Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu ludzie szkaluja papieza jp 2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo to debile i zamiast z nimi gadać naharaj im na tej głupi ryj..

Jan Paweł II był wybitnym człowiekiem który kochał Pana Boga Naszego Jedynego i co najważniejsze osiągnął coś w przeciwieństwie do tych przygłupów za monitora co siedzą i gdaczą jaki to on jest

XDDDDDDD SKUMAJCIE, ZE TO DLA BEKI 

Opublikowano

 

bo to debile i zamiast z nimi gadać naharaj im na tej głupi ryj..

Jan Paweł II był wybitnym człowiekiem który kochał Pana Boga Naszego Jedynego i co najważniejsze osiągnął coś w przeciwieństwie do tych przygłupów za monitora co siedzą i gdaczą jaki to on jest

XDDDDDDD SKUMAJCIE, ZE TO DLA BEKI 

 

 

XDDDDD KUrfa tfoja sztara szmierdzi a tfuj oicec njech icie sje sabic kappa

 

 

Nie no fajna beka co nie. Może poheszkujmy z waszych rodziców? :D Z pewnością to będzie mniej żałosne, a pole do manewru jest większe.

Z resztą to będzie się śmianie dla beki, skumajcie to kolesie i się śmiej z Waszych rodziców, bo to śmieszne.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Chociażby dlatego, że był satanistą, wyznawał okultyzm, czcił Lucyfera, był apostatą, nie przestrzegał prawdziwych 10 przykazań z Biblii (np. 2 przykazanie, mówi o tym aby nie kłaniać się ani nie oddawać czci obrazom, posągom i rzeźbom), był złodziejem i oszustem, te cechy posiadał każdy papież np. Ratzinger, Bergolio, ten ostatni dąży do zalegalizowania homoseksualizmu co jest wbrew zasadom biblijnym. Według przepowiedni Malachiasza, Franciszek jest ostatnim papieżem czyli tym, który doprowadzi do upadku kościoła katolickiego czyli Wielkiej Nierządnicy. (To jest moje zdanie i nie hejtować, bo nie chce mi sie odpisywac 15 latkom bez wyobraźni)

Opublikowano

Jak dobrze, że mój syn Daquas szanuje JP2.

Codziennie Szymonek mówi paciorek rano i wieczorem.

Czasem upieke mu jakas kremowke za to, bo jest taki pobozny.

Opublikowano

Największa beka jest jak ktoś myśli, że dałeś się zbaitować na szkalowanie papieża i go bronisz jak typowy katopolak cebulak je*any w dupe, a tak naprawdę to ty zastawiłeś na niego baita :')
Polecam i pozdrawiam

167161466687770313241.png

Opublikowano

 

 

bo to debile i zamiast z nimi gadać naharaj im na tej głupi ryj..

Jan Paweł II był wybitnym człowiekiem który kochał Pana Boga Naszego Jedynego i co najważniejsze osiągnął coś w przeciwieństwie do tych przygłupów za monitora co siedzą i gdaczą jaki to on jest

XDDDDDDD SKUMAJCIE, ZE TO DLA BEKI 

 

 

XDDDDD KUrfa tfoja sztara szmierdzi a tfuj oicec njech icie sje sabic kappa

 

 

Nie no fajna beka co nie. Może poheszkujmy z waszych rodziców? :D Z pewnością to będzie mniej żałosne, a pole do manewru jest większe.

Z resztą to będzie się śmianie dla beki, skumajcie to kolesie i się śmiej z Waszych rodziców, bo to śmieszne.

 

tylko jego rodzice nie byli zbrodniarzami (chyba)

Opublikowano

 

 

 

bo to debile i zamiast z nimi gadać naharaj im na tej głupi ryj..

Jan Paweł II był wybitnym człowiekiem który kochał Pana Boga Naszego Jedynego i co najważniejsze osiągnął coś w przeciwieństwie do tych przygłupów za monitora co siedzą i gdaczą jaki to on jest

XDDDDDDD SKUMAJCIE, ZE TO DLA BEKI 

 

 

XDDDDD KUrfa tfoja sztara szmierdzi a tfuj oicec njech icie sje sabic kappa

 

 

Nie no fajna beka co nie. Może poheszkujmy z waszych rodziców? :D Z pewnością to będzie mniej żałosne, a pole do manewru jest większe.

Z resztą to będzie się śmianie dla beki, skumajcie to kolesie i się śmiej z Waszych rodziców, bo to śmieszne.

 

tylko jego rodzice nie byli zbrodniarzami (chyba)

 

 

A Twoi chyba byli kappa.

 

Ciągle nie wiem co jest w tym śmiesznego, ale gwałt czy jakieś ciastko zwane kremówką, a co dopiero jakieś zbrodnie wojenne są co najwyżej złe i straszne niż śmieszne.

 

 

Jak dobrze, że mój syn Daquas szanuje JP2.

Codziennie Szymonek mówi paciorek rano i wieczorem.

Czasem upieke mu jakas kremowke za to, bo jest taki pobozny.

 

CO??? Jaki paciorek?

pyhvh7E.png


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...