Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ustawienie slotów przez komendę


GFOXI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest osoba która by mogła udostępnic plugin na ustawianie slotów, tak jak w core /slot 100 i jest 100 slotów? z góry dzięki

Opublikowano

Jest nieco podobny - MotdManager (darmowy), w którym możesz zmienić sobie wyświetlaną ilość slotów + jeśli chcesz, możesz sobie zmienić motd serwera. :))

 

Opublikowano

Użyj pluginy BypassSlot. Ale przestrzegam Cię -> Gdy go zainstalujesz i

będą wchodzić gracze, przygotuj się na laggi.. To odbywa się na zasadzie

przydzielania RAMu na 1 slot. Gdy w pliku server.proporties masz

ustawioną prawdziwą ilość slotów na np. 10, (na każdy slot przydzielony

100MB RAM) i zmienisz w pluginie na np. 20 (na każdy slot dostaniesz

wtedy po 50 MB) więc jeszcze raz mówię ci - nie warto :)

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano

MYSlots - https://www.spigotmc.org/resources/myslots-slots-plugin.1110/
 

Prosty w obsłudze, jest idealnie komenda taką jaką chciałeś.

 

Prosta konfiguracja:

  • Enable: true
  • Slots: 20
  • Language: en

 

Dwie komendy (w tym jedna oczekiwana przez cb):

  • /myslots - Komenda wyświetlająca aktualną liste slotów.
  • /myslots [slots] - Komenda do ustawienia ilośći slotów np: /myslots 100.

Jedna permisja:

  • myslots.use - Permisja pozwalająca używać obu komend.

 

CWeKkdQ.png

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@GFOXI

 

 

Co rozumiesz przez "refresh" slotow?

<18:17:02> "MarmarukHD" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "Otek" (Teamspeak przeznaczony dla ludzi.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...