Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] RocketBot - jeden z lepszych botów, możliwosć unbana, zarządzanie pokemonami, naprawione logowanie!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No wlasnie crashuje mi na kazdym bocie a juz myslalem ze cos zle robie.... A takie moze glupie pytanie. Co to jest ten GITHub i to API te pliki sie sciaga albo cos sie z tym robi ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Teraz przy próbie zalogowania nawet na PTC wyskakuje taki komunikat 

Edit teraz jak próbuje wejsc na konto to mam taki komunikat jak na 2 ss 

 

post-104875-0-59490800-1469732369_thumb.png

post-104875-0-96456100-1469732976.png

Opublikowano

Denerwuje mnie ustawianie lokalizacji, a tak to śmiga miód malina.

 

 

@Edit

Też czasami Wam nie łapie poków? :(

 

a łapie, łapie, dzisiaj będzie nowa wersja

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nowa wersja powinna wam się spodobać, a co najważniejsze wszystkim działać. Link w głównym poście, zaktualizowałem również screeny.
Dodano:
- force unban
- możliwość włączenia/wyłączenia
- transferowanie/ulepszanie/ewolucje z poziomu bota
- poprawione logowanie google - teraz nie trzeba bawić się w token
- włączenie/wyłaczenie łapania pokemonów

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

mam juz konto 20 lvl expone bez bota itp wpisuje wszystko dobrze email hasło itp  a pokazuje mi ze jakieś konto od 1 lvl się expi o co chodzi ;p ? 
edit : dlaczego usuwa mi itemy ???? miałem 80 hyper pot i po 20+ zwyklych a teraz mam tylko 50 hyper

Opublikowano

mam juz konto 20 lvl expone bez bota itp wpisuje wszystko dobrze email hasło itp  a pokazuje mi ze jakieś konto od 1 lvl się expi o co chodzi ;p ? 

edit : dlaczego usuwa mi itemy ???? miałem 80 hyper pot i po 20+ zwyklych a teraz mam tylko 50 hyper

Recycle items - wiesz co to? Usuwa Ci syf w itemach, zostawia miejsce w bagu.

To tutaj jest Czarizard?

Opublikowano

a gdzie mogę to zmienić ? bo nie widzę 

W settingsach. Masz to w folderze z  botem, zmieniasz wartość ''true'' na ''false''

To tutaj jest Czarizard?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...