Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 409
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

 

200k/h

35.633149, 139.880373 :)

z jaką max odległością ? początkowo leciało trochę (ponad 100) ale po 5min spadło do 80k/h

 

ok 1,5-2 km odleglosc. predkosc 180km/h, uzywaj lucky egg, i ewoluuj wszystkie poki w bocie. Wyjdzie ponad 200 :) Ja mam prawie 36 lvl i tyle wyciagam.

 

Teraz odpalilem z ciekawosci, po 9 min chodzenia bota 361k/h.

 

http://imgur.com/a/s6ECj

 

jak wprowadzilem wiecej poksow do ewolucji to bot nawet nie chcial odpalic mowa o NecroBocie wywalal odrazu blad i mam aby kilka dodanych glownie metapoda i kakune 

Latam na tych samych kordach i teraz z lucky egg wyciagam 170k/h

Opublikowano

Szukam spota na rhyhorn'y i bellsprout'y

 

34.008198     -118.498588

 

Rhyhorny masz tutaj, nawet w sporej ilości.

Ustaw 200km/h i powinno często łapać.

uchiha_obito___signature_by_kazubu-d7f9f

Opublikowano (edytowane)

Gdzie jest dużo Drowzee albo odrazu jak sie da to Hypno ?

 

Edit: Gdzie i jak zdobywać pokemony z bardzo dużą ilością CP bo mam 23lvl i najlepszy pokemon ma 1300 cp :\

Edytowane przez Bollvig
Opublikowano (edytowane)

Mam błąd w w bocie, który się nie ukazuje. Nie ważne jakie kordy mu wklepie to wyskakuje brak pokestopów w pobliżu i nic nie robi ; /

 

 

przepraszam nie ten temat

Edytowane przez wiera
Opublikowano

Bot nie działa. Rozumiem, że to przez update? kiedy mozna spodziewac sie update bota? takie cos mi wyskakuje przy starcie:

 

[P - 22:55:27] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 22:55:31] [Recycling Items] There are no items to recycle
[P - 22:55:33] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 22:55:36] [Recycling Items] There are no items to recycle
[P - 22:55:39] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 22:55:40] Stopping...
Opublikowano

szukam dobrego spota na scythery, jeżeli sie sprawdzi daje limit

Pierwszy spot:

29.361917,-98.47939

 

Drugi spot:

29.362694,-98.480087

Opublikowano

@Bubu91

 

w sensie scythery??

 

szukam jeszcze spota na eevee i ponyte

Ponyta:

29.715695,-95.391055

Eevee:

35.633511709084274,139.87992525100708

 

 

@UP

 

Co masz na myśli?

Opublikowano

Macie jakieś fajne spoty w Rzymie?

A dokładnie? Potrzebujesz na jakiegoś odpowiedniego Pokemona czy na dobry exp?

Opublikowano

witam serdecznie potrzebuje potwierdzone miejsca na zlapanie :

charmandera ( zeby ich sporo bylo )

Dratini/Dragonair ( rowniez brakuje mi duzej ilosci)

Grimery

Kabuto

Abry

Chansey

Kangaskhan

Mrs Mine

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...