Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego nie widzę pokestopów? Co to jest softban?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako iż znowu zaczynamy z falą zaśmiecania forum (poprzednio statusem botów a teraz softbanami) to wytłumaczę

kilka kwestii związanych z boceniem na dzień dzisiejszy :

 

 

 

________________________________________________________________________

 

 

Bocenie - ilość kont :

 

 

 

Można używać tylko 1 bota na jednym IP - w innym przypadku każde konto na tym samym adresie IP zostanie
zbanowane początkowo softbanem a następnie soft-IP-banem.

 

 

 

 

________________________________________________________________________

 

 

Softban - czym jest? :

 

 

 

Softban - blokada działająca na zasadzie blokowania łapania pokemonów oraz dropienia pokestopów...
na dzień dzisiejszy nie zagraża bardziej niż tym że stracimy pokeballe próbując złapać pokemona.

 

Nadawana za teleportację na duże odległości (zmiany lokalizacji)


Objawy zbanowania :

 

 

- Uciekające za każdym razem pokemony (uwalniają się za pierwszym razem
z pokeballa i natychmiastowo uciekają)

 

- Gdy kręcimy pokestopem nic to nie daje (przedmioty nie wylatują a

pokestop jest cały czas niebieski)

 

- Bot nie może złapać pokemonów / wyskakują błędy podczas użycia

pokestopu

 

- Errory podczas wchodzenia w gym

 

____________________________________________________________

 

 

Metody odbanowania :
 


- Musimy otworzyć pokestop a następnie zakręcić nim i zamknąć...
czynność tą powtarzamy od 30 do 45 razy w przypadku wrednego bana.

 

- Spróbujemy złapać 25-35 pokemonów.

 

 

 

 

________________________________________________________________________

 

 

Soft-IP-ban czym jest? :

 

 

 

Soft-IP-ban - jedno z najnowszych zabezpieczeń Niantic... jeżeli używaliśmy więcej niż jednego
bota na jeden adres IP wtedy po otrzymanych softbanach obrywamy właśnie tym zabezpieczeniem.

Ban ten jest o wiele trudniejszy do ominięcia i objawia się na każdym koncie które spróbujemy
włączyć na naszym zbanowanym adresie IP.

 

Podsumowując : Blokada nadawana za używanie zbyt wielu botów ( 1 + )


Objawy zbanowania :

 

 

- Brak pokemonów i pokestopów na mapie przez dłuższy okres
czasu na każdym koncie którym próbujemy się zalogować

 

- Bot nie widzi pokestopów / pokemonów w okolicy i
najczęściej nie wykonuje żadnej czynności

 

__________________________________________________

 

 

Metody odbanowania :
 


- Odczekanie od 30 minut do 3-4 godzin

 

- Zmiana aktualnego adresu IP

 

 

 

 

________________________________________________________________________

 

 

Half-Soft-Ban :

 

 

 

Ban bardzo dziwnej natury - jeden z najnowszych. Mamy cały czas możliwość zbierania pokestopów lecz
pokemony uciekają przed nami jak na softbanie... Nadawany za przekroczenie limitu 1000 złapanych
pokemonów lub po wykręceniu zbyt dużej liczby pokestopów



Objawy błędu :

 

- Pokestopy działają ale pokemony są nie do złapania

 

__________________________________________________

 

 

Co robić? :
 

- Jedynym wyjściem jest odczekanie aż wszystko wróci do normy...  może to być
czas nawet do 24h

 

 

 

 

________________________________________________________________________

 

 

Permament-ban czym jest? :

 

 

 

Jest to najnowszy ban zaprojektowany przez Nasze ukochane Niantic.
Ban objawia się komunikatem : "Failed to get game data from the server".

Nadawany jest za łamanie ogólnych zasad gry.


Objawy błędu :

 

- Failed to get game data from the server - nieustanny błąd przy logowaniu na jedno

z kont (inne niezbanowane powinny działać!)

 

- Otrzymanie wiadomości e-mail o banie

 

__________________________________________________

 

 

Co robić? :
 

- Możliwość apelacji o unbana na oficjalnej stronie niantic

 

 

 

 

________________________________________________________________________

 

 

Failed to get game data from the server. :

 

 

 

Jest to błąd serwerów Niantic
Wyskakuje gdy serwery są mocno przeciążone lub offline bądź otrzymałeś PermBana!


Objawy błędu :

 

 

- Wyskakujący cały czas powyższy komunikat (nie możemy się zalogować)

- Bot szaleje (wywala błędy)

 

__________________________________________________

 

 

Co robić? :
 


- Poczekać na stabilizację serwerów. Serwery i ich status są tutaj :

http://ispokemongodownornot.com/

http://www.mmoserverstatus.com/pokemon_go

 

 

 

________________________________________________________________________

Admin Cienia
Opublikowano

bocić można max 2-3 bo inaczej za duzo syfu wysyła sie na serwer i nastepuje blokada

 

są już trzy rodzaje bana

1. poksy uciekaja, stopy nie daja nagrod, gym'y daja error, da sie zlikwidowac krecac pokestopem

2. za duzo botow, jakas kaszana na łączu, dostajemy blokade na IP i tez da sie zdjac

3. pokestopy dzialaja, poksy uciekaja, nowy rodzaj bana ktorego nie da sie zdjac

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

bocić można max 2-3 bo inaczej za duzo syfu wysyła sie na serwer i nastepuje blokada

 

są już trzy rodzaje bana

1. poksy uciekaja, stopy nie daja nagrod, gym'y daja error, da sie zlikwidowac krecac pokestopem

2. za duzo botow, jakas kaszana na łączu, dostajemy blokade na IP i tez da sie zdjac

3. pokestopy dzialaja, poksy uciekaja, nowy rodzaj bana ktorego nie da sie zdjac

Poprawię na te max 2-3 mimo że u mnie puszczę dwa i już lecą banany :P

 

Dopiszę te nówki sztuki :)

 

 

Opublikowano

bociłem 8godzin i dostałem bana? 1 konto obok domu mi chodziło ( w pobliżu) ... bez sensu pokebuddy. 

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

bociłem 8godzin i dostałem bana? 1 konto obok domu mi chodziło ( w pobliżu) ... bez sensu pokebuddy. 

Z jaką prędkością? I co do mojej nowej teorii jak bardzo obciążałeś łącze? Np. Xbox, pornusy, torrent, oglądałeś coś innego niż pornusy? Bo chyba to też ma wpływ tak mi się wydaje po dzisiejszej obserwacji, pewnie ping rośnie i przez to blokuje nam konto :).

Opublikowano

złapałem tego Half-Soft-Ban. 

Odpaliłem na noc bota i działał pieknie, dopiero rano o 9:23 uciekł pierwszy pok i spierdalaja do tej pory, a pokestopy działają normalnie.

Opublikowano

a u mnie od wczoraj co chwile łapie bana,że nie widzi mi bot żadnych pokestopów w pobliżu.

Poczekam kilka h włącze bota i podziała 3 minuty i kolejny ban i tak w kółko :)))))))))))))))

Opublikowano

Od rana nie mogę się zalogować na konto "Failed to get game data from the server" bot jedynie nie widzi pokestopów itd.

Oznacza to Perma czy soft-ip-bana?

Opublikowano

Ja tez mam ten sam problem co kolega wyżej "Failed to get game data from the server" . tylko ze ja zainstalowałem od nowa pokemongo , zrobiłem nowe konto tym razem na PTC i tez nie da sie zalogować bo cały czas kręci się pokeboll ..

cronaldo44xz.jpg
Opublikowano

Tak więc około 14.00 miałem softbana i mogłem tylko poke stopy odbierać. Teraz udało mi się wejść na mobbota, i wszystko działa tak jak należy, z tym że w wolnym tempie wszystko ustawione 20-40k expa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...