Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam opinii] net-speak.pl vps pod tsa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ochrona i support na wysokim poziomie także nic tylko brać. Jedynym minusem są ceny za takie parametry.

 

Na Twoim miejscu kupiłbym gdzieś VPS'a z OVH Game - dużo! lepsze parametry a ochrona również na wysokim poziomie.

Opublikowano

Polecam hosting net-speak.pl - Kiedyś korzystałem z ich usług tyle że nie korzystałem z VPS tylko ze slotowych serwerów TeamSpeak3.

 

Niestety ceny są wysokie, za jakość się płaci. :)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Polecam jak najbardziej bardzo mały ping oraz szybka pomoc ze strony supportu.


Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Opublikowano

Jak najbardziej polecam, nie ma problemow, szybki support.

Zazwyczaj jestem dostepny 24/7, zdarzaja sie male przerwy :D 

 

Pomoglem/ spodobala Ci sie Moja wypowiedz ? Daj like B)

Opublikowano

enderchest.pl gorąco polecam

Z tego co wiem, to enderchest nie ma w ofercie serwerów wirtualnych(vps).

 

@topic

 

Ja osobiście polecam net-speak'a, mają polską lokalizację(chyba Poznań), a co za tym idzie będzie mniejszy ping. Dobra ochrona(Hosteam) i nieograniczony transfer. Niestety, w tej ofercie jest mało ramu(512). Jeżeli chcesz na tym postawić prywatny serwer TeamSpeak, to jak najbardziej polecam. ;)

Opublikowano

Gdyby support jeszcze ogarnął podstawy ortografii byłoby z*********e, co do samego hostingu to nawet spoko.

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...