Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy oficjalny serwer Silkroad - R “Ephesus”


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

te chanele to chodzi o to ze gdzie mam konto tam sie loguje? czy na kazdym sa inni ludzie online ?

Wie ktos czy na darmowym koncie bez vipa dostane kicka po 3h grania + 10 min ?

ThugLife !

Opublikowano

Wie ktos czy na darmowym koncie bez vipa dostane kicka po 3h grania + 10 min ?? ? ?

jednak bez vipa po 3h kicka z gry, potem mozna sie zalogowac ale tylko na 10min... 

Powie mi ktos gdzie kupic vip1 ? i ile kosztuje ? 

ThugLife !

Opublikowano

Wie ktos czy na darmowym koncie bez vipa dostane kicka po 3h grania + 10 min ?? ? ?

jednak bez vipa po 3h kicka z gry, potem mozna sie zalogowac ale tylko na 10min... 

Powie mi ktos gdzie kupic vip1 ? i ile kosztuje ? 

że co?? VIP1 dostali wszyscy na pierwszy tydzień. Wchodziłes do gry w ogóle?

VIP1 ,2 ,3 ,4 ,5 sie nie kupuje tylko trzeba wydac określoną ilość silków w ciąg miesiąca. dla vip1 100silkow, vip2 300 silków itd.

 

8godzin od startu servera i już 60lvle :OMG: :D

20u37v7.jpg

Opublikowano

super czyli zeby poexpic chociaz te 3h 100% exp musze bulic 40zl miesiecznie, a zeby 24h 120zl , nie fajnie, po 3h bez vipa kicka z gry ;/

ThugLife !

Opublikowano

nie oszukujcie się, nie dość, że trzeba płacić za bota to jeszcze za premkę, nie wspomnę o silkach :D i expieniu pół roku

jakie expienie pół roku? niektórzy po 1 dniu już maja lvl 70+, wiec wibcie maxa to kwestia nie wecej jak 2 tygodni

Opublikowano

 

nie oszukujcie się, nie dość, że trzeba płacić za bota to jeszcze za premkę, nie wspomnę o silkach :D i expieniu pół roku

jakie expienie pół roku? niektórzy po 1 dniu już maja lvl 70+, wiec wibcie maxa to kwestia nie wecej jak 2 tygodni

 

tak tylko to są ludzie którzy mają premki, całe party do expienia i odpalone boty 24h 

Opublikowano

Pytanie odnośnie serwera do osób, które tam grają.

Czy serwer bardziej pod pay2win, czy jednak można zasmakować coś z gry?

Opublikowano

ten nowy serw jest z*******y ale lipa ze trzeba zaplacic zeby szybko wbic max lv a potem zeby wogole pograc trzeba bulic ok 40zl miesiecznie ^^ a na innych gra duzo polakow ? jest ktos zorientowany ? 

ThugLife !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...