typie?

 

Nazwy podkanałów zrobione w celach humorystycznych a ty się przypierdalasz do Gatek? co ty masz w ełbie chłopie?.

 

 

Numer buta, pesel, pin do karty też byś chciał? może jeszcze adres zamieszkania całej ekipy i czy mają rodzeństwo? Takie informacje sa poufne i Ty gościu nie powinieneś się o to martwić :).

 

 

Ktoś kto hejtuje pod każdą publikacją, nie ma pojęcia o grze, nie umie operować w tym czym się niby zajmuje i w dodatku razem z koleżkami wszędzie hejtuje co się da a samego siebie zachwala jaki to on jest dobry i doświadczony. K***a jesteś śmieszny jak plandeka w polonezie.

 

Wyjdź i nie wracaj chwaście.

 

 

 

HoF, nie przejmujcie się burakiem, on zawsze i wszędzie w*******a swoje 5 złotych i zawsze musi się do kogoś przyjebać. Wierzę że serwer wypali i będzie dobrze prosperował. Czekam na start.

 

 

 

 

spokojnie, to jest publikacja, każdy może się wypowiedzieć w lepszy czy gorszy sposób. Niech wypowiada się jak chce, mi osobiście nie przeszkadza że sie do mnie przywala bo jeśli się przywala to znaczy że ma jakiś problem albo ze sobą albo zwyczajnie czegoś zazdrości.

 

Pora kontynuować dyskusje na temat serwera bo publikacja zbacza na złe tory.

 

 

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...