Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2x2, czyli kanał m.in. n.t. anime - Dyskusja


LordLoginus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostawić was na chwilę samych i już zaczyna się inba.

Najpierw porno lalki, a teraz gównoburza o opening. 

 

Jak sami się nie ogarniecie, to ogarnę was wszystkich od góry do dołu.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Najpierw porno lalki

Powiedziałbym, że to były przepiękne seks lalki. Choć nie do końca, bo autor tych loli lalek sam pisał, że one nie służą do seksu.

Dziwne, ale prawdziwe.

Opublikowano

 

Najpierw porno lalki

Powiedziałbym, że to były przepiękne seks lalki.

Dziwne, ale prawdziwe.

Ja p******e... Co k***a? xD what's the story of this s**t? xD

 

A co do tematu:

Tak, nadal będzie trzeba siedzieć na kompie aby coś obejrzeć :P

gfgdf

 

Opublikowano

Ja p******e... Co k***a? xD what's the story of this s**t? xD

PM. Poza tym źle zacytowałeś mój post. "Dziwne, ale prawdziwe" odnosiło się do tego, że ich twórca zaznaczył, że nie nadają się do seksu.

Tak, nadal będzie trzeba siedzieć na kompie aby coś obejrzeć :P

Mam 32 calowy monitor LED o rozdzielczości 2560 x 1440, który zarazem służy mi jako telewizor, gdyż jest podłączony również do dekodera cyfrowego telewizji kablowej, a skoro ma głośniki, to nawet nie muszę używać osobnych.

Oczywiście do komputera mam bardzo dobre głośniki 5.1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...