Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

InsygniaMU [S6EP3] [EXP 50] [NO WEBSHOP] [HARD]


Rydzykk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstepne.png


 


Drogi Graczu,


Pragniesz świetnie się bawić ? Czy jesteś gotowy na start tego serwera?


Dołącz już 13.08.2016 o godzinie 18:00 !


Administracja InsygniaMU serdecznie zaprasza do zapoznania się z aktualną na dzień dzisiejszy publikacją.


Zawsze myślałem o własnym serwerze mu online, wraz z pomocą mojego znajomego postawiliśmy mam nadzieję


serwer, który przypadnie wam do gustu.


Testy serwera trwały naprawdę długo, wyeliminowaliśmy prawie wszystkie niedociągnięcia, które spotykane były


na plikach zTeam.


Serwer jest zabezpieczony przed wszelkimi "hackami"


Miłego czytania.


 


stawiamy.png


 


** Stawiamy na długotrwałą rozgrywkę


** Wiele nowych eventów dodanych tylko dla InsygniaMU


** Aktywna i pomocna Administracja to dla nas najważniejsze


** Zaufany Team


** Brak możliwości kupna przedmiotów w grze za realną gotówkę


** Solidne ustawienia PVP


** Hierarchia map


** Grupowe zabijanie najsilniejszych bossów na serwerze


** Dogodne ustawienia serwera


** Możliwość zmian, które proponuje większość graczy spędzających czas na serwerze


** Support 24/7, Administracja czuwa nawet w nocy !


 


konfiguracja.png


 


Nazwa serwera: InsygniaMU


IP&PORT: main.exe


Strona serwera: http://insygniamu.eu


Serwer ENG/EU


** 4 rdzeniowy procesor po 2.4 GHz


** 12 GB RAMu


** Windows Server 2008 R2


 


 


 


 


serwer.png


 


Exp: 50 %


Drop: 40 %


** Magic Gladiator dostępny od 200 poziomu


** Dark Lord dostępny od 200 poziomu


** Rage Fighter dostępny od 200 poziomu


** Summoner dostępny od 0 poziomu


Maksymalny poziom: 400


Maksymalny reset: Brak ograniczeń


Ilość punktów zdobywanych po każdym resecie : Staty Zostają


Po każdym resecie otrzymujemy 255 poziom postaci


Maksymalne statystyki: 32 767


Możliwość założenia gildii : 150 poziom


Arena: Niedostępna


Spoty: Na każdej mapie w ilości mobów od 5-7


HP Mobów: 110 %


Konto VIP: Tak


** Webshop: Niedostępny **


Drop przedmiotów excellent : 5 % szans na każdej mapie


Drop zen: dostosowany do zdobywanego doświadczenia na danej mapie


Waluta serwera: Zen będzie drogocenny, dlatego, że reset będzie sporo nas kosztował


Maksymalny poziom przedmiotu: +15+28


Maksymalna ilość opcji w przedmiocie na serwerze: 3 opcje (drop z bossów )


Kasowanie postaci do 40 poziomu


 


 


pralka.png


 


 


Poniżej przedstawiam ustawienia pralki, które do startu mogą ulec zmianie.


 


Szansa na wypranie przedmiotu z +9  na  +10 to 75 %


Szansa na wypranie przedmiotu z +10 na +11 to 70 %


Szansa na wypranie przedmiotu z +11 na +12 to 65 %


Szansa na wypranie przedmiotu z +12 na +13 to 60 %


Szansa na wypranie przedmiotu z +13 na +14 to 55 %


Szansa na wypranie przedmiotu z +14 na +15 to 50 %


 


** Luck dodaje nam 15 % w pralce **


** Konto VIP posiada dodatkowe +5 procent do wyprania powyższych przedmiotów **


 


 


eventy.png


 


 


** Blood Castle


** Chaos Castle


** Devil Square


** Kundun ( 12 godzin )


** Erohim ( 24 godziny )


** Selupan ( 6 godzin )


** Imperial


** Gaion


** Golden Invasion


** Specjalne inwazje/eventy o których niebawem


** GM eventy


++ Wszystkie inne dostępne na sezonie 6ep3


 


 


nowosci.png


 


 


1. Reconnect system


2. Automatyczne dawanie /party komendą /re auto


3. Po disconnecie wracam do party, w którym byliśmy.


4. Partyleader wychodząc z gry nie rozwala party


5. Dobry AntyHack


6. Poprawione Kanturu1/2/3 Karutan1/2 pod względem zdobywanego doświadczenia


7. Podczas gdy dostaniemy laga piorąc item, odzyskamy itemy, ponieważ został skonstruowany system logów co było wkładane do pralki o danej godzinie przez danego gracza.


8. Swietna doświadczona ekipa, która wie co robi .


 


 


cykliczne.png


 


 


Na serwerze będzie dostępnych klika eventów cyklicznych a mianowicie :


 


** Happy Hour w każdy weekend ( Sobota + Niedziela ) od godziny 23:59 w piątek


** Loterie/Aukcje organizowane co tydzień w przydzielony dzień 2 tygodnie po starcie serwera


** Nowe inwazje dla zaskoczenia graczy


** I wiele wiele innych  !


 


 


vip.png


 


Dobrowolną formą płatności na serwerze będzie uzyskanie statusu VIP, który daje nam:


 


1. Zwiększone zdobywane doświadczenie do 65 oraz drop o 10 %


2. Ten sam subserwer co gracz bez statusu VIP


3. Dodatkowe 2 depozyty


4. +5 procent do każdego prania w Chaos Machine


5. Ranga VIP  na forum  serwera


6. Możliwość założenia klas MG/DL/RF od 50 poziomu


 


administracja.png


 


Rydzyk - Administrator Serwera


TECHNIK - Admin Serwera ze strony technicznej i FAQ


 


 


insygnia.gif


  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jeśłi chodzi o mnie zawiodłem się niestety czytając te trzy punkty:

Ilość punktów zdobywanych po każdym resecie : 300 * ilość resetów

Arena: Niedostępna

Spoty: Na każdej mapie w ilości mobów od 5-7Konto VIP: Tak

 

Arena na low rate była sercem serwera i tam rozgrywała się główna zabawa, jej brak popsuje klimat, nie będziemy zwyczajnie widywać graczy.

Spoty na każdej mapie eliminują z marszu [HARD], będzie to raczej [MEDIUM]. LEpiej by było zachować absolutny brak spotów chyba że na LoT (dla władającej G jako bonus do expa - exp większy niż na innych mapach lecz nie jakoś przesadnie.

Pkt za rr, ja bym je zostawił i zwyczajnie po rr robiłbym cofke do 255.

 

 

 

poza tymi uwagami życzę wam udanego i licznego startu, ja niestety nie zdecyduje się.

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Bardzo dobry wybór Rydzykk, dawno nie było serwera z zostającymi statystykami :)

 

 

ELF/DK/DW - 870 punktów co reset wychodzi

DL/RF/MG - 1015 punktów co reset

 

Genialnie :D

Opublikowano

 

Mała aktualizacja publikacji.

- staty zostają
- po resecie przywraca nas do 255 poziomu 

 

Bez sensu...

Serwer zaraz się znudzi jeśli staty będą zostawać... Cofka do 255 lvl, kto na to wpadł ^^ Przecież to wywraca do góry nogami sens całej gry MuOnline, po co kombinujecie ?

Czasem najprostsze rzeczy są najlepsze :)

Opublikowano

 

 

Mała aktualizacja publikacji.

- staty zostają
- po resecie przywraca nas do 255 poziomu 

 

Bez sensu...

Serwer zaraz się znudzi jeśli staty będą zostawać... Cofka do 255 lvl, kto na to wpadł ^^ Przecież to wywraca do góry nogami sens całej gry MuOnline, po co kombinujecie ?

Czasem najprostsze rzeczy są najlepsze :)

 

 

 

Czasem inne niż wszędzie rzeczy są najlepsze. :)

Exp 50 nie jest to duży exp, a tu nie ma chodzić o mękę na spotach.

Gracze mają do czegoś dążyć.

"Po co kombinujecie" - bo chcemy zrobić coś innego niż 90 % serwerów, które obecnie startują.

Opublikowano

Rydzyk może w międzyczasie dałoby radę znaleźć kogoś do zrobienia ogranicznika?

 

Co do córki lvl to może 270 czy 280?

chodzi o to żeby też nie wyszło za dużo pkt za resa

Opublikowano

Uchicha ja właśnie do tego dąże. by spoty z innych map zostały usunięte a jedyni spotami były spoty na arenie i LoT (dla zwycięzców zamku)

 

ustawienia spotów zawsze można wykonać tak by gracz miał wyzwanie by podjąć się silniejszego spota. mega crusty dajmy na to na 0-2 rr dopiero by były nieźle czyszcone ale żeby expić np na alpha crustach trzeba by było dobić mniej więcej 10-20 rr by w ogóle ustać i sensownie je bić.

 

 

Taki był Freedom. Jedyny w swoim rodzaju i ten serwer też mógł by być.

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Uchicha ja właśnie do tego dąże. by spoty z innych map zostały usunięte a jedyni spotami były spoty na arenie i LoT (dla zwycięzców zamku)

 

ustawienia spotów zawsze można wykonać tak by gracz miał wyzwanie by podjąć się silniejszego spota. mega crusty dajmy na to na 0-2 rr dopiero by były nieźle czyszcone ale żeby expić np na alpha crustach trzeba by było dobić mniej więcej 10-20 rr by w ogóle ustać i sensownie je bić.

 

 

Taki był Freedom. Jedyny w swoim rodzaju i ten serwer też mógł by być.

 

Serwer bez spotów dostępnych dla każdego wypali dla 10 online. Jak dla mnie beznadziejny pomysł

Opublikowano

Arena może być i na niej spoty o różnorodnym poziomie trudności.

Kto by chciał to by expil na arenie a kto nie to na innych mapach.

 

Dla mnie bardziej liczy się żeby był ogranicznik resowy.

Opublikowano

 

Uchicha ja właśnie do tego dąże. by spoty z innych map zostały usunięte a jedyni spotami były spoty na arenie i LoT (dla zwycięzców zamku)

 

ustawienia spotów zawsze można wykonać tak by gracz miał wyzwanie by podjąć się silniejszego spota. mega crusty dajmy na to na 0-2 rr dopiero by były nieźle czyszcone ale żeby expić np na alpha crustach trzeba by było dobić mniej więcej 10-20 rr by w ogóle ustać i sensownie je bić.

 

 

Taki był Freedom. Jedyny w swoim rodzaju i ten serwer też mógł by być.

 

Serwer bez spotów dostępnych dla każdego wypali dla 10 online. Jak dla mnie beznadziejny pomysł

 

w życiu nie grałeś na globalu czy na serverach bez spotów ? jeśli nie to nie udzielaj się przy takich pomysłach bo brak doświadczenia z gry przy takich ustawieniach sprawia że takie posty są zwyczajnie zbędne.

 

 

brak spotów na mapach jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Zmuszenie graczy do wbijania lvl i siedzenia przy grze żeby coś osiągnąć a nie postawieniu afka na spocie i wrócenie po kilkudziesięciu minutach i przejrzeniu co zebrał bot.

 

kiedyś nie było spotów, kiedyś gracz biegał i szukał mobków a po wbiciu 255 lvl cieszył się że nareszcie trafił na mape gdzie jest możliwość zostawienia postaci i to nie na bocie czy helperze a pospolicie przygniatając czymś PPM aby postać biła gdy nas nie będzie.

 

 

 

Moim zdaniem spoty z map do usunięcia. jedynie arena powinna być ospotowana a jeśłi byłby nadmiar ludzi względem spotów zawsze można dołożyć 1-2 suby i dla każdego znajdzie się spokojne miejsce do expienia.

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Popieram kolegę wyżej. Pamiętam jak kładę głośnik na myszkę żeby postać sama biła w klatce na arenie :)

 

Co do takich zmian jakie proponujesz to trzeba chwile czasu a tutaj start w sobotę wiec raczej chyba nic z tego.

Zresztą jak ktoś chce postawić dobry serwer to usiądzie , popracuje nad nim i wyrobi się z czasem

 

 

Publikacja jest tylko na mpc czy na zagranicznych forach tez?

Opublikowano

Popieram kolegę wyżej. Pamiętam jak kładę głośnik na myszkę żeby postać sama biła w klatce na arenie :)

 

Co do takich zmian jakie proponujesz to trzeba chwile czasu a tutaj start w sobotę wiec raczej chyba nic z tego.

Zresztą jak ktoś chce postawić dobry serwer to usiądzie , popracuje nad nim i wyrobi się z czasem

 

 

Publikacja jest tylko na mpc czy na zagranicznych forach tez?

Na innych forach gdzie można wrzucić od razu będzie dzisiaj, na ragezone pojawi się dopiero w dzień startu zgodnie z regulaminem.

Spoty zostają, jedynie zostanie dodana arena z jakimiś spotami.

Opublikowano

 

 

Uchicha ja właśnie do tego dąże. by spoty z innych map zostały usunięte a jedyni spotami były spoty na arenie i LoT (dla zwycięzców zamku)

 

ustawienia spotów zawsze można wykonać tak by gracz miał wyzwanie by podjąć się silniejszego spota. mega crusty dajmy na to na 0-2 rr dopiero by były nieźle czyszcone ale żeby expić np na alpha crustach trzeba by było dobić mniej więcej 10-20 rr by w ogóle ustać i sensownie je bić.

 

 

Taki był Freedom. Jedyny w swoim rodzaju i ten serwer też mógł by być.

 

Serwer bez spotów dostępnych dla każdego wypali dla 10 online. Jak dla mnie beznadziejny pomysł

 

w życiu nie grałeś na globalu czy na serverach bez spotów ? jeśli nie to nie udzielaj się przy takich pomysłach bo brak doświadczenia z gry przy takich ustawieniach sprawia że takie posty są zwyczajnie zbędne.

 

 

brak spotów na mapach jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Zmuszenie graczy do wbijania lvl i siedzenia przy grze żeby coś osiągnąć a nie postawieniu afka na spocie i wrócenie po kilkudziesięciu minutach i przejrzeniu co zebrał bot.

 

kiedyś nie było spotów, kiedyś gracz biegał i szukał mobków a po wbiciu 255 lvl cieszył się że nareszcie trafił na mape gdzie jest możliwość zostawienia postaci i to nie na bocie czy helperze a pospolicie przygniatając czymś PPM aby postać biła gdy nas nie będzie.

 

 

 

Moim zdaniem spoty z map do usunięcia. jedynie arena powinna być ospotowana a jeśłi byłby nadmiar ludzi względem spotów zawsze można dołożyć 1-2 suby i dla każdego znajdzie się spokojne miejsce do expienia.

 

 

 

Masz racje nie mówię, że nie, ale jesteśmy w 2016 roku, gdzie gracze nie będą biegać za mobami i wbijać poziom, zapewniam Cię.

Społeczeństwo MUO jest zbyt wygodne w tych czasach i powrót do starego Freedoma widziałeś jak się skończył, kiedy ktoś próbował go reaktywować, aż 13 online, bo nikt nie będzie się w tych czasach męczył.

Masz jakąś swoją urojoną wizję serwera z przed 10 lat do którego dążysz.

Na ustawieniach serwera o, których mówisz będzie max 20 online, dlaczego? Bo ludziom najzwyczajniej się nie chce latać za mobami. Jasna sprawa, znajdzie się kilku takich jak ty, ale zobacz jak wyglądają serwery PVP bez spotów, mogę podać Ci 3 linki serwerów gdzie gra po 10-15 online, mimo wykupionych reklam nawet na ragezone. Przerabiałem temat braku spotów i nie był to rewelacyjny pomysł bo powstała guwnobórza, tak jak teraz ty się napinasz o swoje racje.

Grałem na globalu kilka lat, więc jeżeli nie wiesz gdzie grałem i kim jesteś to nie pierdol głupot bo aż smutno to czytać.

EXP 50 to jest mimo pozorów niski exp. Arenę można zrobić od 255 poziomu i expić będą tam tylko osoby, które wbiły 1 reset.

Zostające staty = rewelacyjny pomysł, dawno nie było takiego serwera.

Miał kilka serwerów MUO, nie które zakończyły się porażką, ale coś z tego wyniosłem i wiem jacy gracze są i czego obecnie poszukują.

Więc piźnij się w łeb i schowaj swoją "wizje Freedoma" w buty.

 

Pozdrawiam wszystkich without Ibanez ! :)

Opublikowano

Nie wiem czy to troszkę nie za późno na takie zmiany :)

Albo przesunąć datę startu albo ostro działać z wprowadzaniem nowych ustawień xD

 

Ustawienie spotów na arenie to aż takie wielkie zmiany, żeby przesuwać start?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...